Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzieciaci po rozwodach w głowach Wam się poprzerwacało

Polecane posty

Gość gość
Motyliczka pomyśl ty chociaż raz o tym twoim facecie......nie tylko o swojej d***e.Widać jak na dłoni że dzieci nie masz,być może kiedyś będziesz mieć czego akurat temu facetowi nie życzę bo mu zrobisz piekło na ziemi gdy Twojemu będzie brakować.To obce dziecko to może przyrodnie rodzeństwoTwoich dzieci choć z tym podejściem nie miej nawet jednego.Bo ty nie kumasz że dziecko potrzebuje dwojga rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyliczkaliczka
G***o mnie to wszystko obchodzi. Trzeba się było nie rozwodzić. A teraz trzeba ponosić konsekwencje tego rozwodu. Pierwszymi w kolejce do ponoszenia największych konsekwencji jest ojciec, matka i dziecko. Na pewno nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyliczkaliczka
Wy czytacie ze zrozumieniem?! PISZĘ PRZECIEŻ ŻE NIE UTRUDNIAM KONTAKTÓW. Ale też do nich nie zachęcam. Co to ma być "pomyśl o ojcu dziecka a nie o swojej d***e" w takim razie? Jak jesteście takimi altruistami to na wolontariat i do Afryki i oczywiście chylę czoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyliczkaliczka
Jeszcze raz do k***y nędzy pytam co w tym złego, że cieszę sie, że jest tego dzieciaka w moim życiu jak najmniej. CIESZĘ SIĘ CHOLERNIE JAK SPĘDZAMY TYLKO CZAS SAM NA SAM BEZ TEGO DZIECIAKA. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa partnerka
Oj a tu widzę znowu zlot byłych, kopnietych w d**ę żon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie nie utrudniasz,nie ingerujesz,ogónie do rany cię przyłóż prawda???Tylko gdyby chciał facet dać dziecku coś ponad to twoja buźka pierwsza się rozedrze.Nie rób z siebie świętej i wszechwiedzącej bo nie masz żadnego życiowego doświadczenia.Jak kiedyś kopa w d**ę od życia dostaniesz to patrz i przypomnij sobie co tu pisałaś.A teraz tak z drugiej strony facet płaci jaieś tam alimenty,rodzi mu się kolejne dziecko i lec*****obniżkę aimentów.Czyli co eks ma mu fundować papu dla obcego dzieciaka? Jak będzie miała ochotę to na caritas może dać a nie jakiemuś obcemu dzieciakowi.Prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa partnerka
Żenujące to sa teksty typu "życzę Ci żebyś nie miała własnych dzieci. Kretynki, biologiczne dziecko i obce dziecko to dość duża różnica, nie uważacie? Kobieta może być wspaniałą matką dla własnych dzieci, a innych nie trawić. Tu nic się nie gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa partnerka
Nie ma głupszego argumentu od "Jak kiedyś będziesz na drugim miejscu" itd. Każdy jest na SWOIM miejscu i swego broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wrażenie że nie kumacie kobiety to wszystko co ten facet robi teraz może robić w przyszłości waszym dzieciom,nie wiem czy to wtedy będzie takie fajne,mile i przyjemne???Ja się czasem dziwię tym facetom bo oni po prostu nie mają swojego rozumu i zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyliczkaliczka
Pieniądze mam własne. Podział czasowy jest prosty: fifty fifty. Dopiero jeśli ta równowaga jest poważnie naruszona to podnoszę głos. Zasady były jasne od początku. Ja z siebie świętą? Ty wy robicie z siebie świete, internetowe altruistki od 7 boleści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że w tym układzie te inne dzieci to przyrodnie rodzeństwo waszych dzieci.I dla waszych dzieci to wcale takie nieważne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa partnerka
I znowu te pieprzenie : kiedyś możecie być w zupełnie innym położeniu. To wtedy nie będe hipokrytką i nie będę nadawać na następną partnerka faceta. Poza tym nie mam zamiaru popełnc błędów jego eks i zatrzymać go przy sobie już do końca życia. I tego sobie życzę, choć Wy m pewnie nie ;D, ale kochane dzieciątka to byście masowo adoptowały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyliczkaliczka
Ponieważ jego córka ma obecnie 10 lat, a ja planuję dziecko za jakieś 5-6 nie będzie pomiędzy nimi ŻADNEJ WIĘZI, raczej będzie je kiedyś tylko interesowało co która dostanie po tacie. Więc akurat w moim przypadku te argumenty są nietrafione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie jedno przyszywane i takie tępe dzidy akurat mnie bawią,te dzieciaki są dojrzalsze od was i biją rozumem was o głowę. A i złotówek w oczach nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motyliczka czasem możesz się pomylić po pierwsze plany to tylko plany ale może w tym przypadku dobrze by na nich się skończyło.Ale co do więzi moje dziecko jest dorosłe a najmłodsza przyrodnia siostra ma 2lata i bardzo ją lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyliczkaliczka
