Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amant Wszech Czasów

Zapraszam damy na randkę

Polecane posty

Gość amantka
Jestem Monika brunetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amantka
ktoś się pode mnie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena...
co prawda Marzena to moje drugie imię... panna zodiakalna, ale rok 1977...oczy - ciemny pomarańcz przechodzący w brąz... na razie tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmantWszech Czasów
Co takie małe zainteresowanie? Nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Data urodzenia
co Ty z tymi datami urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszasz
zapraszasz.... a tu jakos chetnych niet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihi
a jak ktoras jest rocznik 1980 i jest skorpionem i ma zielono-piwne oczy i ma na imie Monika to odpada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amancie Wszech Czasow ja tylko sugeróje że jeśli byś chcial naprawd poznać fajną dziewczynę to nie szukalbyś przez internat bo moim zdaniem to glupota dlatego że nir iwdzisz osoby z ktorą się umawiasz potem możesz tylko doznać zawodu. I wogole kto to widzial szukać osoby zspod konkretnego znaku może podaj jeszcze dokladne wymiary :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donkapatke nie rozumiesz pewnych spraw więc się lepiej nie wyrażaj. Pamiętaj że zaczepianie ludzi na ulicy może się źle skończyć a parę razy miałem przez to kłopoty więc uważam że ten sposób jest lepszy do tego tam gdzie mieszkasz możliwe że łatwiej poderwać kobietę(takie wnioski można wyciągnąć na podstawie rocznika statystycznego demograficznego.A wymagane gabaryty(wzrost:167-205,masa(w zależności od wzrostu):45-100.A zawodu to ja nie doznałem bo mam nadal istotne wątpliwości czy chociaż jedna z kandydatek zasługuje na ocenę mierną.A tak w ogóle dlaczego zostałem wykopany z drugiego forum z tlenu z powodu ujawnienia że można mieć liście kontaktów w tlenie tylko150 osób(bez problemu).Teraz nawet są problemy ze zmianą nazwy.Ale cóż chamska cenzura wiecznie żywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co to może Ty nie odzywałeś się odpoeidnio do tych kobiet ktore chciałeś zagadnaci poderwac. Bo ja z doświadczenia nie mialam nigdy sytuacji aby mnie jakiś facet wkurzyl tym że mnie zagadnąlApropo tych kandydatek na forum to pewnie niejedna jest warta każdego pożądnego faceta, tylko Ty nie potrawisz ich chyba docenić.A skoro żadna Ci nie odpowiada to po co to wszystko i ten cały topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donkapatke mi odpowiada 1 na ok10000 a to nie żadna.A innym podobnie.Ja po prostu mam pecha bo rzadko spotykam odpowiednie.A to jak się odezwę do kandydatki(w pewnych ramach) nie ma istotnego znaczenia bo jeżeli się jej podobam to z byle powodu się nie obrazi podobnie jak ja.Natomiast nie jest ważne czy kobieta jest warta porządnego faceta bo dla takich porządnych facetów nie starczy i powinny być zadowolone jak codziennie nie dostają lania,nie są zdradzane i ignorowane zamiast szukać ideału.Ja uważam że jestem na tyle atrakcyjny dla niektórych kandydatek że lepiej dla nich by było gdyby przestały być takie wybredne bo im później kogoś poznają to tym mniejsze szansę będą mieli na kogoś atrakcyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udanadama
a ja mam pytanko do amanta-skąd masz te kompozycje znaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Amanta Wszech Czasów. Czlowieku tu nie chodzi o to że pożądny facet to ktoś kto zaraz bije swoją kobiete.Ty chyba nie rozumiesz co to znaczy byc z pożądnym facetem, to taki który kocha i szanuje swoją kobiete.Apropo tego odzywania się do kobiet od tak na ulicy ,to przecież sam ztwierdzileś że już nieraz Ci się za to oberwalo jak tak jakąś zagadnołeś,to widocznie odezwaleś się w nieodpoeiedni sposob.To nie ma związku czy się jej podobasz czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donkapatke przeczytaj jeszcze raz mój tekst bo ja nie napisałem że porządny bije kobiety tylko zasugerowałem że są za bardzo wybredne i wymagające żeby wszystkie mogły znaleźć takiego jak chcą.Ajeżeli chodzi o moje teksty to nie chodzi nie tyle o to jak się odezwałem ale zdecydowanie bardziej do KOGO .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro odezwaleś się do nieodpowiedniej osoby to zwyczajnie mialeś pecha i już.Sorki, widze że Cię źle zrozumiałam,ale dla mnie i tak jest dziwne abyś naprawde nie potrafil znaleźć kobiety odpowiadajacej Tobie.Przeciez na świecie jest tyle fajnych i wartościowych kobiet. Jeśli Ci tak naprawde zalezy na takiej kobiecie to chyba za malo się starasz o względy tych ów wybranek.Zastanow się może coś z tobą jest nie tak.Oczywiście bez obrazy nie chodzi mi o wygląd ale ogólnie o zachowanie albo poprostu charakter :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donkapatke może taką spotkałem ale nie zaczepiłem.Jeżeli chodzi o staranie się to nie robię tego bo jak jakiejś zależy to sama się postara!Co ze mną nie tak(tzn.????????????).A te kompozycje to jedynie zawężenie ilości kandydatek.Mógłbym to zrobić bardziej szczegółowo ale uznałem że z pewnych powodów nie warto.Ja bym mógł sobie znaleźć odpowiednią(nie tylko dla siebie) jakbym posiadał szczegółową kartotekę osobową wszystkich osób w Polsce bez zbędnego zaczepiania tysięcy ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakoś Ci to szukanie nawet na tym forum nie wychodzi jak już zdążyłeś zauważyć, może spróbuj innych sposobów na znalezienie swojej wybranki.Ale i tak dalej uważam że z tymi znakami zodjaku to jest lekka przesada.Nie możesz poprostu napisać,ze chcesz aby kobieta miala jakieś konkretne cechy charakteru, bo wzrost to rozumię,ja tez wolę akurat wysokich meżczyzn bo sama jestem wysoka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ale ja nie musze się niczego uczyć jeśli chodzi o tą dziedzinę.Jakoś nigdy nie mialam problemu z poznawaniem pożądnych facetow, nie mam takich problemow jak Ty.Jesteś daremny ja Ci staram się coś doradzić a Ty z takimi tekstami.Nie to nie, widze że dla Ciebie dobre nie są w cenie.:-P Zresztą i tak jakoś nie ma zainteresowania ze strony kobiet twoim topikiem jakbyś już zdążył zauważyć:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donkapatke ja napisałem dokładnie kogo chcę poznać więc nic dziwnego że inne osoby co się nimi bym nie zainteresował nie piszą tutaj tj poza wymienionymi ponad 90% więc zdziwienie jest tu nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba poprostu jesteś naprawde cholernie wybredny,co do kobiet ,to się nie dziwie wcale że dalej jesteś sam.Gdybym miala takie dziwne wymagania jak Ty to pewnie dalej bym była sama a tak to poznalam najwspanialszego faceta i to przez czysty przypadek:-)Wyluzuj troche a wszystko bedzie dobrze, chyba wszystko bierzesz nazbyt poważnie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soleil
Witam, można się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×