Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Perfumy pierre fabien

Polecane posty

Gość gość

Kupiłam dziś , od babki sprzedającej na ulicy perfumy pierre fabien new york i milano za 39zł dwie sztuki. czy ktoś z was miał już te perfumy i czy są one warte tych swoich 39zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze ze na opakowaniu jest cena 49 euro za sztukę, w co nie wierzę za bardzo aby mogły tyle kosztować, skoro sprzedają po 39 zł za dwie sztuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola555
Witam! Dzisiaj również kupiłam takie perfumy od pani i pana po 39 zł.za dwie sztuki.Ale nie mam pojęcia ile one tak naprawde kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez kupilam ale tylko paris za 20 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam w tej firmie i szczerzę mogę powiedzieć że 5 zł nie są warte te perfumy. Zapach to rzecz gustu, może się komuś podobać, jednak testery od perfum, które rozdają znacznie się różnią. "perfumy" które są sprzedawane nie utrzymują się dłużej niż 15 min, te kolorowe brudzą jasne ubrania i potrafią wywołać alergię, a co najciekawsze czasami nawet zapach się nie zgadza. Oczywiście dla osób, które nie wiedzą to jest możliwość wejścia na stronę internetową pierre fabien, skontaktowania się z biurem oraz złożenia zażalenia, co skutkuje oddaniem pieniędzy. Polecam zrobić tak każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skala123
Ja też kupiłam w dn. 26 lutego 2014 r w Milanówku pod sklepem Biedronka dwa pakowania za 39 zł. Po sprawdzeniu w internecie stwierdzam, że butelki różnią się od oryginalnych. 2 panie udawały ankieterki i prosiły o ocenienie próbek. Ponoć w celu ustalenia ceny przed wprowadzeniem tych "perfum" Perre Fabien do dużych sieci sklepów perfumeryjnych. Czy takie działania nie noszą znamion przestępczych?. Zapach inny niż w próbkach i na 15 min. Czuję się oszukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie moge zgłosić reklamacje? ktoś napisał o tym zeby dzwonic ale nigdzie nie moge znaleźć ich numeru;/ czy ktos mógłby go podac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna z pań pytała o kontakt do nich - http://pierre-fabien.pl/kontakt/ Pracowałam tam przez miesiąc - nie polecam. Niby wszystko fajnie i pięknie, ale to zwykłe oszukiwanie ludzi. Na początku powiedziano mi, że mam mówić, że przeprowadzam ankietę, bo za 2 tygodnie perfumy mają wejść na rynek - naiwna myślałam, ze po 2 tygodniach dostanę nowy produkt i będę robiła ankiety na inny temat - dopiero z podsłuchanych rozmów dowiedziałam się jak to naprawdę wygląda - długo zanim przyszłam i długo po tym jak odeszłam mieli wciąż te same zapachy. Perfumy utrzymują się jakieś 15 min- godzinę, w zależności od skóry, testery są mocniejsze niż perfumy, a czasem są dawane całkiem inne, bo akurat zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja też dałam się naciągnąć. Zapach perfum zupelnie inny niz zapach testeru. Ten moj wrecz smierdzi. 40zł wywalone w bloto. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość west33
studenci którzy chcą zarobić pare groszy na utrzymanie siebie bo rodzice nie żyją albo są rozwiedzeni robicie afere a jak przez rok cały każdy nas okrada nie moge napisać kto że mamy takie pensje to każdy jest zadowolony też nie przynajmniej próbują zarobić a nie jak żuje pod marketami daj dwa zyla z wózka i w dodatku śmierdzi mu z paszczy po alkocholu a twierdzi że na bułke zbiera to to jest ok chyba nie a dziewczyny są bardzo miłe a niech sprzedają ten produkt bo jest ok ja jestem zadowolony z zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t_Byd_gość
Witam. Pracowałem tam i powiem szczerze jak tam jest. Wszystkie pozytywne komentarze napisane są przez zakompleksionych "włascicieli firmy"(potwierdzone info)Firma Pierre Fabien w Bydgoszczy ma oczywiście śmieciowa prowizja. Każą jeździć po okolicznych ( i nie tylko) wioskach i wciskać na siłę ludziom podrabiane perfumy które nie są warte nawet 5 zł, oczywiście za grube pieniądze, dlatego nic dziwnego że nikt nie chce tego kupować a Ty dokładasz tylko do paliwa z własnej kieszeni i nic nie zarabiasz. NIE WIERZ W ŻADEN POZYTYWNY KOMENTARZ O TEJ FIRMIE !!!!! nikt kto poznał "właścicieli firmy" nie wypowie się o nich przychylnie. AKWIZYCJA z wyjątkowo niekorzystnym oprocentowaniem dla pracownika. Nie wierzysz ? idź i się przekonaj xD niestety widać że Pan wklejał jakieś opisy z literatury bo nie można nic normalnego napisać o tej jego firmie...patrzy aby tylko wyzyskiwać pracowników. NIE POLECAM współpracy z Panem ktory prowadzi biuro w Bydgoszczy . To oszust, kłamca i wyzyskiwacz. współczuje ludzią tam pracującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_td_byd_
