Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość kalenka

trzecie dziecko czy kazdy to widzi już jako patologię

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Skąd wiesz? Podaj źródło statystyk. Czy może tak z sufitu to wzięłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do pani od nożyc Czyli ja nie mogę mieć zdania odmiennego niż twoje mimo , że jestem osobą bezdzietną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ni i cisza pani od nożyc zamilkła :-( brak merytorycznych argumentów na podparcie swoich bredni i koniec dyskusji :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 dzieci to nie jest tak duzo , o matko co wy wypisujecie , 2-3 dzieci to taki standarcik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczekujemy narodzin 3 dziecka. Mieszkam w Belgii. Mam sasiadow, 100% Belgowie, po lewej - malzenstwo - 5 dzieci, po prawej - rozwodnik - 9 dzieci :) To nie marokańskie, tureckie rodziny, a europejskie. Kazde dziecko ma swój pokoj. mieszkamy w ladnym domu, spokojnej okolicy. Szukam niani, która pomoze mi w opiece nad dziecmi, ugotuje, posprząta , ze względu na mój powrot do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie rodzina wielodzietna to taka, w której jest czworo dzieci lub więcej. Ze swojego otoczenia znam jedna normalna rodzine, gdzie matka ogarnia dom i dzieci, a ojciec prowadzi dobrze prosperująca firme. Reszta wielodzietnych z dziećmi 4+ jadą na zasiłkach, mieszkają katem u rodziców, obeznani we wszystkim jak tu najmniej pracować i doić państwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam tylko jedna rodzinę gdzie maja 5 dzieci . Duzy dom , każde dziecko ma swój pokój . Rodzice maja swoja firmę i każde dziecko na stare dostaje kasę na wesele i mieszkanie ., Reszta jedzie na zasiłkach i dusi sie w kilka osób w małym mieszkanku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a ja wiem że to jest stereotyp Polaczków przez lata nam wpajan , że jesteśmy gorsi niż zachód więc nie mamy się namnażać :-) Wiec wiadomo że jak BELG , NIEMIEC , BAAA NAWET ANGLIK MA 10 to i tak Polaczek z 5 to patola :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ocenia się książki po okładce .Więc jakbym zobaczyła kobietę, nawet z siedmiorgiem dzieci, albo i więcej to dopóki bym jej nie poznała i sama wyrobiła sobie zdania, nie oceniłabym jej proste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aweerrf
Dnia 9.04.2018 o 00:43, Gość gość napisał:

Ja mam 3 dzieci. Gdybym była troszeczkę młodsza to bym chciała kolejne. Wszystkie dzieci mam planowane. Dzieci nie "chowali" mi teściowie ani rodzice. Oboje z mężem pracujemy. Mamy własne, duże mieszkanie, 2 samochody, zero kredytów. Moje dzieci mają wszystko co zapragną mieć. Czy jesteśmy patologią? Żenujący są ludzie, którzy tak pieprzą i osobiście mam ich na końcówce kości ogonowej:)

no to amebo rusz pałą i pomyśl. Masz zero kredytu, 2 samochody, jesteście zamożni, chata znikąd wam nie wpadła, dostaliscie od krewnych wiec moze nie oceniaj innych, bo niektorzy jedyne co dostali to jedną ...enke albo nawet nie to, kopa w d..i nara. i oni nie chcą płodzic trojki dzieci. bo po co im fundowac biede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spodziewam się trzeciego dziecka, nie jesteśmy patologią. Oboje pracujemy, wybudowaliśmy dom, wszystko jest w porządku. Myślę, że będzie spokojnie, bo różnice wieku między dziećmi są duże i starsza dwójka to już dawno odchowane dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Dla mnie 3 dzieci to patologia no może gdyby zarabiali 10.000 miesięcznie to jeszcze rozumiem a jak mam znojomych 3 dzieci on nie pracuje ona ma 2000 zł no biorą 1500 jeszcze zasiłek rodzinny i jeszcze zapomoge z mopsy i nie powiedzcie mi że po patologia ja mam 1 córkę ja pracuje mąż też mamy razem z 6.000 i wiem że więcej dzieci bym nie chciała. A dodam że dzieci mieszkają w jednym pokoju i ich córka odrabia lekcje na stole w kuchni żeby mieć trójkę dzieci i zero warunków mieszkaniowych. Nie nawidze takich ludzi a przede wszystkim szkoda mi dzieci. 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja  mam jedno  dziecko  ale znam duzo rodzin gdzie jest 3 dzieci 

W klasie moje córki jest może  3 jedynaków a reszta pochodzi z 3-4 dzieci . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Ja  mam jedno  dziecko  ale znam duzo rodzin gdzie jest 3 dzieci 

W klasie moje córki jest może  3 jedynaków a reszta pochodzi z 3-4 dzieci . 

 

U mojego syna w klasie jest tylko dwoje dzieci jedynaków bo matki panny,nie mają faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×