Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

http://www.google.com/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fcdn30.muratorplus.smcloud.net%2Ft%2Fimage%2Fthumbnails%2F67297%2Finwestycje_w_gdyni_625x0_rozmiar-niestandardowy.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwww.muratorplus.pl%2Finwestycje%2Finwestycje-komercyjne%2Fgdynia-waterfront-swedecenter-rozpoczyna-budowe-inwestycji-na-wybrzezu_80180.html&h=440&w=625&tbnid=btQs64PZHAXc4M%3A&zoom=1&docid=hiuJuhB-eO9mAM&ei=-kGwVLCCLsa1Udi8gvAK&tbm=isch&ved=0CB8QMygBMAE&iact=rc&uact=3&dur=7221&page=1&start=0&ndsp=16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tfu! Na psa urok!! To na to przechwalenie ;) U mnie nijak się nie otwiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też się nie otwiera ale widziałam w naturze i wiem o co jej chodzi. Rzeczywiscie koszmarek, a obok cumują takie piękne statki i piękny widok, tylko trzeba to "coś"mieć za plecami żeby się nie wzdrygać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wpiszcie w google. 2i3 obrazek to real . 4 przyszłość . musze dzielić bo wywala jako spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dziś rozpędziłyśmy, jak za dawnych czasów:):):) Znikam, jutro mam ciężki dzień, a jeszcze muszę popracować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobranoc. ja też muszę się pogrzać pod kołdrą bo już mi zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się tak rozpędzą to nie będzie gdzie iść na kawę:(, dobrze że chociaż ten bank nie taki czarny w projekcie, ale i tak jak bunkier wygląda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, też zmarzłam. Donoszę, że leje dalej:(:( dobrze że nie marznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie kolorowych snów :) ja zanim zasnę poczytam "Zanim zasnę" :D A pogaduszki musimy powtarzć częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to dopiero początek :( koszmary będą rosły w zastraszającym tempie jeden za drugim . już widziałam plany . 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
Dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wczoraj pogadałyście sobie trochę:)Popieram:D A ja nadrobiłam zaległości i mam za sobą 10 h snu:)Fajnie mi:)Na szczęście mam tak wspaniałego psa, że śpi tak długo jak ja i nie ma potrzeby wychodzenia na dwór. Doceniam to bardzo:DMM na pewno tak długo nie spałby, ale akurat go nie ma. Zapraszam na kawkę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
Dzień dobry Już jestem po porannej kawie. Storczyk 123 ma psa, a ja tak lubię psiaki. Kiedyś też miałam małego kundelka to była kochana mądra suczka. Teraz nie mamy pieska bo nie byłoby komu go wyprowadzać, poza tym nie mielibyśmy komu zostawić gdy wyjeźdzamy na wakacje. Ale jestem miłośnikiem psów. Pozdrawiam tych co już wstali i tych co jeszcze się wylegują w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grusza, na szczęście mam znajomych, którzy opiekują się moim psiakiem podczas naszych wyjazdów. A tak poza tym często zabieramy go ze sobą w różne miejsca:) Podelektowałam się kawą, zrelaksowałam, teraz czas ruszyć się trochę i zrobić coś pożytecznego. Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
Mnie też obowiązki wzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Teraz ja zapraszam na kawę :) Na razie oddaję się blogiemu, sobotniemu lenistwu ;) MM po nocce ppszedl spać, wiec odkurzacz musi poczekać. Na obiad będzie rosół i ruskie pierogi czyli mogę poleniuchowac z czystym sumieniem ;) tym bardziej, że w glowie mam karambol :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D u mnie pada po angielsku co nie przeszkadzało nam z córą ruszyć na poszukiwanie butów dla niej .Niestety jutro dalszy ciąg. Babcia zszokowana- przecież pada! Aco? my z cukru? Algira - też tak masz? za zimno! za deszczowo! za słonecznie! i kurna tylko w domu siedź :( jak tak zacznę to proszę mnie którąś miotłą trącnąć ;) Umówiłam się dziś na wódeczkę . Kania - gdzie ty>co u Milana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie państwo jak to się Grusza rozkręciła :) a tak martwiła się, że nie będzie miała o czym...produktywne jesteście dziewczyny , nie ma co :) :) nie było mnie tu tylko dwa dni a mam aż 3 strony zaległego czytania:) dobrze, dobrze, a jeszcze lepiej, że odnalazła się nasza jedna zagubiona duszyczka ... tak Algiro o tobie tu myślę... u mnie leje... Naszato mnie się podoba ten twój budynek bo w stolicy bez problemu mogłabym znaleźć prawdziwe straszydła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten sea towers ma tylko jeden minus wg mnie a właściwie to co się czepiać budynku, to raczej włodarze twego miasta Naszato strzelili sobie w stopę:) bo taki budynek powinien stanąć w śródmieściu Warszawy ... byłby kolejnym cudem architektonicznym :( a tak to tylko lekko mówiąc oszpecił dzielnicę , w której go postawili. bo jakiś bezmózgowiec z wydziału architekt. wydał zgodę na budowlę w takim miejscu ... jak widać , to wszędzie decydują znajomości a nie wiadomośći :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie w całym mieście :( Gdynia miasto wśród drzew. Zabudowa niska , miejscami wieżowce PRL . Teraz kilka 16 piętrowych ale tak wkomponowanych na tle wzniesień że ich praktycznie nie widać . No i to coś jako punkt wytyczny dla alkaidy.