ciekawe ile osób na taka propagandę sie nabierze.... sztuczne wychwalanie firmy PF w Byd z dziadowskimi zapachami które wietrzeją po pól godziny... marketingowe chwyty z cena 49EURO na opakowaniu i ściema ze sprzedażą 5 czy tam 6 -krotnie niższą... przeciez to zwykłe śmierdziuchy warte może dolara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana69
Witam ! we wtorek dałam się oszukać młodej Pani w Inowrocławiu. Pani również podawała sie za ankietera lecz na końcu przedstawienia okazało sie że to nie chodzi o ankiete tylko o to żebym wzieła i kupiła ten szajs! Udało sie tej pani aczkolwiek zrobiłam to już z litości bo najpierw mnie zaczepil jeden Pan ale na odpowiedz ze nie mam czasu nie nalegał ale te pani to szła nawet za mna nie dajac mi nawet dojść do słowa... Co sie okazało Pani nafaszerowała mnie tyloma kłamstwami że aż nie mogę w to uwierzyć że tak dałam sie nabrać.. Czekam na tych Panstwa jeszcze raz w inowrocławiu bo pdobno czesto tam bywaja i jak zawsze ten sam manewr stosuja... Moja kolezanka juz dwa miesiace szukala po drogeriach tych perfum bo miały niby za dwa tygodnie sie pojawic... pierwsze klamstwo, po drugie na kartoniku cena widoczna tez jest klamstwem, to że to perfum to tez parodia jak na przodzie jest napisane woda toaletowa oczywiscie dla uwiarygodnienia pochodzenia po Francusku szkoda tylko że kod na dole zaczyna sie od 5 co świadczy o produkcji Polskiej... Zgodnie z prawem Handlowym sprzedawca nie ma prawa wprowadzać klienta w błąd i kłamać w żywe oczy a wiec ja tego tak nie zostawie... sprawa na 100% znajdzie sie w sadzie tylko szukam ludzi ktorzy równierz zostali tak samo jak ja oszukani i beda zeznawac przeciwko tej zakłamanej firmie. wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt na maila bb69@onet.eu. Nie dajmy sie tak oszukiwac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtd_byd_gość
Zgadzam sie z Pania w 100% . To szczyt wszystkiego co sie wyprawia trzeba tego właściciela podac do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość120614
Witam byłam pracownikiem tej firmy całkiem do niedawna ... Mogę powiedzieć tylko tyle LUDZIE NIE BĄDŹCIE tacy naiwni nie kupujcie tego gówna.! Na rozmowie,żę to tylko ankieta nic więcej a co się okazało ,żę trzeba było to wciskać ludziom dosłownie na siłę. To wszystko jest ściema za te perfumy płaci się z 2ł za produkcje albo i to nie.! Ludzie ,którzy mają zamiar iść tam do pracy darujcie sobie naprawdę.! Kłamią z drogeriami , z tym ,że 49 euro . Zapach utrzymuję się z 10 min . A wszystkie pozytywne opinie piszą pracodawcy wiem co mówie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_P_Byd_
Witam ... Zgadzam sie z opinia kolegi pracowalam tam 5 mies.temu i to jest jedna ściema jak sie nie robi wynikow to nie ma sie kasy a za paliwo trzeba dac ;/ Szef nie jest zbyt mily jak ktos nic mu sie sprzeda i dlatego odeszlam z tej firmy jeden problem miej . Nawet ta firma nie ma prowizji tylko policja spisuje albo wlepiaja nam mandaty ... Nie dajcie sie nabrac na takie piekne ogloszenia w gazetach lub w interneci . BADZCIE ROZWAZNI.. jak nie chcecie aby was lubie wyzywali od złodziei.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregus
Dziś w Toruniu też dałem się nabrać. Scenariusz ten sam. Ankieta, który lepszy zapach, bo za dwa tygodnie będą w sklepach i akurat miałem okazję trafić super okazję bo co dziesiąta osoba może nabyć za flakonik nie za 39 EURO tylko za 59,90. Nie byłem zdecydowany więc dziewczyna szybko dorzuciła zapach damski. Śpieszyłem się więc szybko zdecydowałem się kupić za te 59,90 PLN te dwa flakoniki (męski i damski). No i jak szedłem zacząłem rozmyślać. Jeden flakonik miał niby kosztować 39 EURO a tu taka przebitka. No nikt filantropem nie jest. No i ta prezencja opakowania. TANDETA!!! Więc po jakimś czasie wracałem i na deptaku zastałem jeszcze tę dziewczynę i poprosiłem ją o zwrot pieniędzy. ODDAŁA. Ja jej oddałem towar a ona mi pieniądze. I teraz jestem zadowolony. Nie lubię być oszukiwany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość td_byd_gość
