Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amant Wszech Czasów

Zapraszam damy na randkę

Polecane posty

Gość Qrczak O-
Ty Amancik!! troche śmiesznyś z tymi datami... ale skoro można być szczęśliwym z horoskopem a nie z człowiekiem to wielkie pozdro!!! PS. Co robisz kiedy kobieta Ci się podoba a nie ten znak? Kończysz gadke? Mówisz: SORRY Kici ale nie kręci mnie Twój znaj... Hmmm... Osobliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wloczega
Zawedrowalem tutaj z forum kielce.pl. Gdzie amant podal link. Musze przyznac racje amantowi. atrakcja fizyczna sie rownie wazna jak atrakcja osobowosci aby uniknac konfliktow i sprzeczek pozniej w zyciu, aby umiec znalesc wspolny cel i zrozumienie. Moze nawet wazniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście:classic_cool:.Więc wygląd to zwykle trochę za mało aby stwierdzić że do kogoś się pasuje-o ile nie jest się super specem;).Ale podobno z linii na ręce można coś wywnioskować;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) to ja bym teoretycznie idealnie do Ciebie pasowała bo i mieszczę sie w datach i w imieniach i spełniam wszystki inne wymogi tylko....... że ja Ciebie nie chce :-) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj 74
ja jestem maj 74, ale ma narazie dość faciów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem Cie maleńka
My DAMY jestesmy wybredne jesli chodzi o takich amantów. Takich jak Ty sa tysiące więc........ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełniam kryteria
Dobrze, że nie napisałeś nic o krzywych nogach i tuszy. W takim razie nadaję się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! całuję CIĘ tu i tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" \"Aby było jasne kandydatki do podrywania mojej skromnej osoby mogą być urodzone WYŁĄCZNIE w następujących kompozycjach:w znakach\" stary - takim idiota to jestes od urodzenia czy to nabyta cecha?? chyba do smierci bedziesz szukal p.s. szkoda,ze nie zazyczysz sobie jeszcze dokladnej godziny -w przeciwnym razie bedziesz musial przeprowadzic dluuuga selekcje. \" Idiotyzm zacytowanego objawia się pisaniem bzdur:P.Chyba domyślacie się chociaż czego to dotyczy:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amancie w cudzyslowie
Nie czepiaj sie szczegolow ;) Ale tak szczerze mowiac - lapiesz sie w podobne klamry, co np. taki Nieznany z kafeterii :P W kazdym razie - zycze powodzenia i obys znalazl swoje szczescie. I to nie w wieku 65 lat :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam naimie
Romek mam 187 cm i waze 93 kg jestem waga. Czy moje wymiary Ci odpowiadaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia28
jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIEMKA25
Amant Wszech Czasów k.zapasowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
randkę powiadasz? damy, powiadasz? ciekawe... a, ze ciekawość, to pierwszy stopień do wiedzy to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestem za mloda....bo czytajac lata w ktorych sie powinnam urodzic mojego roku tam nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita2222
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×