Zarabiam więcej od faceta, nie wiem jaki fragment mojego wpisu ma niby świadczyć o tym, że mam "złotówki w oczach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyliczkaliczka
Nie rozumiecie że do k***y nędzy był ROZWÓD i nie ma co udawać, że nic sie nie zmieniło. Tatuś chciał nową kobietę, albo mamusia sie puściła z kimś innym - różnie bywa, to ok, ale to niesie za soba to, że teraz tatuś musi dzielić czas NA PÓŁ między nową partnerkę, a dziecko. Jeżeli ten fakt się nie podoba i dalej chcemy udawać, że rozwód nic nie zmienia, to niech sobie rozwodnicy żyją do końca życia w celibacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pocjzytaj sobie ten temat może zobaczysz co piszesz Czy kłócicie się ze swoimi partnerami o pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa partnerka
Motyliczka czasem możesz się pomylić po pierwsze plany to tylko plany ale może w tym przypadku dobrze by na nich się skończyło.Ale co do więzi moje dziecko jest dorosłe a najmłodsza przyrodnia siostra ma 2lata i bardzo ją lubi. xxxxxxxxxxxxx Ale k***wstwo, żeby jej życzyć, żeby nie zaszła w ciążę, Ty gnido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyliczkaliczka
Czytam i nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki wał jak ty mu dasz ten czas dzielić pół na pół.Hehe idiotkom łykającym twoj***ajery to wciskaj.Zesrała byś się gdyby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmmm ja nie chciałąbym wiązać się z dzieciatym .... a podziwiam kobiety które to robią bo muszą potem znosić tyle jadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macocha86
Nie rozumiecie, że do k***y nędzy był ROZWÓD i nie ma co udawać, że nic sie nie zmieniło. Tatuś chciał nową kobietę, albo mamusia sie puściła z kimś innym - różnie bywa, to ok, ale to niesie za soba to, że teraz tatuś musi dzielić czas NA PÓŁ między nową partnerkę, a dziecko. Jeżeli ten fakt się nie podoba i dalej chcemy udawać, że rozwód nic nie zmienia, to niech sobie rozwodnicy żyją do końca życia w celibacie. ------------------- Otóż to. Nie ma co udawać, że rozwód nic nie zmienia, bo zmienia wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedz po co takiej osobie dziecko skoro dla niej dzieci to problem???Poza tym już dziś zakłada że żadne więzi się nie wytworzą.K***a to już terazt planując dziecko wie co będzie czy nie będzie.Niech je wpierw ma a potem wciśnie kit że tatuś aja tylko jakiś tam bachor jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyliczkaliczka
To powiedz mi co ja w takim razie powinnam robić, bo nie rozumiem. W ogóle nie dbać o swój komfort tylko przedkładać komfort obcego dziecka ponad swój. Bo tak wyzywasz wyzywasz, ale merytoryczności tu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak macocho zmienia wszystko ale niestety głównie w p***********j Polsce w kraju w którym ojciec może wypeiąć się na dzieci. Niestety w tej sferze daleko nam do innych gdzie indziej nie ma że matka czy chce czy nie musi zajmować się dzieciakiem cały czas.Gdzie indziej oboje się nim zająć muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa partnerka
Tak tak bo się w ch*j z******te więzi wytworza jak jest 16 lat różnicy, dwie różne matki i mieszkanie w innym mieście. Panna 16 letnia będzie zamiast na imprezy siostrę z innej matki huśtać. Chyba nie trzeba być tu psychologiem klinicznym, żeby stwierdzić, że wytworzenie więzi jest tu mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motyliczka ty nie kumasz w twoim zachowaniu jest tyle zakłamania że hoho.Niby nie utrudniasz ale fajnie mieszkać daleko wynieść się by nie za często,niby nie robisz nic jednocześnie piszesz że w stu procentach potwierdzasz powiedzenie jednej pani która pisze że na tamto dziecko nie pozwoi wydać grosza więcej niż na swoje. Ty swojego nie masz a już wiesz że więzi nie będzie.Nie będzie bo ty ich nie pozwolisz wytworzyć.Obłuda jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Między moim dzieckiem a najmłodszą siostrą jest 20lat a woli mała niż brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak zrobisz wszystko by nie chciała huśtać to na pewno nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×