Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autor tego tematu

Szukam kobiety bez większych aspiracji kropka

Polecane posty

to prawda.Ale dom bez zapachow ciasta domowego, bez tej krzataniny , calego zamieszania, wylizywania misek jest taki troche zimny i bez duszy.Uwielbiam dom pachnacy wanilia, cynamonem , piernikem .Ogien w kominku i niech wieje ,niech pada , niech caly swiat wariuje . Ale takie podejscie maja kobiety staromodne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, niech ma pazura !!!! Nie musi kobieta byc taka znow ciapa.Jak zadrapie , to potem moze zacalowac rane na smierc hahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
O tak, to nadaje domowi klimat. Podobno jak ktoś chce sprzedać dom, albo mieszkanie to przed przyjściem kupców dobrze jest zaparzyć mocną kawę, albo coś piec, żeby był zapach. Wtedy podobno to działa:) . Masz rację Eleene, ale do tego jeszcze trzeba ludzi, żeby chciało im się razem usiąść do stołu, żeby mieli na to czas i ochotę. Takie rzeczy się wynosi z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
przed 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawicowiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość i kropka
Lubie fintnes ,dzieci to prawdziwy skarb za to po winie mam zgagę i choojowo się czuje (wolę wódkę ) Inaczej bym to ułożył .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
Lewacka gnida jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konczac pogaduszki powiem tak: na swiecie ludzi duzo, czlowieka malo :-D -. Tym akcentem pozegnam sie , bo cieplutkie zagrzane lozeczko czeka .Dobranoc -karaluchy pod poduchy , a szczypawy pod nogawy 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość i kropka
może i jesteś ,co mnie to obchodzi w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
gość i kropka -> świat ma rózne odcienie. Widzisz, kiedyś mi się wydałało tak jak Tobie (może z wyjątkiem fitnesu ) a teraz, pożyczczjąc Twoje słowa....inaczej bym to ułożył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
Dobranoc Eleene. Też się zmywam powoli. :) Dzięki ludziki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie chcesz małżeństwa (sporo kobiet odpada przez to)? Do gościa z kropką - facet i fintnes??? Dziwne połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość i kropka
To bez znaczenia ,należy coś robić w co się wierzy i ewentualnie popełnić błędy ,weryfikować rzeczy na podstawie życia a nie zakładać z góry coś czego się nie czuje albo co lepsze słuchać historii starych wiarusów ;) którzy odradzają innym to co mieli bądź mają sami ;) Wysłuchać i pokiwać głową zawszę mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
Dlaczego nie chcę małżeństwa? Jak ktoś chce ze mną być to będzie, a jak nie chce? To po co mu utrudniać odejście? Nic na siłę. . W Polsce nie ma rozwodów bo obie strony tak zdecydowały. To sąd musi zbadać czy nastapił "trwały i całkowity rozpad"...stąd pytania "jak często", "kiedy ostatnio". Nigdy się nie rozwodziłem , ale jak mi ktoś o tym opowiada to mnie naciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak - to czemu nie napisałeś,że w ogóle katoliczki odpadają. Wpisałeś "ortodoksyjne". Czuję się zwiedziona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
Ale się gościu różnimy! Ja tam lubię opowieści starych wiarusów. Rozmawiam chętnie ze starszymi, lubię programy biograficzne znanych ludzi. Uważam tę mądrość za bardzo cenną. Pewnie, że każdy ma swoją drogę, ale ja tam czasem lubię zobczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
Lewak, marksista, antylkerykał. Starczyło by Ci dla mnie tej katolickiej tolerancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość i kropka
"- facet i fintnes??? Dziwne połączenie " fintnes traktowałem w kategorii sport ,coś robienie i nie grzanie d**y na fotelu itp wygospodarowanie kilku godzin w tygodniu na utrzymaniu się formie ,nie chodzi mnie o jakiegoś maniaka w tykotach który myśli ze bedzie dzieki temu zyl 200 llat ;) czy faceta notorycznie po kłutego od sterydów Oj w sumie i tak mnie to wali gdyż nie wiem co u pewnej blondi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do "Autor": W życiu! Takiemu to tylko feministka! :) Żeby zrozumiał, że źle czyni. A najlepiej feministka - transeksualistka :) Chętnie do lasy bym poszła, nienawidzę schematów, ale nie zdzierżę głupoty w domu :P Dzieci nie potrzebuję już więcej. I jestem z południa, i mam Chrystusowy wiek. Po latach agnostycyzmu wierząca jestem. I tak oto nie pasuję. Nie pasuję, a Ty sam ;) zamiast ze mną lesie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość i kropka
