Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słowianka89

panny młode 2014

Polecane posty

Gość gość
no wlasnie te na allegro mi sie nie podobaja, wszystkie takie same z wkladane z kokardka, mi chodzi bardziej o cos oryginalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My sobie robiliśmy sami :P fajna zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć:) Również wychodzę za mąż w tym roku dokładnie 02.08 Mamy salę, zespół i na tym koniec:)Jesteśmy na etapie poszukiwania faotografa Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziemy świętować razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie już wybraną piosenkę na pierwszy taniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochwalcie się jakie... :) bo ja niestety jeszcze nic nie wybrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drossl - będę tam gdzie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy zaproszenia z naszym zdjęciem na allegro znalazłam i właśnie czekamy na projekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eleni- tylko w twoich dloniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też mamy ze zdjęciem ale sami robiliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
helo helo to to jak pisalam wczesniej ja mam 3maja.do konca stycznia musze oddac dokumenty w parafii.wczoraj zamowilismy obraczki.no i te zaproszenia :-/musze oddac liste imion i nazwisk gosci no oni to od razu drukuja i nie potrafie sie z tym pozbierac.w sb i ndz mam od9do19 nauki przedmalzenskie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie panny młode 2014. Ja mam ślub w kwietniu tego roku i już zaczynam być w stresie, mamy salę i hotel, zespół, foto i kamerzystę, no i samochód, suknia się szyje, no ale buty, garnitur i obrączki jeszcze nie, zaproszenia też nie, bo lista gości ciągle się zmienia :-P a teraz jeszcze szukamy kursu pierwszego tańca :-) dobrze że nauki już we wrześniu odbyliśmy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie sobie spokój z tym kursem tańca. I tak na ogół takie wyuczone tańce wychodzą sztywno, nienaturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha, nie chodzi nam o jakieś skomplikowane układy taneczne jak w Tańcu z gwiazdami :-P ale po prostu o naukę tańca. A właściwie o przypomnienie sobie, np. walca wiedeńskiego, bo melodię na pierwszy taniec będziemy mieć chyba walc z Nocy i Dni :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba, że tak :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chcemy zatańczyć walca angielskiego do utworu Z. Wodeckiego "Oczarowanie", ale sami się będziemy uczyli. Ciekawe jak nam to wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaP09
Hej, a ja na 9.05.14.. Mamy sale, kamerzyste, wodzireja zaproszenia winetki i zawieszki i zamowione obraczki. Martwie sie co z suknia bo mam zero pomysłu a chce szyc nie chce zadnej z salonu.. Poza tym na ogoł chodze w spodniach dzinsach leginsach itp sukienki jak musze wiec.. Poza tym nie jestem szczupła osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie masz zaproszenia, do slubu masz jeszcze troche czasu napewno uda Ci sie schudnac jak juz teraz wezmiesz sie za siebie, wiem latwo sie mowi bo tez sie nie moge zmotywowac do cwiczen ale slub mam w sierpniu wiec mam nadzieje ze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej witajcie:) My ślub mam 18.10:) Mamy sale , zespół, kamerzyste i fotografa, ksiedza załatwionego, suknia wybrana :) Piosenke też mamy d-bomb do szaleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko współczuję czekać aż do października ;) skąd ta data?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czym się kierowałyście, że wybrałyście takie utwory na pierwszy taniec? Słuchacie takiej muzyki, czy do reszty pochłonął Was "weselny klimat"? Nie chodzi mi o Wodeckiego czy Eleni, bo to taka klasyka, piękne piosenki (chociaż ja wybrałabym coś mniej znanego, bo te utwory często wybierane są na pierwszy taniec). A ta cała reszta utworów, które podałyście, to jakaś tragedia. Nie obraźcie się, ale ja wstydziłabym się przy czymś takim tańczyć pierwszy taniec, bo świadczy to o złym guście muzycznym. Pierwszy taniec, to ma być Wasza piosenka, coś osobistego- taka która Was w pewien sposób odzwierciedla. Rozumiem, że jak wesele, to wesele... Disco Polo i podobne tego typu utwory są na takim przyjęciu jak najbardziej wskazane, ale nigdy czegoś tak dennego nie wybrałabym na pierwszy taniec. Nie widzę nic pięknego w tej muzyce i do tego te tragiczne teksty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochaniutka o gustach się nie dyskutuje. Tobie się nie podoba taka muzyka a komuś innemu się podoba więc sobie ją wybiera :) tej osobie np może się nie podobać Twoja piosenka. Wydaje mi się że pierwsza piosenka może być z jakiegokolwiek typu muzyki byleby młodzi mieli z nią jakieś fajne wspomnienia. Dla mnie np beznadzieją jest łączenie piosenek wolnych z późniejszym "popisem" bo jak dla mnie to nie ma nic wspólnego z daną chwilą a jakieś sztywne wyuczone kroki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy mało spotykaną i chyba w ogóle mało znaną - De Mono - Dwa proste słowa. Dlaczego? Bo po prostu czujemy, że to właśnie ta i tyle :) Nie jest to "nasza" piosenka, bo takiej nie posiadamy, ani nie wiąże się z jakimś szczególnym momentem. I jak już ktoś napisał, różne są gusta i trzeba akceptować to, co Młodzi sobie na pierwszy utwór wybiorą. Mi się np. nie podoba "Oczarowanie" Wodeckiego, ale jak ktoś chce to co mi do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie i ważne że wam się podoa a reszta jak nie chce to niech nie słucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my myślimy na walcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My Perfect Day
Hej dziewczyny! Ja wychodzę za mąż 27.09.2014. Aby nie zagnębiać bliskich swoimi ciągłymi ślubnymi dylematami założyłam bloga. Zajrzyjcie i zobaczcie jak u mnie idą przygotowania! myperfectwedday(.)blogspot(.)com Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×