Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słowianka89

panny młode 2014

Polecane posty

Gość gość
jest to tylko znajomy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny! Niebawem wybieram się na przymiarkę sukni Anny Kary. Głównie zależy mi na przymiarce kolekcji 2014. Moje typy: Josephine, Shannon, Snow, Valentine,Alison, Corriander Ewentualnie May White i Araya White, (akurat w ich przypadku to już wyższa półka cenowa. Suknie kosztują ponad 5000tyś) Byłabym zainteresowana odsprzedaniem sukni. Mój rozmiar 36-małe 38 (nie wiem jak te suknie wypadają także ciężko mi konkretnie powiedzieć). Wzrost 164cm plus 7- 8cm obcas.Ślub 9 sierpnia 2014. Wszystkie zainteresowane dziewczyny proszę o kontakt. anngera1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam slub w maju chce ja odkupic, lol jeszcze nie wiesz jaka chcesz, cy jej zbytnio nie zniszczysz a juz sprzedajesz ogarnij sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ErMałgo
Heeeej witam :) ale ten czas szybko mijaaaa , mój ślub już 28 czerwca 2014 :D Jak przygotowania? Pozdro ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ! my pobieramy się 14.06.14. Mam pytanie dotyczące obrączek. jeszcze niczego nie oglądałam i nie orientuję sie w cenach. Czy myślicie że 2000 wystarczy na coś ładnego? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podsunęłyście mi świetny pomysł z tym polonezem! Dzięki! Będzie tym bardziej pasował, że robimy wesele, co prawda kameralnie, bo tylko na 80 osób w zamku. Stwierdziliśmy, że raz w życiu człowiek bierze ślub, to chcemy żeby było naprawdę pięknie. Sala jest pod Wrocławiem w Zamku Dobra, sporo naszych gości dojeżdża jeszcze dodatkowo z różnych krańców Polski, więc musimy parę pokoi wynająć do dyspozycji gości. No i robimy poprawiny. Tyle, że w plenerze;D (a wy robicie poprawiny? Bo mam wrażenie, że ostatnio jakoś zanikła tradycja ich wyprawiania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polonez to fajny pomysł, szczególnie jeśli wesele jest w zamku czy pałacyku, problemem może być tylko "zgranie" gości, bo przeciez nie zaprosisz 80 czy 200 osób na próbę generalna jak przed studniówką ;). Co do poprawin to rzeczywiście coraz mniej par sie na to decyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly111
Haha rozwalają mnie panny młode, które próbują sprzedać suknię ślubną jeszcze przed swoim ślubem! Jak Was nie stać na takie drogie suknie to ich nie kupujcie, a nie odwalajcie takich akcji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura161
Myślałyście o samochodzie na ten dzień??? Mogę dołączyć się do porad. Otóż ja wynajęłam limuzynę lincolna i szczerze Wam polecam, ponieważ jeśli macie dużą suknię to zmieści się bez problemu w tym aucie. Drzwi się szeroko otwierają, więc zmieścicie się bez kłopotu:) na facebooku można znaleźć pana wpisując zabytkowa limuzyna Toruń lincoln continental.POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autoreklama... Brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki! Co tu tak cicho? Pochwalici sie co juz macie, czego nie, i jak wasze samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im bliżej ślubu tym samopoczucie gorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez juz wszystko przerasta, chcialabym dobrze a nie mam juz siły na to wszystko zwlaszcza ze wszystko musze zalatwic sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowa Panna Młoda
Witam wszystkie Panny Młode 2014:) Ja swój ślub mam 26 lipca.:) Zaproszenia w druku, tak w połowie kwietnia chcemy zacząć prosić. Jak sobie pomyślę, że zostało jeszcze 4 miesiące to zaczynam się stresować. Jesteśmy na etapie wybierania obrączek ( nie możemy się zdecydować w którym sklepie wybrać ), i zastanawiamy się nad piosenką na pierwszy taniec i samochodem. Chcielibyśmy jakiś biały i jakiejś dobrej marki:) a jeżeli chodzi o wódkę chcemy finlandię lub absoluta. Pozdrawiam wszystkie panny młode 2014:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile teraz płaci się księdzu za ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczekkk
Witam Ja też biorę ślub 26.07.2014. Zaproszenia się drukują, suknia się szyje. Pan Młody już ubrany cały, obrączki kupione. Została nam wizyta w kościele i spisanie protokołu ślubnego. Czy macie to już za sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 26.04.2014 i już prawie wszystko kupione i załatwione, czuję już lekki stresik. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam PM 2014 się macie? :) Wszystko już pozałatwiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ! :) Ja mam ślub 29 kwietnia 2014r :) Zostało 20 dni. Już zaczynam się stresować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
elooo to znowu ja hej hej hej dziewczyny:D ja juz w stresie 3tygodnie do slubu!! stos umow w domu.na fotografa,dj,suknie,sale,limuzyne a nawet na tort.ufff.wyliczylam,budzet na 60osobowe wesele(zaprosilam80)wynosi25tys.juz samyxh zaliczek i wydatkow wyniosl ok6tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
Babyy ja mam4dni po Tobie.Martwie sie czy sie wszystko uda czy do tego czasu nic sie zlego nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda sierpień
ja mam w sierpniu już się nie mogę doczekać, w maju zobaczę moją suknię ślubną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też w sierpniu mam ślub :) suknia "przyjedzie" z Hiszpanii w czerwcu. W maju odbieramy obrączki. W następnym tygodniu zamawiamy tort z stylu angielskim i ciasta. No i na Wielkanoc zaczynamy prosić gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda sierpień
my pod koniec maja będziemy zapraszać, mam nadzieję że szybko z tym nam pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam taką nadzieję :) sporo zaproszeń będziemy również rozsyłać, bo duża część mojej rodziny nie mieszka w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 12:53 i 12:59 to ja :) Witaj Helenko :) trzymam kciuki, aby ślub i wesele udało się po Twojej myśli. Zapewne już odliczasz dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helenka od zenka- Nie martw się :) Z pewnością wszystko będzie tak jak ma być :) Ja już troszkę zaczynam się stresować no ale to normalne jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka od zenka
Babyy i slowianko samego slubu sie nieboje ale,ze do tego czasu cos nie wypali. obraczki mamy,zaproszenia oczywiscie wyslane,we wtorek jade na sale potwierdzic ilosc gosci i wybrac menu,w czwartek odbieram suknie po poprawkach bo schudlam 8kg.o matko no i we wtorek musze tort probny odebrac.spiewaczka zalatwiona,limuzyna tez:) ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobietki:) Mój ślub 18.10.2014. Sala jest, zespół i kamerzysta jest, ksiądz w połowie załatwiony obrączki wybrane, zaproszenia się wybierają, suknia wybrana ale jeszcze się nie szyje, co do samochodu to jesteśmy na etapie rozmów:) garnitur też już wybrany,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×