Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość llalalalalaalalalalalaala

straszny bol przy pierwszym seksie

Polecane posty

Gość llalalalalaalalalalalaala

Pomóżcie mi i powiedzcie kobiety co wy zrobiłybyście na moim miejscu... a wiec rok temu poznałam faceta. Zaufałam mu w jakiś sposób, wiedziałam, że to nie jest i raczej nie będzie wielka miłość, ALE byłam wtedy dziewicą... miałam 27 lat i bardzo chciałam spróbować już seksu. On jak się dowiedział o moim dziewictwie to się ucieszył. Była między nami ta namietność i chemia. Pewnego pięknego wieczoru spróbowaliśmy i ... BÓL BYŁ NIE DO OPISANIA! tego wieczoru próbowaliśmy kilka razy i nic! krzyczałam z bólu. Za kilka dni znowu próbowaliśmy i znowu to samo po czym po którejś już próbie on wstał i widziałam, że normalnie był zły na mnie! wyzwał mnie od kłód... mi łzy w oczach stanęły, wyszłam z jego mieszkania i to było nasze ostatnie spotkanie. A teraz pojawił się w moim życiu nowy facet :) i mam mętlik w głowie... jakiś uraz psychiczny został, co mam mu powiedzieć? boję się teraz seksu bardziej niz wtedy! a jesli on też mnie zostawi?? jeśli znowu będzie bolało? ja się strasznie boję tego bólu... tego że facet będzie niecierpliwy, co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koc i noc
musisz wyluzować i przede wszystkim jeśli mu ufasz to powinnaś powiedzieć, że jesteś dziewicą i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kallo
OMG ludzie na raka umieraja a tutaj takie niby problemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llalalalalaalalalalalaala
powiedziec mu o tamtych bolesnych próbach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma nic lepszego niż szczera rozmowa i wspólne rozwiązywanie problemów... przekonałam sie o tym nie raz. Jeśli jesteś pewna tego faceta i chcesz czerpać przyjemność z seksu to zwyczajnie powiedz mu o tym co napisałaś. Jeśli jemu zależy to cierpliwie, małymi kroczkami zaczniecie wspólnie cieszyć się seksem. Miałam tak z moim pierwszym facetem też strasznie mnie bolało on o tym wiedział i za każdym razem bał się, że zrobi mi krzywdę.Dlatego zaczęliśmy od zwykłych pieszczot, poznawania swojego ciała, sprawiania sobie przyjemności dotykiem, pocałunkami. Wszystko będzie dobrze :) trzymam kciuki. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu masz nierozciągniętą pochwę dlatego boli. Rada: kup kilka dild o różnych rozmiarach, żel KY i trenuj zaczynając od cienkiego, kończąc na grubości takiej jaki jest żywy penis kochanka. Po kilku miesiącach pochwa się przystosuje. Innej rady nie ma, musisz tego spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaBI22
musisz isc na kurs prawidłowego popuszczania szpary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys to samo mialam to silna tabletke przeciw bolowa zazylam i on sie na plecach polozyl jego glowke olejkiem imtymnym nasmarowalam prosto na moja dzuike jego szable nakierowalam i z calej sily sobie jego pale w siebie wbilam z bolu wrzeszczalam ale dopoki nie poczulam ze mnie sperma wypelnil to z zacisnietymi zebami ile sily mialam to sama w siebie go ,ladowalam,ze na drugi dzien nawet jak sikalam to mnie bolala ale na czwarty dzien juz ten sam facet od tylu mnie posuwal i juz wiecej przyjemnosci mialam ,a bolu juz prawie nie odczuwalam bo szczytowaniem sie interesowalam,a po miesiacu to juz w kazdej pozycji posuwana byc chcialam bo o bolu juz nie myslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypij przed 5 drinkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llalalalalaalalalalalaala
oj nieraz sie upiłam, a jak tylko poczułam ból to w mig trzeźwiałam :D Dzięki za odpowiedzi :) po prostu nie wiem, czy mu mówić o tamtym facecie i o całej sytuacji?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×