Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W końcu przeprowadzamy się 300 km od jego byłej

Polecane posty

Gość gość
A dlaczego się przerowadziliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm znam takiego ex, też odjechał około 300km, też miał się tylko widywać z dzieckiem kilka razy w miesiącu nowa laska to toleruje bo co tam że kilka razy wyjeżdża do dziecka, bo była żonka jest starsza i nie widzi w tym zagrożenia Hm tyle że laska nie wie , że on swoje wyjazdy traktuje jak ma w swoich obyczajach, czyli ...tup tup do następnej kochanki, a raczej kochanek, bo ten pan nie ogranicza się do jednej a zawsze jest kochanek więcej oraz podtrzymuje kontakty z wszystkimi byłymi kochankami, nie stroniąc od intymności, .on tak ma, tak lubi , takie ma potrzeby i nie zamierza przestać. Więc rozbawiasz mnie laska, te 300 km od byłej,.nigdy nie będziesz wiedzieć , gdzie on tak naprawdę jeździ, zdradził raz więc to potrafi, to fakt. Jak się postarasz to nigdy nie przyłapiesz go , podobno najlepiej nie wiedzieć, wzięłaś a raczej wyrwałaś faceta z rozwartym rozporkiem to takiego masz na własne życzenie powodzenia i nie współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zonk, kochanie, czytaj całość, będziemy jeździć razem, a jeżeli nie - mam kamery i podgląd online, w klubie muzycznym, którego jest właścicielem, więc wiem czy tam jest czy nie. Po trzecie kochanie - pomyśl, że niektórzy są ze sobą szczęśliwi i się kochają :) Musisz się bardziej postarać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiście, jedna mądra mnie przejrzała, to jasne, że mam nadzieję, że te 1-2 razy to tylko na początku, a potem rzadziej:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macocha86
Powiedz jak to zrobiłaś że go przekonałaś do przeprowadzki, bo mnie zazdrość zżera ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
congrats!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamery i podgląd załóż mu jeszcze smycz i przywiąż do kaloryfera (ależ ty głupia jesteś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulatki! I bardzo dobrze,ze masz kamerki i mozesz w kazdej chwili sprawdzic. Strzezonego pan bog strzeze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy to gorsze od ex zon jestescie :). Kontrola faceta kamerkami ?OMG .A gdzie zaufanie ?Gdzie wiara ,ze Was kocha ?Gdzie ten honor ,o ktorym tak chetnie wspominacie ,jezeli dotyczy to ex. Kobiety ogarnijcie sie .Takie cos to farsa a nie zwiazek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie WY?? jedna laska napisała, że jej facet ma kamery w sklepie ktorego jest właścicielem a ty wyciągnmęłaś wniosek, że "wy to gorsze od ex żon jesteście" nie ma to jak logiczne myślenie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluję, też tam zamierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wy jesteście głupi, kamery tam są żeby ne kradli, a nie dlatego zostały założone żeby ona go podglądała, sa do doglądania biznesu, a że przy okazji może sprawdzić czy mąż jest w pracy to co w tym złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie brawa i gratulacje tylko współczucie i litość się autorce należą. Ex żona starsza o 15 lat i do tego już dawno ułożyła sobie zycie po rozwodzie - autorka sama przyznaje, że kobieta ma drugiego meza a ta się cieszy jak idiotka i chwali na forum, że wreszcie udało jej się odciągnąć chłopa z odzysku od bylej żony. Pewnie facet zgodził się na ten wyjazd dla świętego spokoju, żeby histeryczka w wariatkowie nie wylądowała przez obsesyjną zazdrość. Jak to trzeba nisko upaść, żeby widzieć zagrożenie tam, gdzie go nie ma i nigdy nie będzie. :D Te drugie zony i kobiety rozwodników to faktycznie jedno wielkie dno.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×