Żaden prawdziwy gdynianin by się nie zmartwił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Hej 🖐️ ale tu wczoraj było fajnie...;) tyle do czytania mam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
Witam wszystkich U mnie też koszmarna i depresyjna pogada. W słońcu świat wygląda weselej i nabiera się chęci do życia więc czekam do wiosny. Jutro na niedzielny obiad przychodzi do nas młody więc dzisiaj musiałam lecieć na zakupy. W Szczecinie tuż po wojnie (wiem to od starszych Szczecinian) jak Polacy osiedlali się na ziemiach tzw odzyskanych to zajmowali czesto puste domki jednorodzinne i puste mieszkania. Ci bardziej zaradni na tym zyskali gdyż wartość tych nieruchomości później była wysoka. Jeszcze nius o moim mieście. W Szczecinie urodziła się caryca Katarzyna to ta pani co przyczyniła się do rozbioru Polski (ale nie jest to powód do dumy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczecin 3 pod względem powierzchni , 7 za ilość mieszkańców. Z tego miasta są - Kasia Nosowska- utorka tekstów, wokalistka znana z zespołu Hey. - Anna Augustynowicz - Dyrektor Teatr Współczesnego - Anna Jurksztowicz - wokalistka jazzowa i piosenkarka, także producent muzyczny. -Henryk Sawka- polski rysownik, satyryk i ilustrator. -Monika Pyrek- polska tyczkarka -Monika Szwaja - polska pisarka i dziennikarka telewizyjna. -Piotr Zaremba – profesor, urbanista, pierwszy prezydent powojennego Szczecina -Herman Haken – burmistrz dawnego Szczecina, twórca Wałów Chrobrego i nie tylko. - Jan Janikowski i jego Filipinki – Zofia Bogdanowicz, Niki Ikonomu, Elżbieta Klausz, Krystyna Pawelczyk, Iwona Racz, Anna Sadowa, Krystyna Sadowska -Grażyna Brodzińska- polska śpiewaczka operowa (sopran) i aktorka -Irena Brodzińska- śpiewaczka operowa same osobistości:D Brodzińska pięknie śpiewa!!!:) Tak wieje ze chce urwać .. . Zastanawiam sie jak dojdę w gości?? dolecę ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie słyszałem w radio, że na pomorzu wichura szaleje ...:O ...u mnie też wiatr, już dość silny, ale jeszcze bardziej zaczyna przybierać na sile... no i oczywiście smaga deszczem... dobrze, że ja już nigdzie się dziś z domku nie ruszam...:) Naszatko, uważaj tam na siebie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w Szczecinie podobały się te wielkie Platany, które zawsze podziwiam i uwielbiam...:) byłem raz ze znajomymi w takim parku i tam ich było dużo...;) we Wrocławiu też jest ich nie mało i też zawsze sprawia mi przyjemność spojrzeć wysoko, wysoko do góry w te doniosłe korony...;) no i ta ich kora kolorowa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
Łał naszata zaimponowałaś mi, tym bardziej że nie wszystkie nazwiska były mi znane Wychodzi na to że musze odrobić zaległości Jesteś osobą oczytaną i inteligentną. Z synem Anny Jurksztowicz mój syn był na kolonii już wtedy był urodziwym chłopcem. Szczecin też korzysta bliskiego sąsiedztwa z Niemcami. Niemcy leczą sobie zęby u naszych stomatologów, a my korzystamy z niemieckich lotnisk i jeździmy niemieckimi pociągami. Kiedyś jeszcze za komuny jeździliśmy na zakupy do Niemiec. Tam można było kupić właściwie wszystko ale najbardziej Polacy kupowali buty, a że można było przewiesć tylko jedną parę to jechało się w starych wyrzucało się ję i jechało w nowych. Zdarzało mi się niejednokrotnie wracać w upalny dzień w kozakach. Była też ograniczona ilość marek które można było przewieść przez granice. Pamiętam jak przewoźiłam dodotkowo marki które pobrałam na ksiąźeczke walutową babci kóra od roku juz nie żyła.Poza tym Niemcy mają fajne staniki . Moja znajoma jeszcze teraz jeżdzi do Niemiec na wyprzedaźe ponoć są lepsze niź w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak żebyście nie czuli się gorzej powiem, że u mnie też pada, tak ogrodniczo :o karambol z głowy na szczęście poszedł w siną dal, ale i tak jestem w kiepskiej formie :o po 2,5 tygodniach siedzenia w domku, trzy dni pracy umordowały mnie okrutnie :o Może coś na rozruszanie ;) w końcu karnawłowa sobota ;) https://www.youtube.com/watch?v=I-W5ND6wj_A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×