Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amant Wszech Czasów

Zapraszam damy na randkę

Polecane posty

Gość kalja
Próbowałeś mnie zaczepić,ale niestety nie pasuje do twoich wymagań. MOje dane na gg są troche zmyślone. Mam na tyle oryginalne imię że łatwo byłoby mnie odszukac na gg, gdyby informacje były prawdziwe. Nie jestem też rocznikiem 75, ha ha ha. Wierze troche w kabałę ale nie chce za dużó wiedzieć. Na myśl o predestynacji do czegoś cierpnie mi skóra. Życzę wszystkim miłej zabawy. P.S. czytając poprzednie wpisy musze dodać ze nie lubie historyjek które mają być z gruntu bardzo interesujace ale autor robi tyle byków ortograficznych że ja nie potrafie sie skupić na treści. Dwa:haslo o krowie i dynamicie -rewelacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dama powiadasz?a kim jest owa Dama? z woalką na twarzy?w rękawiczkach na dłoniach? uśmiechająca sie ..ale nigdy nie do końca. mówiąca-tak proszę Pana.... to jest owa Dama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfryrhfhd
No i co dalej. Trafiłam tu przez przypadek, i mam na imię Beata. Czy ten topic jest jeszcze aktualny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfryrhfhd
A kiedy jesteś naprawde zadowolony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale wydaje mi się... że ktoś tu traktuje kobiety jak \"produkt\", który można zakupić w dowolnych kofiguracjach. \"A może z czerwoną kokardeczką... i koniecznie wyściełane wełną... a... i do tego...\". Dziwię się że tyle kobiet starało się sprostać Twoim \"wymaganiom\"... I po jaką cholerę w ogóle wymysliłeś te roczniki, imiona etc. etc. ?! Wyczytałeś coś w gwiazdach czy może ładnie takie \"zestawienie\" wyglądałoby na papierze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant...rozbawiłes mnie swoim opisem wprawdzie jestem zodiakalnym byczkiem ur 1974 roku jednak wg mnie facet który wierzy w takie wrózby to musi być życiową pierdołą.(cokolwiek przez to rozumiesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuiniestetyAmantka
Amancie, a na czym opierasz te kompatybilnosc zodiakalna... bo obejrzalam sobie efemerydy i jakos klucza nie widze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jfryrhfhd -no jestem zadowolony jak kandydatka jest zadowolona ztego powodu że z nią jestem i nie nie marudzi z powodów innych niż ewqentualne moje zachowanie np. nie marudzi z powodu złamanej nóżki przez innych a co najwyżej jak bym jej powiedział że jest nieatrakcyjna.Mla-mla -nie pisze o kupowaniu ale o poznaniu a ni\\staranie raczej by nie pomogło-chyba swojego wieku nie zmienią co :P ?.A moje wymagania są takie bo mam istotne powody aby tego wymagać.kropka_ -na twoje miejsce mogę znaleźć tysiące:P .AAniaaa - nie wierzę a znam się na wróżbach nieuku a to co innego:P . BOGINKA -no jak się dokładnie opiszesz to stwierdzę .poprostuiniestetyAmantka -jak ktoś nie zna się na fizyce zwykle też nie widzi analogicznych zależności.A jak chcesz to poznać to poczytaj sobie przyzwoite książki astrologiczne -np.leszka weresa .Podam przykładowo że np. jeżeli masz słońce na początku znaku koziorożca najbardziej d tego słońca pasuje u mężczyzny księżyc w tym samym miejscu-tutaj na początku znaku koziorożca-ale to zależy też gdzie są inne elementy;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuiniestetyAmantka
Amancie, czy to koniunkcja Merkurego ze Sloncem tak Ci maci w glowie? Oprocz operowania na jakichs wlasnych zalozeniach co do mojej osoby, jestes zwyczajnie niegrzeczny. Zadalam konkretne pytanie, a dostalam niegrzeczna odpowiedz, sugerujaca moje niedouczenie i brak zdolnosci wyciagania wnioskow. W zwiazku z powyzszym nasuwa mi sie nastepujay wniosek: jestes egocentrycznym chamem i nie ma o czym z Toba rozmawiac. Over and out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań mi bredzić.Nie muszę się tłumaczyć ani tym bardziej udowadniać czemu mam rację.A kultury to sama się naucz(widzę krytykę na zasadzie przyganiał kocioł garnkowi jak zwykle) :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płotka
Do -> Uwaga DO WSZYSKICH, jeśli to czytasz, to bardzo chciałabym cię prosić o sporządzenie takiego wykresu dla mnie. Mój mail to filis177@wp.pl, bardzo chętnie się dowiem o swojej przyszłości, bo bardzo lubię takie rzeczy. Oczywiście mogę zapłacić koledze za to, tyle ile sobie życzy. POzdrawiam i odezwij się do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem teraz lekko nietrzeźwa i nie jestem w tej chwili damą. Po co tu w ogóle piszę??/ No, lekko nietrzeźwa jestem i dlatego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gastly
siemano ludziska. ja z prośbą przybywam. poszukuje największej miłości mojego życia a mianowicie utworu"dziewczyna o perłowych włosach" węgierskiej grupy OMEGA. jeśli ktoś ma to bardzo bym prosił o podesłanie mi go na Gastly@o2.pl moja wdzięczność będzie nieskończona... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ AMANCIE Akurat spełniam wiele warunków podanych przez Ciebie - mógłbys jednak podac Twoją date urodzenia, miejsce, i godzine :) ???? wtedy ja odpowiem Ci na pytanie czy w ogóle przestrzen gwiezdna przewiduje Ciebie na mojego kandydata.... ciepło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all right
dawno się tak nie uśmiałam..dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość all right
to może zacznij rozmawiać z odbiciem w lustrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×