"Ale się gościu różnimy!" no i co z tego ? świat jest pewnie dzięki temu bogatszy . Wiarusów lubię wysłuchiwać a nie się ich słuchać . A dzieciaków chciałbym mieć pewnie i troje -viva dziecioroby ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że jakieś przedstawienie mnie ominęło. no i tejemnice się coraz bardziej odsłaniają. polowanie raczej się nie powiodło widzę, ale kilka nowych osób dołączyło. ciekawe jak dzis bedzie. ja tez dzis nie mogłam spać, bo strasznie wiało. zresztą tak jak i wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja byłam :) "widzę że jakieś przedstawienie mnie ominęło. no i tejemnice się coraz bardziej odsłaniają. polowanie raczej się nie powiodło widzę, ale kilka nowych osób dołączyło. ciekawe jak dzis bedzie. ja tez dzis nie mogłam spać, bo strasznie wiało. zresztą tak jak i wczoraj."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eleene a serniczek już się skończył? też zjadłabym sobię kawałek, ale raczej po południu niż w nocy, bo potem się męczę w nocy i spaćnie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz na myśli mówiąc ze bez aspiracji? To znaczy bez żadnych perspektyw, ambicji? Autorze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak herbata to liściasta
Cześć Strażaczka jak tam Mikołaj? nic się nie chwalisz ... :) Ja trochę pospałam, ale głównie nad ranem. W nocy łubudubu mnie obudziło, dalej wichrzy i spacer odpada (mój pies strzelił focha od wczoraj) :( I polityka się tu wkradła ? :D Z polityką już dawno zrobiłam papa, ale jakby mi ktoś jak na spowiedzi, to na prawo mi bliżej ... i też nie po środku ! :P (acz nie pochwalam dzisiejszej prawicy:( ) Eleene ja z prośbą :) o ten przepis na sernik ... :) Muszę jakąś pychotę na urodziny córki zrobić, "masiaste" ciasta odpadają, więc nowy serniczek będzie w sam raz ! :) Autorze, to Ty faktycznie nie dbasz o przyrost naturalny w naszym kraju ??? :O :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościć Boga
A ja jestem skrajnie lewicowym, ekstremalnie wierzącym w Boga, człowiekiem bez aspiracji. Gdy trza było zarabiałem miliony. Gdy czas na luzik, to luzik. Nie wierzę już w znalezienie idealnej drugiej połówki (zresztą nie szukam, jestem z Kochaną, tyle, że Ona straszenie chleje i je prosiaki). W związku z tym postanowiłem pobrać się z Ludzkością (co nie oznacza jakichkolwiek aspiracji) Bóg udzieli ślubu, Marks będzie świadkiem. Na razie faza przygotowań, ja jestem zbyt obrażalski, a Ludzkości zbyt cuchnie z pyska, ale w końcu damy radę. Życzę Ci autorze powodzenia. A tak przy okazji, co na Twoje poszukiwania Twoja obecna? Czyżby jej aspiracje dotyczące Twego zachowania w necie skreślały ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak herbata to liściasta
chyba nie dam rady temu alegorycznemu opisowi :D ale jedno jest pewne jak je prosiaki, to i popić trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościć Boga
Tu nie było żadnych alegorii, chyba że zwrot "lewicowy", albo "je prosiaki" uznamy za nią. "Ślub z ludzkością" to także nie alegoria, ale mniejsza z tym...... Tak, popić i to nie liściastą :) Zmykam, nie będę tu spamował Autorowi jego wirtdywaniku do ołtarza szczęścia ze cudowną bez aspiracji Popatrzę sobie, a Ty jeśli mogłabyś zaparzyć się tu dla nas, byłoby miło posiorbać/posączyć* Cię, relaksując się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autor tego tematu
Hej Ludziki :) Współprzedstawiciela płci oczywiście też witam . Nie gadaj, że spamujesz, to jest fomum, a topik jest dla ludzi bez większych aspiracji...więc, gdybym Cię stąd przeganiał chcąc mieć swój haremik to bym sobie przeczył. Zresztą większość tu piszących traktuje temat z przymrużeniem oka, a ci śmiertelnie poważni piszą jakieś obelgi pod nikiem "gość":) Sernik to jet dobry temat. Eleene , czekamy na przepis. . Dom z kominkiem mam, w pracy się nie przemęczam. Jakie ja mam mieć jeszcze ambicje? Samochody?Władza? Basen w klimacie umiarkowanym chłodnym? Wolę po drzewo do lasu jechać,niż poprawiać krawat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×