Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słowianka89

panny młode 2014

Polecane posty

Gość helenka od zenka
Czesc to ja helenka.Moje zycie po slubie juz wraca na normalne tory.Slub sie udal.:) Bylo przecudownie.Bardzooo przezylam slunowanie w kosciele.Haha wszyscy plakali.Bylo wzruszajaco.A jeszcze spiewaczka mmmm. 4dni imprezy.a potem podroz poslubna i troche wolnego.potem cale mnostwo spraw do zalatwienia.a teraz ucze sie podpisywac moim nowym nazwiskiem;) Dosc pozno wychodzilam za maz i ta kiczowata impreza mnie do tej pory nie podniecala,ale jak kobieta umalowana jak lala,uczesana jak ksiezniczka i tak samo ubrana wychodzi i wszystkie oczy sa na nia skierowane czuje sie.....jak wrozka haha prawdziwa ksieznicza.magia.eh szkoda,ze to tyle przygotowania a tu hop siup i po wszystkim.A u Was jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki tu spokój na na na na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz za niecałe 2 miesiące i nie moge zdecydować sie jaka fryzurę wybrac, chce miec włosy upiete i w to włożony kwiatek, macie moze jakies pomysły? Doradztwie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja co do fryzury jestem zdecydowana, tylko z makijażem problem... Cały czas trafiam na pseudo wizażystki... A ślub za niecałe 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiecie w Bukiecie
Witamy przyszłe Panny Młode :) od niedawna zajmujemy się dekorowaniem kościołów na ślub na terenie Torunia i okolic. Nie mamy jeszcze własnego portfolio, dlatego proponujemy naszą usługę po atrakcyjnych cenach w zamian za zdjęcia do portfolio oraz polecanie nas innym parom. Zapraszamy na naszą stronkę i na facebooka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre nie maja za grosz gustu malują się jak doda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ciast zamawiacie na wesele i na ile osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my na ok 100 osob zamawiamy 20 ciast + tort oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczezak
Witajcie dziewuszki :) my mamy termin 11 października :) W miarę wszystko ogarnięte... sukienki się szyją ( strój góralski w 1 dzień, 2gi biała sukienka w lit. A, bardzo skromna. Mam mega problem, z wyborem bielizny ślubnej, rajstopy czy pończony? Raz w życiu miałam na nogach pończochy samonośne i średnio to wspominam a tu całą noc trzeba przetańczyć... a jak pas to jaki wybrać? pomóżcie proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×