Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słowianka89

panny młode 2014

Polecane posty

Gość gość
A ja bym chciała skrzypka do kościoła dosłownie na jeden utwór ale nigdzie nie umiem znaleźć na terenie śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dacie radę Kochane :) Ja to za 18 dni mam wesele a jeszcze trzeba tyle pozałatwiać :) Aż się wierzyć nie chce że to tak szybko minęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis dostaliśmy zaproszenia, i w koncu udalo mi sie kupić buty jestem przeszczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mogę dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10_maj_florysta
Drogie "majowe" Panny Młode z województwa mazowieckiego. Mamy wolny termin na dekorację ślubną 10.05.2014. Jeżeli nie wybrałyście jeszcze florysty i dekoratora - zapraszamy do nas. W podanym terminie zaoferujemy najkorzystniejszą ofertę cenową. Jakość naszych prac ocenicie same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę ślub na jesieni tego roku. Mamy już wszystko zaplanowane, ostatnio zamówiliśmy też fajerwerki http://www.pirofan.com.pl/ mam nadzieję że gościom się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu wyżej wynocha stąd z tymi reklamami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenkaaa123
Mój ślub już za 17 dni. Mam już uszytą sukienkę, ale nie jestem z niej zadowolona :( Mam wrażenie, że fason, który wybrałam nie pasuje do mojej figury. Podobnie koronka. W sumie ciężko sobie wyobrażać sukienkę jak się widzi tylko kawałek materiału. Wydawało mi się, że szycie jest najlepszą opcję, bo będę miała dokładnie to co chcę, ale niestety teraz okazało się, że nie wyglądam w tym tak jak oczekiwałam. Nic już się nie da zrobić, więc pójdę do ślubu w brzydkiej sukience. Sama sobie jestem winna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
hej BaByy i slowianko oraz panny mlode2014:) babyy Ty juz po slubie,a ja cala w stresie.pojutrze wychodze za maz i juz z nerwow nie potrafie jesc i spac.modle sie aby nie pojawiely sie jakies problemy,zeby wodki nie zbaraklo,aby suknia sie nie poprula i inne gorsze scenariusze mi przychodza do glowy:/ ale tez baaardzo sie ciesze,ze moj S bedzie moim mezem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
Olenko123 chyba wiekszosc ma tak myslac,ze wybralo nieodpowiednia suknie.ja sobie tlumacze,ze jesli wtedy ja wybralam to byl sluszny wybor.byla odpowiednia i teraz juz tego nie zmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka tu cisza :D co słychać panny młode 2014? Widzę, że niektóre już sa po tym wielkim dniu. Jak wrażenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszna cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helenka już po ślubie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaPodolska
Hej dziewczyny, zapraszam Was do grupy na fb pod nazwą: Niezbędnik na przyjęcie Ile razy zdarzyło Wam się szukać DJ-a czy zespołu na imprezę? A może potrzebujecie jakąś ciekawą atrakcję na urodziny czy wesele? Może rozglądacie się za salą weselną albo namiotem na przyjęcie w plenerze? Gdzie znaleźć natomiast najlepszego fotografa, czy kamerzystę? W internecie są tysiące stron różnych firm oferujących usługi związane z organizacją przyjęcia, jednak przejrzenie ich wszystkich jest bardzo czasochłonne i chyba niewykonalne. Dlaczego więc to Wy macie szukać firmy z najlepszą ofertą? Niech to firma przedstawi Wam ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb, a Wy wybierzecie najlepszą z nich. Grupa powstała z myślą o Was - niezbędnik na każde przyjęcie zaoszczędzi Wasz czas na szukanie firm i skieruje ofertę najbardziej dopasowaną do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneetka1987
Hej :) . 30.08 :). Wybralyscie juz fryzurę ślubna ?? . Upięcie czy rozpuszczone ? . Niewiem za bardzo co wybrać .. Najlepiej czuje sie w rozpuszczonych , kreconych włosach ale boje sie ze nie utrzymają sie długo .. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam rozpuszczone i pokręcone :) Też się bałam, bo moje włosy nie są zbyt podatne na kręcenie, a poza tym pogoda w sobotę była wiadomo jaka ;) Pomimo tego fryzura pięknie się trzymała. Wszystko zależy od tego jakich kosmetyków użyje fryzjerka. Moja spisała się na medal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle o jakimś sprytnym koku. Rozpuszczonych nie chce bo boje sie ze sie za bardzo bede pocić przy tańczenia i beda wyglądać okropnie, kręconych tez raczej nie bo zanim wejdę do kościoła juz bede miala kołki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładnie wygląda, ale też bym zrezygnowała z kwiatów itd, sam welon, bo sam warkocz jest już "strojny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie fajnie wyglada i z tymi kwiatkami chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się nie podoba. Strasznie przyklepany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja słowianka89. Jeśli chodzi o fryzurę, to będę miała rozpuszczone włosy na bok, lekko pofalowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy ktoś orientuje się, czy na przełomie czerwiec/ lipiec we Wroclawiu są organizowane weekendowe kursy przedmalzenskie??? Mam wrazenie,ze wszystkie miejsca sa juz zajete:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panny młode jak idą przygotowania? :) My jutro odbieramy obrączki, a w piątek mam przymiarkę sukni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie do ślubu zostało niecałe dwa miesiące (26.07) Jak na razie to kończę rozdawanie zaproszeń. Jeszcze dwie osoby mi zostały na szczęście takie co wiedzą o ślubie i szykują się na wesele. Jak z nimi skończę to mogę brać się za dalsze przygotowania. Suknia gotowa czeka na ostatnią przymiarkę przed odbiorem. Tort wybrany ale zamawiać będziemy 2 tygodnie przed weselem. Zresztą wszystko pozostałe będzie ustalane dopiero przed ślubem. Teraz w końcu będę mogła zająć się sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
Czesc to ja helenka.Moje zycie po slubie juz wraca na normalne tory.Slub sie udal.:) Bylo przecudownie.Bardzooo przezylam slunowanie w kosciele.Haha wszyscy plakali.Bylo wzruszajaco.A jeszcze spiewaczka mmmm. 4dni imprezy.a potem podroz poslubna i troche wolnego.potem cale mnostwo spraw do zalatwienia.a teraz ucze sie podpisywac moim nowym nazwiskiem;) Dosc pozno wychodzilam za maz i ta kiczowata impreza mnie do tej pory nie podniecala,ale jak kobieta umalowana jak lala,uczesana jak ksiezniczka i tak samo ubrana wychodzi i wszystkie oczy sa na nia skierowane czuje sie.....jak wrozka haha prawdziwa ksieznicza.magia.eh szkoda,ze to tyle przygotowania a tu hop siup i po wszystkim.A u Was jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×