Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amant Wszech Czasów

Zapraszam damy na randkę

Polecane posty

Gość BAmant Wszech Czasów.
to nawet lepiej, bo mnie nie stać na żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia2
Amant Wszech Czasów jedna prożbe do ciebie mam zmien tą długą stopke to pogadamy damy czy nie damy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość april....
troche niekonsekwentny jestes w swych wymaganiach amancie ale coż... wy mezczyzni nigdy nie wiecie czego chcecie a my jestesmy od tego zeby wam to powiedziec:P powodzenia w uwodzeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość april.....
o niekonsekwencje chodzi amancie:) co prawda tylko pobieznie zerknelam na dwie strony ale wylukalam ze raz chcesz partnerki stanowczej, dobrze zeby miala wladze jakakolwiek(np krolewstwo:)) a w innym miejscu twierdzisz ze powinna sie zadowolic byle czym w jednym miejscu chcesz podrywac w innym sugerujesz,ze to ty powinienes byc podrywany ale co tam...wazne jest poczucie humoru:)ups...wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie zrozumiałaś:P.Pisałem o ważnej:P.To że jest królową to nie znaczy że jest despotką:P.A co do podrywania-stwierdziłem że wolę być podrywany ale jak nie będzie innego wyjścia to sam to zrobię:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość april.....
sorry zwracam honor:)czasem taka nierozumna jestem:) choc...stanowczosc to nie despotyzm....a osoba "wazna"raczej nie zadowoli sie byle czym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość april.....
slyszalam ze przechodzenie pod drabina daje podobny efekt a mniej brutalne od deptania po brzuszku lol amancie co ty chcesz tym biednym dzieckom zrobic brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość april.....
ty tez sie zgorszylas(es)?bo ja bardzo....az sie bede bala w nocy zasnac....takie rzeczy...takie rzeczy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość april.....
ty mowisz tak ja inaczej a mowimy o tym samym a ta choroba nieuleczalna niestety...mala ekterminacja w imie dobra ludzkosci by sie zdala... ale co tam...dejma im szanse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość april.....
wymienic to se moge ksiazke w bibliotece,przynajmniej mam pewnosc ze jak biore romans to w domu nie przeksztalci sie w kryminal a tu...wymieniamy prawice na lewice,lewice na prawice..a mordy caly czas te same lewica skreca na prawo prawica skreca na gier ty ch.. i ch... z tego wychodzi ech...weszlam tu sie pobawic przeciez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość april.....
nom,przynajmniej cos by sie dzialo:)czyli blisko bylam sugerujac mala eksterminacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc amant
szukasz mnie:) ??? jestem idealna kandydatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh24
no i nie łapię się chlip :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciobójca i konował
z Ciebie Amancie od 7 boleści. Narzygałabym na Ciebie, tylko szkoda mi moich wymiocin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno..bardzo smutno
Jak ida poszukiwania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleonora 33
skorpionica , rocznik 73 , oczy się zgadzają ale imię niestety nie , a to pech ....... !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×