Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzieciaci po rozwodach w głowach Wam się poprzerwacało

Polecane posty

Gość gość
To ty mówisz o jakimś jazgocie bo ja jak rozmawiałam z tym panem to nawet nie wiedziałam ile ta rehabilitacja będzie kosztować tyle że to jego nie obchodziło podobnie jak syn do którego przez cały pobyt w szpitalu przybył raz na 15minut i uciekł zanim przyszedł lekarz który decydował czy będzie operowany.Więc sorry ale takiemu frajerowi listów pisać nie będę a rachunki za rehabilitację dostała sędzia na stół. Nie będziesz rozmawiać z kimś kto od początku neguje że za rehabilitację przyjdzie zapłacić w dodatku z kimś kto tylko o niej mówi bo nie wykonał ani jednego telefonu czy ruchu by potwierdzić jak odległe są terminy nfz.A że są odległe to ja dobrze wiem bo jestem po operacji nowotworu złośliwego a na pierwsze zabiegi czekałam cztery miesiące,teraz zapisywałam się na kolejne właśnie wczoraj termin maj 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie i to boli najbardziej zwłaszcza siedemnastoletnie wtedy dziecko które nie dość że ma ból fizyczny jest unieruchomione półtora miesiąca to ma jeszcze myśleć czy wszystko pójdzie dobrze jak będzie chodził. I tu się skończył dla niego ojciec a dla mnie człowiek który mógł spokojnie wejść na kawę,pogadać. Bo mi po tym wypadku rozum powrócił i zrozumiałam to co inni widzieli dawno ze dobrze jest dopóki od niego chce malutko,a syna widzi dwa razy w roku.Teraz nie widzi wcale jedna rozprawa odbyła się po tym wypadku a dwie kolejne o następną kasę są są teraz.Szykują się kolejne radosne święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanka Franka Biedni ci faceci co za zony mieli w tym temacie. _______ Udzieliłam się raz w tym temacie i sama zwróciłam wolność biednemu nieudacznikowi, aby w końcu mógł być szczęśliwy. :D ________ Ja sie nie dziwie ze gosc ucieka,ze ma w duupie i olewa.Ja chetnie go popre i znajde dobrego adwokata. ________ Dużo lepiej zrobisz, jak sobie poszukasz dobrego psychiatry, bo niedojdzie ktory słucha Qrwy, świadomie doprowadza do rozwalenia własnej rodziny i zaniedbuje swoje dzieci nie pomoże żaden adwokat. ________ Tyle zmij ,debilizmu mozna szukac tylko na kafe. ________ Widać słabo szukałaś, bo zdecydowanie więcej można znaleźć na każdym forum dla wyjących zdzir. :D ________ Ktora z was rozwidodla sie z klasa? Ha ! Rzadna ! ________ Pudło! Ja się rozwiodłam w trybie natychmiastowym, bez wyciągania brudów w sądzie, bo już dłużej nie mogłam wytrzymać z przygłupem sterowanym przez niedorozwinięte Qrwy i ułożyłam sobie życie z normalnym mężczyzną, ktory potrafi szanować swój dom, żonę i dziecko. ________ Bedne te dzieci co stracily ojca ,bo maja matke wsciekla krowe ________ Zawsze lepsza wściekła krowa niż przygłupia dzifka, co rozkłada nogi przed każdym chłopem, sama nie wie z kim i kiedy zaszła w ciążę i swoje łajdackie skłonnośc**przekazuje potomstwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Właśnie i to boli najbardziej zwłaszcza siedemnastoletnie wtedy dziecko (...)" Czyli reasumując: - on założył nową rodzine i porobił nowe dzieci - ciebie też ktoś tam popycha - między ojcem i synem jakiejś tam więzi nie było - ojciec płacił jakieś tam alimenty, i tyle - syn uległ wypadkowi - ojciec się wypiął - syn się wypiął - ty zaczęłaś się mścić. Postanowiłaś puścić ojca z torbami. W tej bajce nie ma dobrych ludzi. Jak myślisz, kto z was jest najpodlejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam eks pania, ktora przeniosla "dziecko" w klasie maturalnej do prywatnej szkoly, bo mu sie nie chcialo uczyc i nie dostalo promocji do nastepnej klasy w panstwowej szkole. Po fakcie przeniesienia domagala sie od ojca pokrycia