Zgadzam sie z Panem to tandeta inna firma sprzedaje za 39,90pln wiec podobnie jak oni to jest śmiech na sami trzeba zrobic z tym porzadek nie moze tak dalej byc ..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem pracownikiem tej firmy i uważam, że powyższe wpisy wymagają sprostowania. Po pierwsze szef jest bardzo zaangażowany w życie firmy. Wynagrodzenie jest płacone zawsze na czas. Jeśli widać, że dana osoba angażuje się w pracę nigdy nie pozostawia tego bez echa i docenia takiego pracownika. W firmie panuje sympatyczna atmosfera. Jest wesoło i można naprawdę dobrze zarobić. Oczywiście handel to nie branża,w której każdy może się wykazać. Powyższe wpisy pochodzą od osób, które zostały zwolnione za niewłaściwe zachowanie, a teraz się mszczą. Mają czelność wypisywać wszystkie te kłamstwa, w momencie kiedy same wiodły prym w oszukiwaniu ludzi. W firmie panują konkretne zasady, których się nie łamie. Spożywanie alkoholu, oraz innych używek nigdy nie będzie tolerowane!. Niestety przychodzą osoby, które podpisują się pod tym, a w praktyce ciężko im się do tego zastosować. Przychodzą pewne siebie, cwane, uważają, że zdobędą przychylność kolegów w pracy stosując na nich swoje psychologiczne metody, zdobywają ich zaufanie, a następnie buntują ich przeciwko pracodawcom, zamiast być wdzięcznymi, że dostały możliwość zarobienia dobrych pieniędzy. Jeśli chodzi o perfumy - ludzie nie róbcie problemu, tam gdzie go nie ma. Każdego dnia jesteście manipulowani przez telewizję. Wydajecie potężne pieniądze w centrach handlowych na ubrania, które są sprowadzane z Chin za grosze. Wystarczy metka z logiem firmy, żebyście płacili za nie kilkadziesiąt razy więcej. To się dopiero nazywa naiwność, bo tak naprawdę dobrze o tym wiecie! Kościół, sąd i własne państwo - w tych instytucjach należy dzisiaj szukać niesprawiedliwości w pierwszej kolejności- oni najbardziej krzywdzą i oszukują, a nie w studentach, którzy zarabiają na studia. Taką mają pracę. Nikogo nie okradają. Wasze własne banki okradają was w ciągu życia na miliony, a wy robicie aferę o 20 zł za perfumy, które i tak się Wam podoba, bo przecież zanim go kupicie jesteście nim popsikani i sami przyznajecie, że są naprawdę ładne. Skoro narzekacie na tych studentów to dajcie im pracę! Sami doskonale wiecie jakie są realia w Polsce. Przypomnijcie sobie w jaki sposób swoją karierę zawodową zaczynało wielu z was! I dla jasności dodam, że mamy zakaz kłamania!!! Wszystkich się jednak nie upilnuje. Każdemu zależy na sprzedaży. Nawet Pani w spożywczym powie, że kurczak, którego chcecie kupić jest świeży, a swoja pracę zaczyna godzinę prędzej od mycia go pod wodą płynem do naczyń, żeby ładniej wyglądał. Tak więc zanim zaczniecie kogoś osądzać zastanówcie się czy to Wy nie wyrządzacie komuś większej krzywdy niesprawiedliwym osądzaniem!!! Śmieszna jest dla mnie osoba, która zbiera e-maile od ludzi, żeby iść z takimi pierdołami do sądu. Świata człowieku nie zbawisz. Jeśli tak bardzo chcesz walczyć o sprawiedliwość i jesteś tak sprawiedliwy, a wszystkich traktujesz jednakowo i nie robisz wyjątków to podaj do sądu 90% firm w tym kraju! NIE ZAPOMNIJ O SWOJEJ!!! Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość td_Byd_gość
I tak trzeba zrobic z tym cos ! nie mozna tak pomiatac ludzmi na lewo i prawo my nie jestesmy murzynami trzeba mieć własna godność ! Z ta firma w Bydgoszczy PF trzeba zrobic porzadek..!!!!! NIE IDZCIE TAM DO PRACY !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdy Fabiana :D ale macie gust :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te perfumy to dziadostwo wogole sie nie trzymaja i dotego śmierdza ... lepiej tego nie kupujcie ludzie!!! najgorsza firma jakom znam i ta cala atmosfera nie da sie pracowac w niej przez szefa ;/.. NIE DAJCIE SIE NABRAC NA MILE SLOWKA PANA KTORY PROWADZI ROZMOWY LUB PANI TAM Z FIRMY PF...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość909090
