Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzieciaci po rozwodach w głowach Wam się poprzerwacało

Polecane posty

Gość gość
I od zasobnośc***ortfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się ,że ojciec tych dzieci nie tylko powinien płacić alimenty ,ale również kupować ubrania ,zeszyty,książki itd.Za same alimenty to nie starczy na jedzenie.Nie jestem ex żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodnicy Wykorzystują swoje partnerki finansowo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwódki wykorzystują jak mają swoje dzieci nie daj Boże dać dziecku tego faceta z którym są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No własnie dochodzimy do sedna sprawy. Ile wart jest mój partner: dużo , bo nie dba o kontakt z dziećmi z i małżeństwa, czy mało ,bo robi krzywdę swoim dzieciom" NIE, wartości męża cyz partnera nie określa się po tym jakim jest ojcem, ani odwrotnie sedno sprawy jest takie, że nie możecie załapac, że wasze dzieci i to jak się nimi nasz mąż zajmuje zupelnie nie rzutuje na to jakim on jest dla nas człowiekiem, mężem ani ojcem dla naszych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przed Bogiem taki mężczyzna i tak stanie jako maż jednej żony a nie kolejnej kochanki po co taki facet który ma żonę, dzieci? który już raz ślubował przed Bogiem? i to temu małżeństwu Bóg błogosławił? mam nadzieję że każdy Wasz kochanek przed śmiercią się nawróci i powie że źle w życiu wybrał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten powyżej to skąd sie urwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ledwo co z drzewa zszedł !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak - łajdaczkom o Bogu opowiada... To jakby perły przed wieprze rzucał. Ale do kościółka jedna z drugą co niedziela drepce. W nowej kiecce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsrod moich znajomych jest 5 par, gdzie mezczyzna jest w drugim zwiazku, i WSZYSCY c***anowie zaluja, ze odeszli do swoich pierwszych zon. A panowie juz mlodzi nie sa, dojrzali i na stanowiskach. Zeby nie bylo, nie jestem zostawiona zona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo niestety całkiem często choć kolejne żony w życiu tego nie powiedzą ale faceci są myślący po prostu gdyby mieli płacić kolejne alimenty było by kiepsko.Wystarczy poczytać na portalach towarzyskich lub wejść na czat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wśród moich znajomych jest aż 20 par, gdzie mężczyzna jest po rozwodzie (bo nie wiem który to związek dla każdego, nikt w dziewictwie nie żyje do 40-stki) i żaden, ani jeden nie żałuje rozwodu - każdy natomiast żałuje, że nie poczekał ze ślubem dopóki nie poznał obecnej partnerki... wtedy alimentów by nie płacił i nie muaisał by zaczynac wszystkiego od nowa byłe d u p y tak sobei wmawiają często, że faceci żałują i jakby mogli tro by wrócili - ale prawda jest taka, że oni MOGĄ i nikt ich na siłę nie trzyma, tak samo jak nie trzymał ich nikt na siłę kiedy postanowili odejśc od was a z tymi alimentami kolejnymi jest dokładnie tak jak piszesz - dlatego facet zanim weźmie ślub poraz drugi to myśli długo I intensywnie, nawet jak już jest po rozwodzie i ma nową panią, to nie koniecznie jej się oświadcza, bo wie jak to jest no chyba, że jest pewnien, że naprawdę kocha - ale drugi raz się panowie już dużo rzadziej rozwodzą, własnie dlatego, że decyzja o drugim małżeństwie podejmowana jest z rozwagą, po doświadczeniu i bez presji otoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość i facet
No to macie małą wiedzę na temat drugich związków małżeńskich,które rozpadają się w większym procencie niż pierwsze małżeństwa, taki jest real Nawet mnie to nie dziwi, facet który rozwalił pierwsze małżeństwo, o wiele łatwiej robi to z drugim małżeństwem, na dodatek w tych drugich związkach facet kontynuuje swoje upodobanie do zdradzania (zdradza i ma kochanki......on już tak ma ) Taka jest rzeczywistość, a te drugie jakoś mają oczy szeroko zamknięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jakim trzeba byc zerem zeby podcierac babie jej male dzieci z innym facetem czy naprawde ktoras z was ma takie dno przy boku? x x ale cię skręca śmierdząca wywłoko, że przyszło ci się latami uganiać za ciamajdą z odzysku, którego inna kobieta olała i w trybie błyskawicznym znalazła sobie prawdziwego mężczyznę do którego ty się ślinisz, a on sra na takie dno jak ty :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Ha,ha,Ha jaka presja otoczenia, raczej z milości, nawet pierwsze dzieci sa poczęte z milości, a drugie małżeństwo jak jest nieudane to i tak facet zostanie bo: 1. wiek nie ten 2. co powiedzą o nim ludzie 3. nastepne alimenty do zaplaty Zgadzam się w stu procentach.Jestem wolną kobietą i zdarza mi się wyskoczyć na imprezę,wejść na portal czy chat.Nieważne którą facet ma żonę jak mu zgrabna laska tylkiem zakręci to 90% idzie w tango.Ale głupie żony wierzą i niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Jak chcecie mieć po rozwodzie przy boku nową partnerkę to trzeba się trochę postarać. Wbijcie sobie do głów, że Wasze dziecko jest dla nich obce. Mają je szanować, zachowywać się wobec niego kulturalnie, ale nic więcej nie muszą. Przykro