Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adaaaaaaa

zaczynajace starania listopad grudzien 2013 laczmy sie

Polecane posty

Gość gość
Czyli gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaS855
Paulaa, a jak was znalesc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 21 str.macie meila do kotka, wyślijcie jej wiadomość i namiary na siebie,a potem się odnajdziemy :D tylko jej nie ma teraz przez weekend :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula31
Ja zajrzę na facebook jak położę moje łobuzy spać czyli gdzieś ok 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka123
hej dziewczyny to nicinnego jak najnormalniejsza @ :P maz powiedzial ze teraz to dopiero zaczniemy starania :P ale wczoraj tak mi sie przykro zrobilo jak dostalam... w tym miesiacu POSTARAM sie bardziej odpuscic :P moze akurat sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelka kochanie, nie martw się, to dopiero pierwszy cykl starań :) kiedyś myślałam,że to hop-siup i jest dzidziuś, heh..marzycielka :D cierpliwości, uda się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88
hej:) My zaczęliśmy jakiś czas temu. A dziś dostałam okres i mam dołka. Myśleliśmy, że się udało, a tu przykra niespodzianka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula31
agniesia88 musisz wierzyćże się uda, tylko wiara i nadzieja czyni nas jeszcze silnymi bo dla każdej z nas kolejny @ to straszna rozpacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussastar
Hej dziewczyny! My się staramy już 3 cykl i mam nadzieję, że teraz się uda. Kochaliśmy się we wszystkie dni płodne. I mam wrażenie, że się udało bo odczuwam od kilku dni kłucie jajników. Zwykle tak nie mam. Brzuch zaczyna mnie zawsze boleć w momencie dostawania krwawienia. Cykle mam 28 dniowe. Okres mam zawsze jak w zegarku. Zaczyna się 29 dnia rano po przebudzeniu. Dziś jest właśnie ten dzień. @ nie mam. Testy zrobiłam dwa i oba negatywne. Temperatura 37.06, zwykle spadała przed okresem. Ból brzucha jak na okres, a okresu nie ma. Kupiłam jeszcze kilka testów, nie wiem czy jutro rano robić, cze poczekać ze dwa dni... Pozdrawiam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, hej hej jussastar :D miejmy nadzieje,że to dzidziuś !!! może poczekaj dzień dwa i zrób kolejny test, jak @ nie będzie,a jak nie to leć na bete :D ! buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussastar
@ nie ma dalej, test kolejny negatywny. Dalej odczuwam kłucie w jajnikach. Nie wiem czy czekać jeszcze i robić testy, czy robić betę, czy iść do ginekologa...? Ale czy lekarz tak wcześnie stwierdzi ciążę? Bo chciałabym wiedzieć przed świętami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussastar wątpie czy Ci lekarz powie coś konkretnego, pewnie Cię wysle na bete :P także jak @ nie przyjdzie leć na badania,bo z testami różnie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussastar
No właśnie tak myślałam. Czyli zostaje albo iść na betę, albo czekać na okres i robić testy domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bianka0004
też chciałabym tak czekać. zazdroszczę Wam trochę, mimo że nie wszystkim się udaje. mam synka dwuletniego do ktorego (tak na marginesie) zostałam "zachecona" szantażem. kocham go nad życie, ale chciałabym mieć jeszcze jedno dziecko, marzy mi się dziewczynka. i teraz mój mąż nie chce:-( Jak on chciał to i ja musiałam chcieć, bo straszył, że odejdzie, a teraz znów ma być na jego! a z drugiej strony, nie wiem, czy "niby wpadka" byłaby dobra, chyba nie chciałabym tak zrobić. chciałabym, żeby i on chciał i żebyśmy oboje tę ciążę planowali i się z niej cieszyli. Moje chcenie jest coraz silniejsze:-( Szczególnie, że ostatnio temat ciąż i dzieci jest na topie w moim środowisku. Trudno, życzę Wam szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1010
Hej dziewczyny,chętnie do was dołącze. Staram się prawie rok ale nie jakos specjalnie intensywnie. Teraz zaczęło mnie to niepokoic, dwa miesiące temu zrobiłam wszelkie badania hormonalne, lekarz powiedział, ze jeszcze dwa cykle i jak się nie uda to zapraszam mnie na laparoskopie albo na badanie drozności jajowodów. jednak nie zaproponował mi monitoringu usg więc chyba go pożegnam. Plan mam taki, ze jeśli w tym cyklu się nie uda to ide do innego gina na monitoring, mąż na badanie nasienia ( z kwaśną miną ale pojdzie), bede zażywac wiesołek i czekac na cud. Wczoraj czytałam chyba z 4h rózne fora i załapałam doła ale dziś sie ogarnęłam i uspokoiłam i z nową nedzieją patrzę w przyszłość. Mam nadzieję ze mnie przygarniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, pewnie,że Was przygarniemy - chodźcie na fb - tam dopiero mamy dylematy haha ! Bianka0004 - to nie dobrze :/ porozmawiaj na poważnie z mężem, co to znaczy,że Cię straszy,że odejdzie/ w głowie mi się nie mieści,to co piszesz :/ przykre to... tak samo Ty możesz powiedzieć - albo jeszcze jedno dziecko, albo zabieram syna i odchodze - noo bez przesady !! tak nie można !!! i możesz mu pokazać ten wpis ! ahh zdenerwowałam się ! chodź na fb - wygadasz się, to Ci ulży :) kate1010 hejka,My w styczniu wyruszamy na badanka,bo też za chwile Nam roczek stuknie :/ z tym,że ja pilnuje wszystkiego ehh... ja też czasami łapie doła, to normalne,ale nie martw się - razem raźniej ! buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siska9
