Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Ja tez słucham czesto własnie tej stacji i potwierdzam, tam jest kopalnia naszych przebojów ;) ciezko niekiedy nieraz tak na zawołanie je przywołać z pamięci... ;) Pogoda u mnie podobna do wczorajszej, na szczescie na termometrze na plusie ( 8 ) tylko ten wiatr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier 🖐️ Dlatego dizś robię nootatki, żeby być przygotowaną, jak znowu nas najdzie :-D:-D:-D Wczorajsze pogaduszki i muzykowanie z Wami bardzo dobrze mi zrobiło ;-) wspomnienia piękna rzecz :-) Kania, co z Tobą? Nie słyszałaś muzy? Dudniło, że hej! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algiro 🖐️ fajnie, ze robisz notatki;) ja z kolei bede wracał do tych stron z muzą zeby sobie posłuchać tych hitów jeszcze raz ;) Mnie rowniez wczoraj poprawił się humor po tej naszej dyskotece ;) :D moze musimy to powtarzać a gust muzyczny mamy podobny widzę ;) mam dla Ciebie dobra wiadomość co do notowania .muzy... ;) cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż, jest taka aplikacja na telefon która odgaduje słuchaną muzę, serio;) i trudno ją czymś zaskoczyć, mnie się nie udało, informując kto i co śpiewa :) jesli jej jeszcze nie masz to ściągnij ze sklepu (jest darmowa) i zainstaluj sobie ;) a nazywa się „ Shazam” :) ona słucha kilka sekund i już wie kto to śpiewa, szok, prawda? ;) Ps. jest jeszcze inna do słuchania, którą się zachwycam również, ale po kolei ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAkby nie było wiatru.... no ale jest . Pow 80 nie dało się jechać po obwodnicy bo zwiewało auto z drogi. Miłego dnia wam życzę . Do wieczora🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ;) mam nadziej.e, że uda mi się zajrzeć wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Algiro, że masz podobny program do rozpoznawania muzy, fajnie ;) * tak, tak, jest jeszcze mnóstwo fajnych utworów ;) * Naszatko, to strasznie musiało tam u Ciebie dmuchać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JESTEM NOWA OCZYM MOWICIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu leci bez tekstu:( bez komputerów weselszy był świat- muza , motory , randki , tańce..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna się 😠 Z komputerami też nie jest źle ;-) nie można tylko zostać ich niewolnikiem ;-) W końcu dzięki komputerom poznałyśmy się ;-) inaczej nasze drogi mogły by się nie przeciąć ;-) Wczoraj był sądny wieczór :-O T. uczyła się obsługiwać glukometr :-O wszyscy święci i normalni byli w to zaangażowani, w końcu doszła do wniosku, że to dla młodych i ona jest już za stara na takie rzeczy :-p obłęd!!! Podejrzewam, że bardziej chodzi o to, że ma trzymać dietę i wyeliminować pewne pokarmy :-p Słuchajcie, robię się coraz bardziej mobilna ;-):-D:-D i coraz bardziej mi się to podoba :-D Do porannej kawy zapodam coś spokojnego :) https://www.youtube.com/watch?v=h3gEkwhdXUE&feature=youtube_gdata_player Naszatko, Drupi jest niesamowity ;-) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pokazują się już na lstki na krzaczorach ;) Pada, jest ciepło, więc tylko patrzeć jak się zazieleni :) Tyle ostatnio gramy, może też jakieś inne dziedziny? Książka? Film? Córa chce iść do teatru, bo klasa nie chciała :o:o na 27 sztuk chętnych było 3 :o Gra OPUS! ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algiro widzę, ze opanowujesz coraz bardziej swoje urządzonko mobilne, super! ;) Jak tylko będę w domku to sprawdzę jak grałaś ;) Co do sondażu to wypadł by i u mnie podobnie, brak zainteresowania teatrem narasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier, dlaczego? Jak przejrzalam repertuar okazało się, że ciekawych propozycji nie brakuje :) Dzisiaj, kiedy jesteśmy tak zagonieni i buduje nam czasu na prawie wszystko, w tym "prawie" nie powinna się mieścić strawa dla duszy. O rany! Chyba zaczynam filozofowac! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier, dlaczego? Jak przejrzalam repertuar okazało się, że ciekawych propozycji nie brakuje :) Dzisiaj, kiedy jesteśmy tak zagonieni i buduje nam czasu na prawie wszystko, w tym "prawie" nie powinna się mieścić strawa dla duszy. O rany! Chyba zaczynam filozofowac! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaze hurtowo kotlety, ogladam wiadomości i coraz bardziej martwię się tym, co się dzieje za naszą wschodnią granicą :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×