mi, ale musicie się pogodzić z tym, że nie będziecie widywać dziecka już tak często - nie da się upiec 2 pieczeni na jednym ogniu. Jak to do Was nie dociera, to trzeba było zrobić wszystko, żeby się nie rozwodzić. Chcecie nową partnerkę i nową rodzinę to trzeba dzielić czas na pół, trzeba się logistycznie i czasowo nagimnastykować. Jak to was przerasta to nie wchodźcie w nowe związki i nie krzywdźcie ludzi. ________________________ Jak chcecie mieć dzieciatego rozwodnika przy boku to musicie zaakceptować fakt, że facet jest ojcem i ma dzieci. Wbijcie sobie do głów, że ich dzieci są dla nich ważniejsze niż kolejna dopiero co poznana obca baba, której się we łbie poprzewracało. Przykro mi, ale musicie się pogodzic z tym, że dzieciaty rozwodnik ma zobowiązania prawne wobec swojego dziecka i własnego czasu nie będzie poswięcał tylko wam. Jak to do was nie dociera, to poszukajcie sobie bezdzietnego kawalera. Jak to was przerasta, to nie wchodźcie w z wiązki z rozwodnikami i nie krzywdźcie mężczyzn i ich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ex mąż ,z którym byłam 20 lat ma nową kobietę i dziecko i ona w niego wpatrzona jak w obrazek ,on psy wiesza na mnie ta potakuje - a skur... dzieci nie bierze,nie interesuje się nimi wcale czy ta kobieta nie ma rozumu i oczu??? pal licho mnie,ze mną się rozwiódł ,ale nasza córka była 15 lat jego oczkiem w głowie ! nikt m,u nie karze żałować ,że się ze mną rozwiódł ,ale mnie by zastanowiła postawa takiego misia ,który zapomniał o dzieciach ,bo to znaczy że serca i sumienia to on nie ma najważniejsze dla młodej dziuni ,że on cały jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz kochana, bo twoja córka to nie dziecko skoro byla jego "oczkiem w glowie" od 15 lat. Pewnie jest wredna dla niego i jego partnerki wiec ukrocil kontakt. Pamiętaj, że wiekszosc facetów kocha, bezwarunkowo, dzieci kobiety, która kocha, a więc nie twoje. Mój facet nie ma dzieci, ale bylam.kiedys z takim i na pewno nie uzeralabym sie z cudzym rozwydrzonym nastolatkiem. Zrozum, ze nikogo nie obchodzi czyis.pomiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty powyżej jesteś ciężkim przypadkiem . Szkoda słów dla takich. nie mówi sie na dziec***OMIOT. Oby z dala od takich ludzi. Jasne,że ojciec który zostawił dziecko i sie nim ni interesuje to drań. Jaki on dobry dla nowego dziecka. ALE albo sie jest dobrym człowiekiem albo nie. Więc coś tu nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedni ci faceci co za zony mieli w tym temacie. Ja sie nie dziwie ze gosc ucieka,ze ma w duupie i olewa.Ja chetnie go popre i znajde dobrego adwokata. Tyle zmij ,debilizmu mozna szukac tylko na kafe. Ktora z was rozwidodla sie z klasa? Ha ! Rzadna ! Bedne te dzieci co stracily ojca ,bo maja matke wsciekla krowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze moja córka nie jest pomiotem tylko owocem osiemnastoletniego małżeństwa ,po drugie nie pyskuje bo jest skromna ,po trzecie powiem jeszcze raz - nie może być dobrym człowiekiem ten co 15 lat dziecko miał a teraz zapomniał na amen,ona ma 17 lat i ojciec w duszy ma co przez 2 lata u niej,no bo nowa młodsza....brak słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocno mu nadokuczałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i rozwiodłam się z klasą - bo powinien mieć rozwód z orzeczeniem,nie kontaktuję się i facet ma spokój,którego do cholery wcale nie powinien mieć bo jest bydlakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość AMEN!!! też uważam, że to facet powinien się gimnastykowac jeśli chce utrzymywac kontakt z dzieckiem a zakłada nową rodzinę x a kobiecie wolno????? puszczac sie na lewo i prawo,czasami wmowic ze to twoje dziecko ,szantazowac, i przed sadem zrobic z siebie ofiare losu. czasem nie idzie inaczej jak rozwod-dla dobra dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ot taka ciekawostka........Mozna wyodrebnic posty pierwszych zon i tych nastepnych. Jak sadzicie, ktore sa chamskie i zajadle? No niestety tych drugich kobiet. Jaka trzeba byc kobieta, aby na dziecko mowic "pomiot"? No szok po prostu. Oj kobiety, kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomiotem nazwac dziecko może tylko kobieta ,która swojego nie posiada i co to jest za człowiek- wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziec**płodzą i rodzą ludzie. Natomiast kobiety, które sie łajdaczą, często po pijaku z jakimś łachmytą - to tak zwane potocznie "suki". I to co taka wydali po takich baletach - to jest wzmiankowany wyżej "pomiot".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnego dziecka nie można nazywać "pomiotem" nawet jeśli urodziła je nieodpowiedzialna matka nazywana tutaj suką. Suki jak wiemy słyną z tego, że dobrze opiekują się swoimi młodymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nie zmienia faktu, że jest to dobrze zaopiekowany pomiot. I że wyrośnie na osobnika nieprzystosowanego do w pełni normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. I NIE można stawiać znaku równości między dzieckiem wychowanym w kochającej się rodzinie, a pomiotem wyklepanym gdzieś w krzakach i dobrze zaopiekowanym przez łajdaczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×