Cześć Wam. Ja się staram o dzidzię 3 miesiąc. @ mam dostać w czwartek ale nie wytrzymałma i zrobiłam dziś test. Ku mojemu zdziwieniu wyszły 2 kreseczki, ta druga blada i nie wiem co myśleć. Mam się cieszyć czy test jakiś wadliwy? Dodam że okropnie się stresuję, bo pół roku temu poroniłam i nie chcę aby ten koszmar się powtórzył. Zdiagnozowano u mnie przegrodę macicy ale mówili mi, że nie był to powód poronienia:( Co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśle,że jesteś w ciąży :) także gratuluje!!! masz drugą kreseczke, jaśniejsza, bo wcześniej zrobiłaś - w czwartek powtórz test,a potem biegusiem do lekarza :) i nie martw się,będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussastar
a jak Was na tym fb znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1010
Siska ja tez myślę, ze jestes w ciązy, test w tą stronę sie raczej nie myli:) także gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siska9
Dzięki, mam nadzieję, że się nie rozczaruję:) jussastar ja mam podobne objawy, bolący brzuch, kłucie jajników i do tego okropny ból pleców:/ użyłam testu pink to może też go wypróbuj! Powodzenia i trzymam za Was wszystkie kciuki. Dam znać jak zatestuję w piątek:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussastar
siska - właśnie co do objawów to w poprzednim miesiącu mimo iż bardzo na to czekałam to nie miałam zupełnie żadnych objawów.A teraz odwrotnie- co jakiś czas tak zakłuje raz z jednej, a raz z drugiej strony i nie miałam tak jeszcze. Trzymam za Ciebie kciuki! I mam nadzieję,że też ujrzę dwie kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1010
jussastar trzymam kciuki, fajny by był prezent na święta, ja się nie nastawiam bo za każdym razem mam filmy przed okresme, ze to na pewno tym razem i potem klops....ale wiem, ze przyjdzie na mnie kolej, 4 lata temu tez psiałam na kafe i się udało, mam ukochaną córcie, teraz kolej na rodzeństwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1010
Bianka wspołczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussastar
I jak tam dziewczyny u Was coś wiadomo? Siska ja robiłam właśnie test pink. Teraz czekam aż minie tydzień i będę się testować wtedy. Kate1010 własnie prezent byłby idealny, ja się mega nastawiłam. Wiem, że to źle/ Mój mąż mi mówi, że prewnie jeszcze @ przyjdzie... Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siska9
jussastar ale to zależy od daty zapłodnienia. Na pudełku niby jest napisane, że wykrywa ciążę 6 dni po zapłodnieniu, więc u Ciebie mogło dojść trochę później. W mojej pierwszej ciąży robiłam test dzień po spodziewanej miesiączce i wyszła druga bladziutka kreseczka, bledsza niż teraz co obiłam test 2 dni przed więc chyba nie ma reguły. Jak nadal nie masz @ i wysoką tempkę, to według mnie ciąża jak nic;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussastar
Już po wszelkich nadziejach. Przyszłam do domu i okazało się, że @ się pojawiła... Rozryczałam się okropnie. Nigdy nie sądziłam, że zajscie w ciąże jest tak trudne. Wiem kiedy mam owulację, cylke mam regularne. We wszystkie płodne jest stosunek... Więc co jest nie tak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussastar
A tych bólów jajników sobie nie wymyśliłam przecież mnie kuły przez tydzień ostatni. Może lepiej pójdę do gina czy choróbska jakiego nie mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siska9
Zajście w ciążę nie jest łatwe i ja wiem coś o tym, ale wiem też, że trzeba się uzbroić w cierpliwość a w końcu się uda.Głowa do góry i nie myśl o tym, przed Tobą Święta i Sylwester więc możesz się trochę wyluzować i zaszaleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1010
Jussastar mnie jajniki na okres też kłują, a wiem, ze jak sie chce dziecko to wszystko wskazuje na ciążę, ja już w tym miesiąccu zaliczyłam wkręcanie filmów, mam taką hustawke nastrojów ze szok, sama ze sobą nie wytrzymuje ( czyli pewnie na @) do tego się pochorowałam a gdzie reszta babeczek? ja jakos na fb nie lubie siedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×