Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem w 36 tc i cholera mnie bierze

Polecane posty

Gość gość

To moja druga ciąża, pierwszą przechodziłam dobrze, druga od początku daje mi cholernie w kość! Odliczam dni do porodu bo już mam serdecznie dość, wszystko mnie boli, źle się czuję, jestem osłabiona. Musiałam się wygadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przYnajmniej ktos cie kocha, masz dziecko, 2 w drodze. ja 30l, zero zwiazku, jeszcze miesniak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham córkę, ale daje mi tak w kość że zrobiłam sie straszną zołzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziwiam Cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ja w drugiej tez koszmarnie sie czulam. Wieczne zawroty glowy, koszmarna zgaga I mdlosci bo dziecko cala ciaze bylo bardzo wysoko I jak na zlosc po prawej stranie. Niemoglam sie schylic zeby tzw hafta nie puscic. Kregoslup mi wychodzil tylkiem, koszmarne migreny, sennosc w bezsennosci, do tej pory nie umiem racjonalnie wytlumaczyc Tego zjawiska.malaria takie, ze oczy z orbit mi wychodzily I usiasc nie moglam. Generalnie boot wszelkich niedogodnosci ciazowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaparcia :) na szczescie malarii nie mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tu podziwiać, ten kto mówi,że ciąża to wspaniały okres to jest chyba niepoczytalny. Do 14 tc miałam problemy z żołądkiem, potem było w miarę ok. Z czasem jak brzuch się robił większy to czułam sie coraz gorzej. Spać się nie da, siedzieć też za długo. Do tego wszystkiego wykryli mi padaczkę w ciąży. Masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzied dobrzee
ło matko, to mi sie od razu drugiej ciąży odechciewa ;), pierwsza w miarę ok, tylko na końcu było ciężko, no ale to było 2, 3 tygodnie tak, a nie długie miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×