Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezent dla mężczyzny

Polecane posty

Gość Marlenka1993
Zaskoczcie swojego faceta tak ja ja to zrobiłam - zabierzcie go na strzelnicę! Genialne miejsce. Wbrew pozorom również dla dziewczyn. We Wrocławiu na Orląt Lwowskich jest Progun, zdecydowanie najlepsza ze znanych mi strzelnic. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinkaxx
Może kup mu jakieś fajne etui na telefon. Ostatnio kupowałam chłopakowi takie coś http://etuiiphone.pl/produkt/etui-na-iphone-x -thermic-czarne-miekka-obudowa-na-iphone-x-case/ i jest zadowolony. Szkoda że mają w ofercie tylko iphone 5, iphone 6, iphone 7 i iphone X . Może kiedyś poszerzą oferte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demika
Z fajnych prezentów dla mężczyzny to może coś z kategorii moto? W Teletorium mają całkiem fajne rzeczy i sama zastanawiam się nad kupnem wideorejestratora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdriannagość
a może nóż? zobacz ofertę tego sklepu mają dżu wybór noży o wysokiej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr M
Ja myślę, że ciekawa opcją będą maty grzewcze pod tapicerkę na przednie siedzenia np. MAT6, które można znaleźć w JBPartner. W końcu jest teraz okres zimowy i czasami przy dłuższej podróży do pracy, na urlop czy poza miasto bardzo się przydaje. Rozgrzewa się do 70 stopni, do tego można sobie regulować temperaturę i posiada wbudowany termostat. Taki prezent moim zdaniem na pewno się przyda, tym bardziej że jest niedrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnym pomysłem są multitoole. Każdy facet coś majsterkuje albo naprawia więc na pewno się przyda :) Podstawowy model lekko ponad 100zł kosztuje militaria.pl/leatherman/multitool_leatherman_rev_832130_p41683.xml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może model zdalnie sterowany, który wcześnie razem złożycie? To mogłoby być naprawdę fajne doświadczenie :) Tutaj mają fajne zabawki tego typu https://rcmplanet.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może warto zainwestować w scyzoryk np od Victorinoxa? Czerwona klasyka zawsze się sprawdzi a jakościowo Victorinoxy nie mają sobie równych, mój chłopak od 3 miesięcy posiada takiego --> militaria pl/victorinox/scyzoryk_victorinox_swiss_champ_black_1_6795_3_p1917.xml i nic złego się z nim jeszcze nie dzieje ! Super wykonanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego płacić tyle za jakiś scyzoryk skoro można dostać podobnie wyposażony tylko duuuużo tańszy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata9374
Ja mojemu mężowi kupuję teraz na walentynki porfel. Stary nadaje się jedynie do wyrzucenia więc prezent praktyczny i bardzo ładny bo porfel jest skorzany kupiłam go na zeskory.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Film na DVD, zakładam, że lubi takie klimaty - http://www.empik.com/pitbull-niebezpieczne-kobiety-vega-patryk,p1139945082,film-p Moim zdaniem poprzednia część Pitbulla była lepsza, ale i ta jest godna obejrzenia. W sumie ubrali to w ciekawy klimat, fajne wątki. Jakoś w lutym chyba miała być premiera kino kolejnego filmu z tej serii - jeśli jeszcze nie widział niebezpiecznych kobiet, to kup mu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojemu kupiłam takie oragnizery do samochodu. http://ishort.pl/auto Cieszył się jak dziecko z czekoladki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z racji nadchodzących walentynek zamówiłam swojemu golarkę, od Panasonica. Jestem pewna, że się ucieszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytruska9
Ja myślę nad kupnem wideorejestratora. Na razie przeglądam modele w Teletorium, ale niedługo będę musiała się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? O prezent dla faceta czasami naprawdę jest ciężko. Nie ukrywam, że najlepsze wymyślałam zawsze spontanicznie. Ostatnio w sieci jest mnóstwo porad na ten temat, warto jest poczytać i poszukać inspiracji. Ostatnio swojemu kupiłam zegarek z GPS-em, co uważam za mistrzostwo świata! Na stronie http://www.rodzinne-wakacje.pl/lokalizatory-gps-w-zegarkach/ przeczytałam artykuł, który mnie przekonał, a mój chłopak to miłośnik nowych technologii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A monocykl lub hulajnoga elektryczna? Zobacz na www.AirWheel.pl gdzie mają teraz szereg ciekawych promocji i rabatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wprost się spytać co chce dostać? Ja wolę zawsze sama wybrać. Ostatnio na imieniny chłopak powiedział, żebym poszukała czegoś do 200 zł co chce dostać. Znalazłam na electro.pl fajny blender i mi go zamówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną sprawą są gokarty. Ja organizowałam kumplowi taki wypad na jego urodziny z firmą www.kartf1.pl. Bardzo oryginalny prezent i przednia zabawa w dobrej cenie. Niezapomniana moc przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaw na coś co mu się przyda, może elegancki skórzany portfel? szeroki wybór znajdziesz na www.BucikSklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martlina
Najlepsze prezenty to są te praktyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×