Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Naszatko, widać nasza rozmowa pomogła ;) wreszcie widzę ;) zobaczymy jak długo :p DeBe, żyjesz? 🌻 A co z resztą? Dziewczyny, piszcie! Prędzej czy później przebije się ;) Teraz biorę się za faszerowaną ;) wieczorem młoda robi pizzę ;) Pięknie słonko za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przechwaliłam!!! 😠 A było już tak pięknie!!! ;) Znowu nic nie widzę!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzedni post szlag trafił, więc wklejam jeszcze raz ;) Wracam na chwilkę, żeby się z Wami podzielić ciekawostką. Przed chwilą zajrzał do mnie do kuchni syn i zapytał czy wiem, że wszyscy ludzie o niebieskicho oczach są ze sobą spokrewnieni? On przekopuje internet w poszukiwaniu takich ciekawostek :) Powiedział mi, że gen odpowiadający za niebieski kolor oczu wyodrębnił się na terenach dzisiejszego Afganistanu. Hmmm .... nie spodziewałam się, że mam afgańskie korzenie :p :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka z wielkim bólem przeszła :o ciekawe czy ten oryginalny kiedyś się odnajdzie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we34tgbdgg42
Chciałbym was przestrzec przed tym co tu wypisujecie na kafeterii. X W Polsce istnieje system do podglądania i namierzania obywateli - system ten obsługiwany jest przez zwykłych ludzi a nie żadne służby specjalne. Dostęp do tego systemu mają zwykli szarzy ludzie....tzn. wasz sąsiad, znajomy etc może was namierzyć i podglądać. X Do tego systemu mają dostęp zwykli ludzie i jak zakładacie tu temat na kafeterii czy na innym forum to mogą was namierzyć tym systemem i podglądać. Cały ekran waszego laptopa/tabletu to kamera. W obudowach(bocznych) waszych laptopów są kamery które nagrywają to co robicie nawet jak laptop jest wyłączony - dźwięk i obraz. To samo z telewizorami wyposażonymi w dekodery TV-naziemnej - te telewizory mają kamerki z mikrofonem przez, które można was podglądać... Cyfrowe radio DAB+(radio zwykłe) to kolejny podsłuch w waszym domu.... X Routery WIFI też mają ukryte kamery z mikrofonem do których można się łatwo podłączyć... System do podglądania sprzężony jest ze wszystkimi dostawcami internetu w Polsce i można was łatwo namierzyć. Można też namierzyć was przez komórkę i oglądać z bliska dzięki satelicie gdy niebo jest bezchmurne.... Uważajcie na siebie bo wasze komputery nagrywają to co robicie i działa to na poziomie sprzętowym(niezależnie od systemu operacyjnego). X Odczytują nawet wasze myśli w głowie przez fale WIFI... X System ten umożliwia namierzenie was nawet z drugiego końca Polski(wioski i miasta). Widać waszą twarz, pomieszczenie oraz to co robicie aktualnie na kompie – wszystko jest też nagrywane.... System ten działa w Polsce od wielu lat... X Co więcej kamerki są w już w każdym urządzeniu AGD podpiętym do prądu. Podsłuch*ją o czym rozmawiacie w domu jak telefon komórkowy leży na stole......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie! a nawiedzony znowu przebił się bez problemu:( zrobiłam zakupy . Testujemy chusteczki jednorazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kuzynko Naszatko 🖐️:D Wychodzi na to, że teraz jak suszę włosy Sanepid ma podgląd czy przypadkiem nie mam wszy :D :D Nie dajmy się zwariować :p Swoją drogą żal mi tych sfrustrowanych w pomarańczowych kieckach :p Naszatko, była jakaś promocja na te chusteczki? Czy to może jakaś nowość np. ze spryskiwaczem? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
