Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amant Wszech Czasów

Zapraszam damy na randkę

Polecane posty

Gość moniśta
taaak? to twój zawód? czy zajmujesz sie astrologią hobbystycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniśta
to trzymam kciuki:) ja też wiem co nieco o znakach zodiaku.. np. że rak to domownik, a skorpion egoista... myślisz, ze moja wiedza wystarczy by zarobić choć pół biliona? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja byk jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniśta
buu.. no to nie zarobię pół biliona.. trafiłam na dwóch facetów skorpionów i byli strasznymi egoistami, stąd moja opinia o tym znaku zodiaku. tzn jeśli chodzi o meżczyzn, bo moja przyjaciółka też jest skorpionkiem i ostatnią koszulę by z siebie zdjeła i mi oddała:) a barany to straszni kombinatorzy, ciągle analizują i knują - jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oberżynka
ja skorpion swoje serce i reszte chetnie bym oddala wrazie potrzeby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nikogo nie ma
Ja nie spelniam zadnego kryterium:( Tylko imie sie zgadza:D Umowisz sie ze mna??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniśta
TAK!! obaj byli z rocznika 77!! jestem pełna podziwu dla twojej wiedzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawimy sie jak damy
a jak nie damy to sie tez bawimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Amant, trafiłam na dwóch wodników styczniowych jeden rocznik 73, drugi 74- podobne przypadki- chaos w zyciu i nie panują nad sobą, czy przyczyna w gwiazdach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
nie trzymają norm- w tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodniki często są niegospodarne-zwłaszcza z 1973 i 1974 bo mają saturn w znaku bliźniąt-wszystkie ok połowy a do 12.2 mars w znaku strzelca,poza tym część-wenus i merkury w wodniku i trudno znaleźć kogoś co się nadaje do porządnego zorganizowania sobie życia:O.Zresztą wszystkie z 1974 będą miały duże kłopoty teraz-w stylu jak opisane w moich proroctwach dla urodzonych na początku końca znaków zmiennych-panny itd.-poza tym mają też jowisz w znaku wodnika ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Amant, a co ze mną? 13 luty 1973 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W programie:classic_cool:.No i chyba lubisz facetów z wenus ok 12 w znaku wagi;) .No i zapomniełem dodać że jeszcze masz kewadraturę plutona do słońca ale dokładniejszą niż saturna;).No to możesz mieć kłopoty:P.Zwłaszcza z mężczyznami co mają coś na początku końca raka lub barana-zwłaszcza jeżeli to planety od saturna do dalszych oraz mars(np. od 2 dekady skorpiona 1973) ,merkuryi wenus jeszcze oraz słnce i księżyc-zwłaszcza w temtej części barana:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
Amant, bierz mi sie tu zaraz do roboty, ale to już! musze wiedzieć co tam w gwiazdach piszczy na mój temat ;-) Z Dodą Elektrodą mam jedynie wspólne zainteresowania( psychologia, tylko że ja amatorsko, a ją wywalili ze studiów na drugim roku) i długie blond włosy ( kiedyś, ale wyszły). Głupoty w stylu Dody? a toć ona wcale az takich głupot nie gada :-D to jej zadają głupie pytania w stylu "czy miała pani operację powiększającą biust?" a Doda "nie, Radzio masował" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
aa, a jak chodzi o facetów to trafiam wodniki jak ja ;-) no , jeszcze baran się trafił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
aaa, haha i jeszcze to: na komisji jak Dodę postanowili wylać oprócz zawalania szanowna komisja uzyła argumentu, ze jej wizerunek publiczny i profil osobowości wyklucza podjęcie pracy w zawodzie , co Doda skwitowała : a czy istnieje paragraf na okolicznosć, że nie można studiowac psychologii dla przyjemności? haha, później komentowano, że nieuświadomiony głos żeńskiej w przewadze komisji brzmiał " za ładna.... sssuka!" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"aaa, haha i jeszcze to: na komisji jak Dodę postanowili wylać oprócz zawalania szanowna komisja uzyła argumentu, ze jej wizerunek publiczny i profil osobowości wyklucza podjęcie pracy w zawodzie ...\" Nie twierdziłem że ona jest najgłupsza:P. No i te pompowanie cycków jest niezdrowe:P.Ale ona ma parę dni później urodziny:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×