Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozwodnik zamieszkał u w domu

Polecane posty

Gość gość

Mieszkanie jest moje ,ja mam dziecko on też swoje .On przyszedł z przysłowiową walizką .Jakie on będzie miał prawa do tego mieszkania ,bo nie ukrywajmy będzie utrzymywał mnie i też moje dziecko .Również dokładał się do jakiegoś remontu.Jak będzie to wyglądało w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być rozwodnik zamieszkał u mnie w domu przepraszam za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się pytasz co mu się będzie należeć, A BĘDZIE UTRZYMYWAŁ CIEBIEI DZIECKO? Prawnie to co włoży w mieszkanie i udokumentuje, ale sama sobie powinnaś odpowiedzieć co mu się należy!!! Jeśli byście się rozstali, powinnaś mu się odwdzięczyć!!! A nie znowu puścić z walizką!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On będzie utrzymywał ciebie i twojego bachora, oraz remontował twoją norę. A ty w zamian będziesz mu świadczyć usługi seksualne. Więc nic mu sie nie będzie należało, bo za wszystko będzie miał zapłacone. KIM JESTEŚ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziałam kiedyś pewnej rozwódce ,że leci na kasę pewnego faceta to ona mi odpowiedziała przecież on śpi ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutka to zawód qrwa to charakter. Prostytutki należy szanować - bo są uczciwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli on bedzie remontowal Twoje mieszkanie i bedzie bral faktury na swoje nazwisko, to w razie rozstania bedziesz musiala mu ta kase zwrocic. Natomiast mieszkanie jest i nadal bedzie twoje, nawet jak go zameldujesz, a potem wymeldujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam se wystawi faktury na swoje nazwisko za swoją pracę włożoną w remont nory??? To niech i ona wystawia f**k_tury!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktury za materialy budowlane, niemoto umyslowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem. A ona wystawi na kondomy. Ale to jakoś tanio wyjdzie - niedojdo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym kraju prostytucja jest zakazana debilu, wiec moze sobie nawet cennik wsytawic za swoje uslugi seksualne i co najwyzej do pierdla pojdzie za handlowanie wlasna dupa :O a gosciu z fakturami za materialy dostanie od niej kase. idz budowac domki z klockow bo w temacie gowno wiesz, debilu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy teraz wszyscy sa nowoczesni, uwazaja ze to normalne, ze ludzie zaczynaja mieszkac ze soba bez slubu, ale jak juz rozwodka zamieszka z rozwodnikiem to juz szum i krzyk ze sie puszcza. Gdzie tu logika? Autorko, nie przejmuj sie tymi agresywnymi wpisami. Mieszkanie jest twoja wlasnoscia i tak zostanie. Natomiast twoj facet remontujac twoje mieszkanie, to znaczy kupujac rzeczy do tego potrzebne np. farby, kable, rury czy co tam jeszcze i np. angazujac ekipe remontowa, ma prawo wziac faktury na swoje nazwisko za te zakupy i za ta robocizne, a potem ewentualnie zazadac od ciebie zwrotu swoich nakladow. I prawde mowiac ja bym na jego miejscu tak zrobila, bo to jest jego inwestycja w cudza wlasnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytucja może i zakazana, ale qrestwo legalne, niedojdo. No i za dymanie też powinien brać f**k_tury - bo to jego wkład w cudzą własność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek z rozwódką świadoma porażka ,uważajcie panowie na co się piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
związek z ROZWODNIKIEM to porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, prawdziwa porazka sa debilne odpowiedzi. Ludzie, ktorzy nie maja pojecia ani o przepisach prawa wlasnosci, ani o zasadach ekonomicznych. Pisza byle pisac, byle rozladowac swoja frustracje na kims. Miernoty i tyle, nie majace do powiedzenia nic rozsadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
Zona go wywalila z domu z torba starych ciuchow wiec nie jest wartosciowym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Werka, a moze facet mial tak dosc zony, ze zabral tylko to co najpotrzebniejsze i dal dyla jak najdalej mogl. Nie dla wszystkich graty i kasa sa najwazniejsze. Czasami wystarczy swiety spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny dureń. Jedna go puściła z torbami, a druga już szykuje przedpole żeby od niej wyjechał w skarpetkach. Biedny dureń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwodnik z jedną reklamówką ciuchów-czy może być coś bardziej żałosnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może - rozwodnik bez reklamówki. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ,no tak nie wpadłam na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takie malzenstwo, ktore postanowilo sie rozstac. Niezgodnosc charakterow. Zona nastawiala sie na ostre starcia w sadzie, na walke o kazdy stolek i samochod. Wynajela najlepszego adwokata, robila dym za plecami meza, urabiala opinie rodziny i znajomych....a tymczasem ku jej szalonemu zdumieniu maz w sadzie wyrazil zgode na wszytkie jej żadania, dal jej wszystko co chciala, po czym spakowal ciuchy w jedna walizke i wyszedl z domu. I zaczal wszystko od nowa. Czasami to, ze facet nic nie ma, lub prawie nic, nie swiadczy o tym, ze jest ofiara losu. Jak kiedys cos mial, to i potem tez bedzie mial. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa juz widzę jak rozwodnik w średnim wieku np.50 lat znowu dorabia síę tego co wcześniej miał...jasne...bo tak szybko można dorobić síę mieszkania.oj baby baby!!!takim facetom już síę nic nie chce dlatego szukają dachu nad głową u kobiet(naiwnych).amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawiają cały dorobek ex a żerują na następnych i te nowe mają im jeszcze współczuć!!! a to samochód,pieniądze pożyczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodnicy to oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak będzie gadać to co chcesz usłyszeć a na mieście trzęsie portkami żeby tylko ex nie spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NA PEWNO nie będzie jej skuwał tynków kładł drewnianych podłóg itp. Pewnie chodzi o drobne prace. Jeżeli facet mieszka to i ma jakieś obowiązki. Co się rzucacie durnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 12:54 jak i narozrabiał tak i poszedł widocznie resztki sumienia się w nim odezwały,żeby po gnoju którego narobił rodziny nie okradać! Zależy od charakteru mój gdyby tak miał odejść (z jego ewidentną winą) to co by nie mógł zabrać to by spalił taka menda mściwa. Znam go na wylot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×