ciekawe co widzi pochłaniacz nad płytą....że za dużo solę?? nawet byłoby wskazane żeby uwagę zwracał, bo to niezdrowo. Ożyłam, dopiero sterydy draństwo ruszyły, a już miałam stracha, że w szpitalu wyląduję, Jeszcze tydzień na zwolnieniu, może przez ten czas pogoda przestanie wariować' Algira, film obejrzałam. W zamian wklejam link do serialu, właśnie oglądam, ciekawy :D http://www.efilmy.tv/serial,730,Z-pamietnika-poloznej-Call-the-Midwife-2012.html muszę postarać się o książkę, czytałam fragmenty w necie, sprawdzę gdzie można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
oczy mam zielone, ktora występuje w roli mojej kuzynki? pogoń Młodego, niech szuka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ DeBe, cieszę się, że już Ci lepiej 🌻 Link niestety nie otwiera się, ale chyba wiem o czym mówisz :) czy rzecz dzieje się w Anglii, podczas drugiej wojny? Taką książkę mam na swojej liście pozycji do przeczytania :) Serial pewnie znajdę, bo na tym portalu mam konto :) Ale na razie na tapecie jest "Wspaniałe stulecie" ;) Oglądałam wczoraj do 1szej w nocy ;) Śnieg zginął jak za dotknięciem różdżki. Koniec ferii, jutro młodzież rusza do szkoły, znowu będzie ciaśniej w komunikacji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda znośna do siędzenia w domu. Poczułam się na tyle dobrze że postanowiłam się rozprawić z wentylatorem w łązience. Dziad jest pod sufitem jak każdy z jego rodziny. Dostęp kijowy , a co zadrę głowę do góry to widze jego brudy. Wlazłam na drabinę , rozkręciłam na tyle części na ile mogłam . MM nie chciał go wykręcić zupełnie bo ze starości mógłby rozpaść sie zupełnie. No więc wisząc na drabinie , wykręcając się jak piskorz wyszorowałam wentylator , kafelki , lampę pod sufitem , szafki obok...no i nadaję się do lazaretu;) musiałam wziąć kąpiel bo i tak ze mnie ciekło. Teraz okutana w 12 sweterków grzeję się w łóżeczku. i do jutra będę grzeczna....:D no chyba że znó coś wymyślę :D:D:D A!!! wentylator jest cudnie nowy!!:D:D:Dmam nadzieję że pochodzi następne 30 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko, Ty naprawdę jesteś człowiek-orkiestra :D :D DeBe, pomyliłam trochę czas, serial dzieje się w latach 50tych, sezon 1 leci aktualnie na Filmboxie ;) znalazłam zupełnie przypadkiem, szukając czegoś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
tak, o ten chodzi:) ja dotarłam już do 4 sezonu, jest 5 i kawałek szóstego, czy któraś ma książkę?? ogląda się dobrze, naszata znalazła na BBC,tam juz 3 sezon "leci". "Wspaniałe stulecie " jakoś mnie nie bawi, ze zbyt dużym realizmem się mordują jak na moje potrzeby:D, ale wnętrza piękne ( kręcony nie w scenografii, tylko w oryginalnych do dziś zachowanych, jak widać świetnie, wnętrzach i z drobiazgową dbałością o szczegóły historyczne) i stroje cudowne, tego nie da się zaprzeczyć. Czuję sie rzeczywiście lepiej, ale do wyczynów na drabinie jeszcze nie dorosłam - w piątek po wizycie u lekarza, jeździe na prześwietlenie, drugiej wizycie i odwiedzeniu apteki i "Biedronki" bo już mi tylko dżem w lodowce ostał ledwie weszłam na 2 piętro - coś kondycja mi siadła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mnie to wspaniałe stulecie przestało bawić. Dla mnie jak zrobią przerwę w serialu, to ciężko wrócić do czegokolwiek. No więc nie oglądam już. Znalazłam sobie nowy film. Zaklinaczka dusz. :) Jak nie obejrzę, bo akurat mam co innego do zrobienia, to też nie ma bólu. ;) Dobrze, że już dziewczyny zdrowiejecie :) Ciepło się robi. Wczoraj M zabrał psa na spacer i przyszli po mnie o 1tej do pracy. Wróciliśmy sobie powoli do domu akurat na obiad. My zadowoleni, że sobie pochodziliśmy, pies zadowolony ze spaceru, bo z 3 dni tylko