Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fie sta

czy sa tu 50 cio latkowie i plus chetni do dyskusji

Polecane posty

Gość gość
Kiedy maz zaczyna szukac zainteresowan .poszukajcie sobie tez..to jest b.zdrowe dla nas-umowcie sie na tance.poczytajcie ksiazki,zobaczcie ,co dzieje sie na gieldzie...kupcie sobie rower....robcie spacerki itp-badzcie aktywne i wtedy facet zacznie sie zastanawiac,gdzie spedzacie czas...umowcie sie na pieczenie ciasta z fajnym kol...,ale bez meza... Zycze wszystkim kolo 50.....suuuuper weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale opowiadajcie co z seksem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pytasz ochorobe zwana seksem....jest od czasu do szasu jak na lekarstwo....najpierw choroba ...potem leczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rakietą na strych
Uprawianie sportu to energia,endorfiny, sprawne i zadbane cialo, wiec jaki moze po tym byc seks;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość półbabcia
Jest różnica pomiędzy zmianą stylu życia dla polepszenia zdrowia i kondycji a zmianą trybu życia i wizerunku powiązaną ze strachem przed upływającym czasem . I wielu ludzi niekoniecznie w okolicach 50 tki popada w pułapkę nierealnych oczekiwań . Nie piszemy o radykalnych zmianach bo one w wieku 50plus rzadko wychodzą na dobre ale o sposobach na polepszenie zdrowa swojego i jakości małżeństwa .A trudno polepszać jakość związku - osobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw ...a potem sport...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna sie umowic z kolega na pieczenieciasta - jasne ... a maz z nienacka wczesniej niz zwykle wlazi a tu ... kolega i ciasta i - wisniowka sie znalazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna sie umowic z kolega na pieczenieciasta - jasne ... a maz z nienacka wczesniej niz zwykle wlazi a tu ... kolega i ciasta i - wisniowka sie znalazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wtedy odpowiesz...A ty kochany ze mna nigdy nie chciales piec ciast???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość półbabcia
nie ma niczego złego w dobrej wiśnióweczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rakietą na strych
Babciu, ja nie mowie o polepszaniu jakosci zwiazku, tylko dobroczynnym zmianom , ktore wypracowujemy sobie indywidualnie dzieki silnej woli i motywacji. Wierz mi, ze nie umyte okna nie wyrzadza tyle szkody ile brak treningu dla osoby, dla ktorej to jest priorytetem zyciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka choroba zwana seksem ? - co ty w wieku 50 - tki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie luzne forum tez jest dobrym odskokiem od przyziemnego marazmu.... Zegnam i dobrego gotowania ,sprzatania ..spacerow ...odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rakietą na strych
'Strach przed uplywajacym czasem' - haslo ludzi, ktorzy sa leniwi i uwazaja, ze nalezy" starzec sie z godnoscia";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak to do mnie nie potrzebuje zmian - mi jest tak dobrze ! moj ogonek juz sie ogolil nakarmil koty cos tam zjadl i juz zadysponowal - jedziemy na rowerach a ja siedze przy kompie on narazie do lazienki ale zaraz bedzie drugi nalot i glosniej - o ja to znam juz tyle lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde na koniec KONFUZIUS;Kto raz popelnil blad w zyciu i go nie skoryguje,ten napewno popelni drugi.....i lepiej jest zaswiecic male swiatelko w naszym zyciu niz siedziec ciagle w ciemnosciach/mysle tutaj o nowych zainteresowaniach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi sie ze niektorzy sa juz od rana naladowani negatywnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rakietą na strych
Na youtube znajdziecie ciekawy dokument dotyczacy odzywiania i jego wplywu na nasz organizm. Nosi tytul Jestes tym co jesz. Trzeba poswiecic poltorej godziny,ale naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale my tu mowimy o dopasowaniu sie - ale jesli oboje maja zainteresowania to i owszem jak zycie znam a jesli tyczy to sie jednego a drugi na bocznym torze - no wlasnie jw. maz wraca po treningach a zona z sasiadem przy ciastkach - tu nie widze dopasowania chyba ze z tym sasiadem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to gadaj Arecki - jestes 4-lata mlodszy ode mnie- mow co u ciebie z seksem ? masz staly czy z doskoku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to widzisz po twojemu - ty masz swoje zainteresowania - np.plywanie bieganie latanie skakanie i wracasz do domu a tam zonka z sasiadem rozmawia o swoich zainteresowaniach zagryzajac przy tym i popijajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arecki a cos robil te 2- godzinki ? TO CO MYSLE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za ciekawa praca co 2- godzinki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z seksem ? staly czy z doskoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie wszyscy sie podziali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PULCHNY I SZEREGOWY CZERESNIAK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rakietą na strych
Pytanie do Polbabci, ktora napisala " ..wielu ludzi niekoniecznie w okolicach 50 tki popada w pułapkę nierealnych oczekiwań ."- co to wg Ciebie znaczy, na czym polegaja te NIEREALNE oczekiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×