Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autor tego tematu

Szukam kobiety bez większych aspiracji kropka

Polecane posty

Gość Autor tego tematu
Niestety powiedzenie nie moje i w dodatku jeszcze w się rymuje tylko w rodzaju żeńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
Hej Ludziki! Właśnie mój wolny zawód, który tak bardzo pozwala mi układać życie bez większych aspiracji zderzył się z Ziemią i muszę trochę popracować wieczorami. Zaglądnę jeszcze później czy się jakaś rybka w sieć nie złapała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
afirmacje na taka kobiete zrob, moze sie urodzi,twoj ideal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imaginare
kurtyzana to także wolny zawód:) i pracuje wieczorami :) Pozdrawiam wszystkich a powiedzonko o turnusie znane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oni nie jest chory psychicznie
on jest po prostu inteligentny :) Pisze do was z przymrużeniem oka, głąby kafeteryjne :) Poziom kafeterianek - bezcenne! :) Nie ma to jak kafeterianka, co nie załapała klimatu, pałająca świętym oburzeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była Randystka
Rozważania o Polakach, lewicy i prawdziwej i nieprawdziwej prawicy, tudzież "wolnym rynku" zdradzają przygłupa k***inistę. Trzymajcie się z dala dziewczyny bez aspiracji i z aspiracjami. Klasyczny wąsacz - "freelancer".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była Randystka
przygłup k***o***r***wi***n***ista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
O! jakaś szprotka się złapała! Rybka przypięła mi łatkę Kor****winisty. Czyżby Mikke przyłączył się do wolnej lewicy? :) A tak naprawdę to kolejny raz uśmiecham się, ba nawet beszczelnie śmieję z tych informatyków, co w imię moralności gwiazdkują nazwisko Janusza K-M. Żenada. Imaginate, dalej w moim guście muzycznym. A wiesz że mam tę płytę, która jest na początku "teledysku". Lubię z niej bardzo piosenę "Urodziny" :) . Choć pracuję w nocy i nikt mnie nie goni do pracy to nie jestem niestety prostytutką. Ciekawe jakby to było? Oczywiście jak bujanie w obłokach to mógłbym być luksusową prostytutką. Wysoką, zgrabną, ale biust nie za duży. Bym pięknie wyglądał jako kobieta. Ubierałbym zmysłowo póńczochy-tak się widzę. Brałbym co łaska.Szatynką mógłbym być. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była Randystka
No więc tak się składa, że to engine tego forum gwiazdkuje sam z siebie nazwisko Janusza K-M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość część Psełdo
kopę lat i niewypitych szklaneczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie Psełdo, on jest bardziej wyrafinowany w mowie i gustach muzycznych, słucha tylko Bacha i Mozarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imaginare
Hej Autorze... oj poniosła Cię wyobraźnia;) Urodziny grałam swego czasu na gitarze, kiedy to było:) no i oczywiście śpiewałam. Jednak moim ulubionym utworem było Życie to nie teatr A tak na marginesie starałam się nie zauważać tych nic nie wnoszących w ten topik wpisów,ale niestety to jest niemożliwe. Ps.Jestem szatynką a nawet brunetką ale czy wysoką i z małym biustem?:) no i nie mam wolnego zawodu..haha ( to tak na rozluźnienie dla tych kąśliwych ponuraków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Ludziki i Kąśliwe Ponuraki! Żadna rybka się w sieci nie szamocze? Eee tam, Imaginare, czy to ważne czy niska, czy wysoka, ważne żeby się poczuć luksusowo! Niska też moża być fajna.Niskiej bym cyca dołożył ciut. I może pupę? Nie... Jak nie dołożę cyca, to będzie taka latina.Może być luksusowa w typie latynoskim? Chyba może?. Nie wiem sam. Może niech charakterem nadrabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
To ja pisałem powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
Klęska urodzaju jakaś chyba.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
I żeby w czasie przedświątecznym nie wariowała. Żeby sobie wszystko wcześniej przygotowała co trzeba, a jak czegoś nie zdąży to trudno, nic się nie stało. Żeby nie gotowała po nocach potraw wigilijnych. Mniej żreć, więcej posiedzieć razem. I żeby zadbała o szczegóły, bo to one nadają świetom smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×