Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fie sta

czy sa tu 50 cio latkowie i plus chetni do dyskusji

Polecane posty

Gość gość
to miala byc dyskusja ,,,a jest ????/ szkoda slow ,,,S,,,nawet w tym wieku nie mozna porozmawiac,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość to miala byc dyskusja ,,,a jest ????/ szkoda slow ,,,S,,,nawet w tym wieku nie mozna porozmawiac,,, x Wejść a raczej wyskoczyć jak Filip z konopii, skrytykować jest bardzo łatwo :D może Ty swoimi wpisami dodasz coś wartościowego do tej dyskusji, wykaż się, bo Twoja krytykancka postawa raczej tutaj niczego dobrego nie wniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o zeby to raczej sprawa genow.Dawniej strach bylo chodzic do dentysty od dzicka mailam uraz,co spowodowalo prochnice. Bylam kilka lat temu czulam sie jak u kosmetyczki,oczywiscie prywatnie,plombowanie pod zastrzykiem mila atmosfera,nie tak jak kiedys.Mimo to razi mnie brak uzebienia u innych tak samo jak niechlujny wyglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczesniejktos pisal bodajze wczoraj o nagllych zniknieciach.Wyjasnie ze osoby te trafily w zwirowania w czasoprzestrzeni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie są dowody, że osoby te trafiają do innego wymiaru a nie na przykład są ofiarami handlarzy organów? Bo od jakiegoś czasu próbuje się ludzi straszyć. Czytałam o transerfingu i jest tam prosto wytłumaczona sprawa zniknięć. Opisane jest też, że po próbach wdrożenia jego zasad w swoje życie, dopadną nas problemy, wieści ze świata , w tym celu żeby od nowa wpakować nas w strach i stres. I tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary i ślepy 79
Arecki446 Wesoła. Mnie też tak się zdaje,że tu o organy chodzi. X O jakie orgazmy chodzi ?? Czy ja dobrze zrozumiałem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha temat na miare waszego wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha. Rzeczywiście stary i ślepy. Gdzie ja tam o orgazmach pisałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze żyję
Do Stary i ślepy 79 Młodzieńcze będziesz miał moje lata to tylko pomarzyć ci o tym pozostanie ale ciesz się życiem i wykorzystuj go pókiś pełny sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze żyję
Widzę że to temat dla nastolatków więc nie mam co tu szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda ze masz arecki 45 lat bo ja to mysle ze sporo starszy jestes, taki siermiezny niby z poczuciem humoru ale stetryczaly deko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z Wami??? Talerze pomyte? Sadełko po obiedzie zawiązane? Rzućcie jakiś coolowy temat. Tematy zabronione: -zdrowie -choroby -jedzenie -diety -wnuki -narządy -orgazmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 51 lat szok
No to żeś kawka teraz ograniczyła pole manewru, to może napiszcie ludzie jak spędzacie tegorocznego Sylwestra, ja spędzę w domu bo naprawdę nie mamy z kim iść jeśli ktoś ze znajomych lub rodziny wyskoczy z propozycją choćby 31 XII rano to idę nawet się nie oglądając, ponieważ w tamtym roku też siedziałam w domu ale akurat miałam żałobę więc to była konieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balboa
Nie zgadzam się!!!:-D o orgazmach koniecznie! Tylko nie przynudzać więcej o zdrowej zywnosci, ekstremalnych sportach i pasjach- bo to mi wlasnie przypomina,ze co poniektórzy już sa po 50-tce:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie ma o czym rozmawiać...Rzeczywiście kilka stron powstało a tematu brak. To może o naszych zwierzakach chę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwester w domku, bo jestem samotnikiem. Ponadto nie lubię nigdzie z moim panęm mężem chodzić, bo on się zachowuje jak czubek. To nie jest sprawa alkoholu, bo on nie pije. To sprawa różnych popisów, czasem żenujących. :( Zwierzaki mam trzy- dwa psy podwórzowe i kota domowego. Miałam problem, bo do starszego dobierałam suczkę ze schroniska. Przez 4 tygodnie chciał ja zeżreć a potem z dnia na dzień ją pokochał i już jest komitywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co takiego pan mąż robi? Kłóci się z ludźmi? Skoro nie pije to jest sobą. Nie lubisz go? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 51 lat szok
"Sylwester w domku, bo jestem samotnikiem. Ponadto nie lubię nigdzie z moim panęm mężem chodzić, bo on się zachowuje jak czubek. To nie jest sprawa alkoholu, bo on nie pije. To sprawa różnych popisów, czasem żenujących. smutas.gif" Nie chcę Cię kawka straszyć ale na starość złe lub dziwne cechy charakteru tylko się nasilają,poobserwujcie sobie nasze matki czy ciotki. Wszystkie dziwactwa w ich wykonaniu były nieszkodliwe teraz są upierdliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiajcie na temat korelacji nadmiaru wolnego czasu a poziomu dyskusji;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popisuje się w tragiczny sposób. Na przykład źle się wyraża o jakichś tam mniejszościach narodowych, używając przy tym słow. Inna sprawa, że czasem też żartuje z innymi kobietami a żarty te są moim zdaniem durne i obawiam się, że dana kobieta mi współczuje takiego faceta. Ale może jestem przewrażliwiona. Ale nie lubię z nim chodzić. Nie wiem czy go nie lubię. Chyba go toleruję. Czasem mnie tylko irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 51 lat szok
nie wiem jaką ty masz korelację wolnego czasu, ale ja dopiero teraz mam wolną chwilę i to z doskoku więc każda dyskusja będzie chwilą rozrywki, a poziom?hmm...jeśli by mnie porównać do pana posła Tomka vel agenta Tomka, którego poczynania dopiero co obejrzałam w TV to stwierdzam,że mam bardzo wysoki poziom w porównaniu do wybrańców narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 51 lat szok
kawka nie przejmuj się może zrób tak jak ja robię już od paru lat nie ukrywam,że inspiruję się bodajże chińskim przysłowiem "Usiądź na brzegu rzeki i poczekaj aż zwłoki twojego wroga przypłyną z nurtem" Jeśli nie możesz kogoś lub czegoś zmienić daj czasowi czas ... a zwłoki przypłyną z nurtem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 51 lat szok
Arecki, stare my i ślepe -dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×