kosztow tej prywatnej szkoly, bo "trzeba dziecku pomoc". Tzn.leserowi, ktory leci na tym, ze rodzice sie rozstali , wiec on ma problemy i ma prawo lekcewazyc na nauke (rozwod 10 lat temu, zadna swieza sprawa). Rozumiem , jesli ktos ma wyjatkowa sytuacje, jak piszaca tu pani, dziecko po wypadku, alimenty smiesznie niskie, wtedy faktycznie ojciec powinien sie dolozyc, bez dwoch zdan. Ale czasem roszczenia alimentacyjne sa mocno wygorowane. Przykladowo, przed rozwodem, rodzina zyje za 5 tys, jest ok. Po rozwodzie, w pozwie sie okazuje, ze mamusia na jedno dziecko wydaje 3 tys i to mocno oszczedzajac! Litosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja to rozumiem - mój były płaci mare alimenty -przyszedł większy wydatek aparat ortodontyczny i co zrobił? wypiął się ,sama wybuliłam 3 tysiące (pozyczka w pracy) ,nic nie dołozył,choć go stać,zastanawiam się nad podwyższeniem alimentów,właśnie za to olanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli alimenty są narzędziem zemsty. I dlatego należy je zlikwidować. Wasze dzieci wyrosną na ssynów i podłe urwy. Bo przykład wezmą z rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.s. Z OBOJGA rodziców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie i to boli najbardziej zwłaszcza siedemnastoletnie wtedy dziecko (...)" Czyli reasumując: - on założył nową rodzine i porobił nowe dzieci - ciebie też ktoś tam popycha - między ojcem i synem jakiejś tam więzi nie było - ojciec płacił jakieś tam alimenty, i tyle - syn uległ wypadkowi - ojciec się wypiął - syn się wypiął - ty zaczęłaś się mścić. Postanowiłaś puścić ojca z torbami. W tej bajce nie ma dobrych ludzi. Jak myślisz, kto z was jest najpodlejszy? Ja i wiesz gdzie to mam co teraz sobie tam myślą otóż tam gdzie słońce nie dochodzi. Jak więxi nie ma to najpewniej już nie będzie syn za jakiś czas pewnie będzie chciał mieć własną rodzinę. Ja nie udaje żadnej sympatii i mówię prosto z mostu nie pozwolili oboje na pomoc mojemu synowi to ja im pomagam przypomnieć sobie że nie tak powinno być.A że to boli bardzo bo na rodzinkę pracuje tylko on a dzieci dwoje jeden nastolatek,drugie dziecko ma 2lata pani nie pracuje i chyba nie zamierza pracować to ból jest dokuczliwy.Należało być ojcem i należało pozwolić by mógł tym ojcem być nie należało okłamywać swoich dzieci nie mówiąc że mają przyrodniego brata. A teraz co bo na życie nie ma to się kombinuje.Wiesz mnie już teraz mniej na kasie zależy bo właściwie został mu rok płacenia,ale do tego czasu zdołam ich finansowo zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze chciałabym umieć tak jak Ty ,ale nie umiem, za słaba jestem,zazdroszczę Twojej konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zazdrość bo nie masz czego. Ta kobieta jest chora. Ale jakoś mi jej nie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ,że ja doznałam wielu krzywd ,a nie umiem w żaden sposób dopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bardzo byś chciała. Jesteś gorszym ś****wem od tego który cię krzywdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie sobie myśleć co tam chcecie,należy być ojcem i z drugiej strony miłe panie pozwolić być ojcem nie traktując dzieci swoich facetów jak kogoś gorszego.Bo to się po prostu mści w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Litości. Obce - gorsze. Każda matka będzie walczyć o to żeby to jej dziecku było jak najlepiej - także finansowo. Eks żonę g***o obchodzi nowe dziecko faceta, a nową rodzinę stara rodzina g***o obchodzi. Wobec dziecka partnera należy zachowywać się kulturalnie, ale to wszystko, a nie dbać o jego interesy tylko o interesy swojego dziecka. Skończcie z tym internetowym altruizmem. gadki szmatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko wbijcie to sobie wreszcie do głowy ,że facet ma dbać o stare i nowe dzieci jednakowo ,bo to jego dzieci ,nie rozwiódł się z nimi tylko z eks bo mnie cholera szlag trafia,że nagle o 2 dzieci zapomniał!i najprościej mi pomyśleć ,że to sprawka nowej ,a może wcale tak nie jest,może ona nie wie jaki to bydlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta eks nie ma obowiązku siedzieć cicho jak mysz pod miotłą jak doskonale wie co się dzieje i kłamstwo goni kłamstwo.Jakbyś wiedziała że cię ktoś latami na alimentach walił bo trzykrotnie zaniżał dochody to siedziała byś cicho czy chciała jak najlepiej dla swoich dzieci.Ale jak to napisze eks to komentarz będzie taki że ta eks to chora mściwa baba. Nie chcesz nie pomagaj,nie sprzątaj,nie pierz,nie pilnuj jego dzieci,ale też nie licz na to że druga strona będzie siedzieć cicho gdy będziecie wspólnie i w porozumieniu wyciągać łapę po coś co wam się nie należy.A jak świadomie zgadzasz się to by poprzez kłamstwo walczyć o niższe alimenty szanowny tatusiu to licz się z tym że eks na to zwyczajnie pozwolić nie musi.Każdy ma swoje prawa nowa kobieta ma swoje eks ma swoje i każda z nich może korzystać.Więc dlaczego tyle chamstwa odzywa się gdy eks korzysta z prawa do tego by kłamczuch płacił alimenty zgodne z faktami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za gadanie że to "sprawka nowej". Facet ma swój rozum. To normlane, że nowa kobieta chce wyeliminować eks pakiet faceta, ale to od niego zależy ci sę ugnie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyliczkaliczka
Ja dbam o to, żeby jego "stare" dziecko nie dostało ani złotówki więcej od mojego dziecka. Równiutko ma być. Nie jestem także za tym aby wręczać byłej pieniądze. Mąż za wszystko płac**przelewami, bez pośrednictwa byłej (wydaje więcej niż ona, nie te przyszłowiowe "300 alimentów)) I bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dla każdego to jest normalne bo np dla mnie facet którego baba może odsunąć od dzieci jest nikim,bo wiem że gdybyśmy się rozstali to po raz kolejny zrobił by to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre nowe cudowne żonki tak manipulują ze ojciec który mieszka trzy ulice dalej od dzieci ma je w d***e kupił sobie pieska i zadawala nowa zoneczke i beszczelnie potrafi powiedzieć ze niema warunków i pieniędzy żeby wziasc dziecko do siebie na chwile a dziecko płacze i patrzy mu w oczy to jest dopiero chamstwo i bez serca.Ale mam nadzieje ze mu zycie zapłaci..............za krzywdę dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dbam o to, żeby jego "stare" dziecko nie dostało ani złotówki więcej od mojego dziecka. Równiutko ma być. Nie jestem także za tym aby wręczać byłej pieniądze. Mąż za wszystko płac**przelewami, bez pośrednictwa byłej (wydaje więcej niż ona, nie te przyszłowiowe "300 alimentów)) I bardzo dobrze usmiech.gif Wiesz powiem tak akurat to co i ile to w większości sąd decyduje i to co tobie czy jemu się podoba czy nie sad może wyprostować.Jak jej się opłaca takie rozwiązanie to nic nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macocha989898
Trzy ulice od eks pakietu? Nigdy bym się nie zgodziła!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha macocha ja też nie. Przeprowadzilismy sie do innego miasta na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można mieszkać i w innym mieście a cudownie umilić facetowi życie trzeba tylko wiedzieć jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wznak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak a to już wszystko zależy co tatuś ma do ukrycia,ze znalezieniem haka chyba aż takich problemów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×