Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Czy kupilybyscie futro na zime

Polecane posty

Gość hallo tu AUTORKA
O mamo, po co mi firmowe? Ma byc tylko dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futro pogrubia
futro pogrubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są futerka lekkie, zwiewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noszę skórzane buty, kozaczki, torebki, kurtki i płaszcze wkrótce zakupie futro nie jem mięsa i wędlin i co to komuś przeszkadza? bo nie rozumiem idźcie do mordowni kurczaków, zobaczcie jak żywcem je polewają wrzątkiem i obdzierają z piór za szynkę lubicie? wieprza mordują w nieludzkich mękach! Ewa, a ty robisz karkówki i pieczenie! chipokrytko! żresz raz i raz wysrasz a ja w mojej skórze chodze 20 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
superrrrrrrrrr żre i sra i basta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie kupuję naturalnych futer ze względu na to w jaki sposob zwierzeta sa zabijane ,a poza tym wygląda to bardzo tandetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co futro jak Gore-Tex lepszy i tańszy chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo tu AUTORKA
No własnie Ewa ten trudny temat jakos specjalnie jak widac ominela :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zwolenniczką kożuchów, marznę okropnie i na nasze zimy surowe kożuch to dla mnie idealne rozwiązanie. W tym roku mam nowy kożuszek i czekam na mrozy żeby go założyć ;-) Polecam Ci autorko szczerze - cieplutko i elegancko ;-) Nowoczesne kożuszki są przepiękne, fasony dopasowane, lekkie... Futra jakoś mnie nie przekonują, chyba że krótkie futerka, ale i tak wydają mi się mniej praktyczne. Zdecyduj sama, pomierz co Ci się spodoba i oceń. Kurtki są fajne na taką pogodę jak teraz, miałam i puchowe i inne i w każdej marzłam. Kożuszek jest niezastąpiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a miesa tez nie jem wiele więc... owszem zwierzęta na mięso też sa nie humanitarnie zabijane ,ale po cholerę sprawiac żeby takiech przypadków było więcej? mięso jest moim zdaniem bardziej potrzebne człowiekowi niz naturalne futro , a jak zwiększa się popyt to sie więcej morduje zwierzat na cel futer właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo tu AUTORKA
Mi jest bardziej potrzebne futro, mieso nie jest mi potrzebne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie, skoro ruscy noszą futra, to my, sory, wy - polskie damessy, nie możecie byc gorsze w żadnym wypadku :) /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kożuszek trzeba zabić baranki a następnie restauracja poda baraninę więc z jednogo baranka zysko 200% a i tak Bóg stworzył zwierzęta i ryby jako nasz pokarm poczytajcie pismo święte, zanim podejmiecie te durnowate dywagacje jest łańcuch pokarmowy? jest więc jedni zjadaja drugich my akurat zwierzeta, a nas robaki... i co Ewka się rozpłacz, jak cię robale takie białe wstrętne zaatakuja i wejda do pochwy, nosa, trzewi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to szkoda ,że z ciebie nikt nie zrobi sobie np butów skórzanych bo sa mu potrzebne ;) jedzenie mięsa jednak jest potrzebne i żadna soja nie jest w pełni w stanie go zastąpić. oczywiście obżeranie sie mięsem tez nie jest dobre przede wszystkim dla nas,ale człowiek jest istotą wszystkożerną z natury więc powinien mieć urozmaiconą dietę . A co do futer naturalnych jest to fanaberia jak dla mnie i to wcale juz nie modna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, jeszcze o piśmie świętym zapomniałam to jednak są argumenty nie do przebicia - ruscy i pismo święte :) poprawiłyście mi humor i z takowym was pożegnam, życzę, aby damom w futerkach przyśniły się szynszyle i norki z obciętymi główkami miłych snów, paniusi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne bo od wieków nasi przodkowie polowali odziewali się w skóry które były naturalne, ciepłe i nie alergizowały a dziś..zdrowszy goretex cuda się zdarzają dobrze,że mnie stać na piękne i zdrowe futro w wy na raka skóry umrzecie od tych chińskich podrób z ciucholandu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo tu AUTORKA
Nie jem miesa od nastu lat, bo nie lubie, jestem zdrowa,i zapewniam, ze mieso nie jest w ogole w ludzkiej diecie potrzebne. Jedzac je i wypominajac mi skory jestes zatem hipokrytka. Poki co mam plaszcze ze swin ktore zjadasz - ze swinskiej skory... Ewa, nie wypowiadałaś się na temat mięsa, które zjadasz. Osobiście rozkrawasz i przyrządzasz inne zwierzątka z obcietymi glowkami, moze mniej sliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewka niech ci się przyśni twój wieprzek z karkówki i najlepiej zwróć go przy jutrzejszym śniadaniu bo gdasz jak potłuczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też stać na naturalne futro, ale wolę kupić sobie jakiś ładny płaszczyk nie z naturalnego futra... nasi przodkowie nie mieli dostepu do tylu materiałów co my, większość ich nie alergizuje, poza tym naturalne futra też moga uczulać jakbyś nie wiedziała jeśli ktoś ma alergię na sierść ,a nie jest to rzadkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko futro ze szczura uczula!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak Ci sie tylko wydaje ,że nie jest C***otrzebne... że można bez niego przeżyć nie znaczy ,że jest nie potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka233323
Moim zdaniem futra tandetnie wyglądają na młodych dziewczynach...kojarzą mi sie ze starymi babciami ,ale kto co lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie jest to forum dla modelek zza oceanu ale marna kafeteria dla plebsu tak klaszczemy jak nam grają chińczyk mówi plastik- kupujemy plastik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka233323
ja ,, poluję" na jakis płaszczyk ,ale nie jak kurtka pikowana tylko taki z materiału. Takie sa najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka233323
a myślisz ,że modelki zza oceanu noszą same naturalne futra? Bo ja wątpię, może kiladziesiąt lat temu nosiły ,ale teraz? W ogóle to żadna z moich koleżanek nie nosi futer mimo ,że niektore na to stać bo nosza markowe ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo tu AUTORKA
To czy kupuje futra czy nie to sprawa mojej etyki. Natomiast jesli ktos jedzacy mieso pisze mi, ze futra sa be, bo zabija sie zwierzeta, to jest niezlym hipokryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie gorsi są ludzie, którzy karmią węże małymi kociętami!!! a na futra zwierzęta się karmi w hodowli, następnie zabija i dopiero skóruje gorzej z karakułami a nie rozumiem tych obrończyń jedzących pierś z kurczaka! lub szynkę zwierze matrwe, a one je zjadają, obrzydliwe zobaczcie na nasze celebrytki - mucha, foremniak, grycanki...w futrach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurtka, płaszczyk a kożuch to zupełnie inna bajka - kto ma ten wie ;-) W żadnej kurtce nie jest tak ciepło jak w naturalnym kożuchu. O futrach się nie wypowiem, mam jedno "prezentowe" - piękne, drogie, ale średnio mogę się do niego przekonać. Może oswoję się za jakiś czas ... Każdy lubi co innego, ja skóry i kożuchy uwielbiam, ale najważniejszą zaletą jest to, że nie marznę zimą. Argumenty o zabijaniu wcale mnie nie przekonują, nie ma lepszego surowca na buty i kurtki jak naturalna skóra.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×