Nie wierzcie w ani jedno słowo co piszą dobrego na temat tej firmy ! Jedna wielka ściema. I ktoś tu napisał że pracownikom nie wolno kłamać tak...to dlaczego na prezentacji która Szef tej firmy każe sie nauczyć na pamięć jest napisane że perfumy wchodzą za 2 tygodnie do drogerii ? dlaczego tam jest napisane ze wytrzymuja na skórze od 8-12h ? Pracowałem tam kiedyś i widze że bez zmian... Tak szef daje zarobic nie powiem ale w jaki sposób ? wciskając ludzią szajs? czy przeprowadzajac ankiety ? bo ja mialem byc tylko ankieterem a co bym zarobil zbierajac tylko same opinie ? nic... i takie manipulowanie u szefa tej firmy jak to opisal wyżej bo to na 100% jego słowa to niech on lepiej zachowa dla siebie bo kurczaka Pani w sklepie sprzedaje legalnie a pracownicy firmy pf sprzedaja to w miejscach niedozwolonych na parkingach przed marketami. Ludzie tu nie chodzi o to że ktoś wydał pieniadze bo to duż nie jest tylko chodzi o to że daliście się oszukać i daliście zarobić Szefowi firmy PF...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WS85
W tej firmie pracowała moja Kobieta. Nie powiem nigdy złego słowa na szefa nie powiedziała albo na to że nie płaci bo tak nie jest wynagrodzenie zawsze na czas i koles ponoc calkiem normalny. Tak jak wyzej ktoś napisał w firmie jest miła i sympatyczna atmosfera tylko szkoda ze jeden na drugiego donosi...Może i powyższe wpisy piszą byli pracownicy ale to chyba oni najwiecej wiedza na temat tej firmy i chyba normalne ze teraz moga juz sie wypowiedziec skoro juz tam nie pracują..O alkocholu i używkach nigdy nie słyszałem wiec nic nie moge w tej kwesti powiedziec.. mszczenie sie hmmmm może jak szef komuś zaszedł za skóre to ktoś sie mści albo jak ktoś ma odwage sie odezwac to sie odzywa tylko szkoda ze tak pozno... Nie wiem co ktoś ma na myśli pisząc że w tej firmie idzie zarobić dobre pieniądze.. hehe to jakiś żart! A wracając do tematu tych niby perfum. Ktoś napisał że jesteśmy manipulowani przez tv tak manipulowani, a nie okłamywani...i szczerze wole kupic podróbę nawet i ubrań z przyszytą metką, ale mam na to paragon i moge zwrócic.. mam pewnośc gdzie kupiłem i za ile a tu dowiaduje sie ze za 2 tygodnie bedzie w sprzedazy i co... hehehe to jest juz klamstwo... Szef teraz całą wine próbuje zwalić na biednych studentów tak.. to jest Chore! Niech lepiej zwija ten biznes bo to dlugo już nie potrfa. Z tego co wiem to sprawa firmy pf juz jest w mediach i nawet slyszalem o jakims tajniaku z uwagi:D a co do banków może i nas okradają ale tez i dają zarobić, ułatwiają życie i pomagają w trudnych sytuacjach...a te perfumy ktore jak szef napisal sie panstwu podobały to byly zupelnie inne... testery znacznie sie różnia od tych szajsów w tych badziewiastych kartonikach... osoba sprzedajaca perfumy od ok 15 lat wycenila mi to na 3 zł :) Najlepiej wszystko zwalić na Polske i realia, ale jak każdy tak będzie myślał to jak w tym kraju ma być lepiej? no jak ? Nie dajcie sie ludzie nabierać na te oszustwa i po prostu nie kupujcie tych wod toaletowych... WS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TG
Wiadomość do użytkownika horest.... nie bój się Krzychu to nie ja to pisze... także te aluzje to zachowaj dla siebie i nie płaszcz się że taki uczciwy jesteś... jeszcze jedna aluzja na mój temat tu albo dowiem się od kogoś to wtedy się zdenerwuje... i Ty wiesz i ja wiem że w sądzie przegrywasz... i nie ściemniaj tu ok ? bo sam sobie robisz antyreklame... TG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość td_Byd_
Po prostu szok jak czyta sie te wypowiedzi tutaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość td_byd_
Najlepiej ostrzec ludzi i dac ta sprawde do Gazet ..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bdg
święte słowa! Im szybciej tym lepiej zanim więcej ludzi da się na to nabrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)to tego nie da sie wytlumaczyc w ogole chyba ale to sa wspaniale perfumy no 555 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te osoby ktore pracowaly w tej Firmie PF lub wiedza o niej wiecej wypowiadajcie sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×