podwórko oglądał. Z książek skończyłam czytać akurat Zanim się pojawiłeś. Wczoraj obejrzałam online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście posty chyba idą najpierw do cenzury :P No bo gdzie by miał się podziać ten co wysłałam przed chwilą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaklinaczke widziałam.sympatyczny serial.Jak mm się pęta po domu to Nie idzie mi czytanie.do tego lubię ciszę lub szmerek muzyki. On niestety hałasuje. I co chwilę coś gubi i musi mieć pomocnika w szukaniu.do duszy z takim czytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim się pojawiłeś jest pięknym filmem.książki nie przeczytałam ale widziałam kilka w serii. Tylko nie wiem czy autor czy tematyka była przewodnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeBe, jeśli jesteś zainteresowana http://www.avalon.pl/zawolajcie-polozna-p1364210.html to jedyne miejsce, gdzie udało mi się ją namierzyć :) Dziewczyny, u mnie wiosna :) ucięłam sobie na podwórku pogawędkę z wartownikiem, byłam bez kurtki i wcale mi to nie przeszkadzało :) 13st, lekkie słonko, zero wiatru. Rano złapałam lżejszą czapkę, ale kurtka nadal zimowa :o pewnie się upocę :o Wieczorem mam zebranie właścicieli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA jeszcze na zimowo pochodzę.mimo 12 st . Ciekawe co będzie jutro.Zima Lato. Czy może wiosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Ano rano wiosna 12st. Teraz leje- jesień pełną gębą. Ale śledzili palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Cos sie logowac nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Słońce , słońce , słońce. Jeju - co za miły widok. Oby tak zostało. Chciałabym wreszcie wyjść choć na krótki spacer. Wczoraj pojechałam z MM na zakupy .Mimo 12 czapeczki nie zdjęłam . Dziś już zaliczyłam wyjście ze śmieciami ze 3 razy . Czy to tylko moje odczucie że jakby zostawić ten problem na męskiej głowie to by było jak w "Wojnie domowej"- "w zlewie było 3 razy więcej naczyń niż w ogóle mieliśmy":D:D:D to u mnie tak by było ze śmieciami. Po prostu by nas zasypały . O dziwo roszady naczyń brudne - czyste opanowali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O !! znów cenzura ! więc może odkryję że jednak piszę z wami , aczkolwiek nie na temat:(:O Na hali dostałam wędzone gruszki!! zrobiłam kompot z suszu. Jak ja go lubię ! Chyba kupię więcej bo ostatnio pan tłumaczył że takie ustrojstwa to tylko w grudniu:( W lodówce nic nie powinno im sie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Nie wiem czy to cenzura, czy jesteście zajęte? W przyrodzie zaczyna się wiosna :) Po powrocie z pracy wyszłam na klatkę schodową podlać pelargonie w skrzynkach, które tam zimują :) już ze dwa tygodnie temu zauwazulam, że zaczęły rosnąć, a dzisiaj dostrzegłam kilka pączków :) jeszcze trochę i zaczną kwitnąć :) trzeba wybrać się do sklepu kupić ziemię i je poflancować :) Zakwitł mi tez kolejny storczyk, a ten, który kwitnie już ze dwa miesiące wypuszcza nowe pąki :) czegoś takiego jeszcze nie widziałam :) Chociaż to dopiero początek marca, mam nadzieję, że zima już nie wróci ;) Teraz do garów, zachciało mi się białego barszczu z kiełbasą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barszczyk się gotuje, cebula do pulpetów dusi się, a ja zaglądam czy udało mi się przebić ... niestety nie :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Nie wysyła postów, logować tez nie chce. Co za zwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Nadal nie ma poprzednich wpisów.a na zewnątrz słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×