Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

quickservic boskoop Anna Pekala nie placila za soboty niedziele i nadgodziny

Polecane posty

Gość gość

Oszustka 1000% ze w H???a robi kazdego ale kiedys jej to tymi krzywymi noszkami wyjdzie kiedys kosa trafi na kamien!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomboy
Potwierdzam !!! Są takie karteczki na której tygodniowo mogę wpisać max. 48 godzin. Tygodniowo przepracowywałem dużo więcej. Pracowałem również w soboty co dawało mi ok. 25 h nadgodzin za które nie miałem zapłacone tych 135 %. Pochwal się, że umiesz język (chociaż komunikatywnie angielski)to da Cię do roboty z samymi obcokrajowcami, którzy cisną Cię 3x bardziej od holendra. Jeśli nauczysz się holenderskiego to zacznie Cię cisnąć tak, że sam wrócisz do Polski. A jeśli będziesz się o******lał to bedziesz miał postokroć lepiej niż starając się :D O niewypłacaniu ostatnich tygodeniówek a także dodatkach nie wspomnę. Ogólny s**t jak wszystkie biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie zawracajcie sobie głowy myślą o pracy z tym biurem i P. Anną Pękala. Naprawdę szkoda zachodu. Pracowałem tam i wszystkim szczerze odradzam. Po pierwsze: kasa się nie zgadza, babsztyl okrada. Po drugie: ma swoich dupolizów, chora psychicznie siostrzyczka, która mówi do niej na pani (warte śmiechu) jest najgorszą świnią jaka stąpa po tej ziemi. Szkoda tylko że P. Anna nie wie co jej psychiczna siostrzyczka wyprawia z Hansem jak P. Anna jedzie do Pl. Normalnie polska Dynastia w Nl :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×