Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Cześć 🌼 Po raz pierwszy chyba, nie wiem co napisać ...;) Pozdrowię więc serdecznie ze środka Polski ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olivierze. No chociaż czy ładna pogoda i co zwiedzasz. U mnie w zaciszu gorączka , ale jak się wyjdzie na nawietrzną to łapaj czuprynę :) Algira- co z lodówką ? De Be zadzwonię dzisiaj . Wczoraj nie udało "misię ":D:D Storczyku - szlifuj formę i za mnie:) Patyczaku - gdzieś ty? Kaniu- leczysz kaca po imprezie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
I doopa! Lodówa do wymiany 😭 freon wyparował 😭 nie opłaca się nabijać, bo nie dają żadnej gwarancji :-O Oglądam w necie, co i za ile można kupić, jakieś propozycje? interesują mnie lodówko-zamrażarki powyżej 190cm ;) Olivier, niemożliwe!!! :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
nabicie freonem pewnie 200 . warto spróbować. może jeszcze ze 2 lata pochodzi . Ja bym zaryzykowała:D:D Tak nam nabili klimę w aucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa na dzień dobry (_)>(_)>(_)> 🌻 Naszatko, u mnie bardziej wyśrubowane ceny :p 350zeta i żadnej gwarancji. Facet powiedział, że sytuacja może powtórzyć się równie dobrze za rok jak i za tydzień :p dlatego nie dają na to gwarancji. Żebym wiedziała, że przedłuży to jej żywot o 2 lata, nie wahałabym się, ale jeśli tylko o miesiąc??? Lodówa skończyła właśnie 12 lat ... to chyba i tak sporo jak na dzisiejsze czasy ;) Poza tym chyba mniejszy kłopot wymienić lodówę jak klimę w autku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Witajcie 🖐️🌼 Algiro :) dzięki za...kopa w tyłek ;):D Pomogło, i już zamieniam myśli na literki ...;) A tym razem jest o czym napisać, bo jestem w moim ulubionym miejscu od wczoraj ... czyli Świeradowie zdr. :) Uwielbiam tu być! zawsze mnie zachwyca ten piękny park zdrojowy, piękna pijalnia wód, i te góry w które właśnie idę... szum tego strumienia działa tak kojąco ...no rewelacja ...trochę zawsze sie tu spocę idąc pod tę górę...aleto też dla zdrowotności ...;) Cieszę sie, że udało mi sie tu trafić w tę cudowną porę roku, bo ujrzałem (wreszcie) wielkie kwitnące rododendrony... no i napawam sie ich widokiem i zapachem (zwłaszcza azali, one tak ciekawie pachną) i ładuje akumulatorki ...:) Co do przyziemnych spraw, to Ci współczuje...:( ja przerabiałem dokładnie ten sam temat co Ty teraz... dużo by pisać (a brakuje mi już tchu pod górę) też miałem (i mam) taką 2-wu metrową...ale koniec końców lodówkę kupiliśmy nową...tyle, że...uwaga, uszkodzoną :D (gazu nie było w układzie) szok...serwis przyjechał i naprawił i działa już dwa lata, ale co nerwów i rozczarowań, to tylko My wiemy ile...:) Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie 🌼 ...i uciekam z pisaniem, bo zaraz będę w Czechach (przynajmniej siecią komórkowa) i nici z pisania ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
No tak. jak ma 12 lat to faktycznie . nowa będzie przynajmniej mniej prądu zjadała;) u mnie upał. Dentysta naprawił mi ząbka. Wczoraj popastwiłam się nad mszycami . Dziś ich nie widać , czyli efekty są . Poprzednio robił to syn , ale pańskie oko konia tuczy . Co 10 gałąź pominięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Pot spływa mi wszędzie gdzie się da :O taka pogoda w blokowisku to koszmar!!!! Wszyscy po ciężkim tygodniu odpoczywają na działeczkach, tylko my gnijemy w domu jako strażnicy. Kupiłam totka, trzymajcie kciuki ;) marzę o wyprowadzce stąd :o Naszatko, posłuchałam Twojej rady i zaryzykowałam ;) wezwałam fachowca żeby doładował freonu, MM znalazł takiego za 150zeta. Przyjechał w piątek, pryknął i niby było OK, ale po godzinie znów wszystko do d .... :O zamrażarka OK, chłodziarka nie działa :O temperatura wewnątrz szybko doszła do +20st :O MM zadzwonił jeszcze raz, facet przyjechał dziś na reklamację o 8 rano (!!) i stwierdził, że jednak nic z tego nie będzie, bo coś tam się zatkało, wymaga to wymiany zaworów, co podnosi znacznie koszty i raczej się nie opłaca. Jeszcze można wymienić całą kratkę z tyłu, ale to jakieś 500-600 zeta + koszty wymiany, więc nie ma co. Fachowiec grzecznie zwrócił pieniądze, które wczoraj zainkasował i poradził nam, żeby nie kupować byt drogiego sprzętu, bo teraz ich żywot, tak czy siak przewidywany jest na 5-7 lat i tak montowany, że pogwarancyjna drobna naprawa pociąga duże koszta :O np. nie da się wymienić samej uszczelki w drzwiach tylko od razu trzeba wymienić cale drzwi :o Biegam więc po necie i kryterium wyboru dla mnie jest najpierw wnętrze, potem cena, potem marka, potem kolor i cała reszta ;) mam nadzieję nie przekroczyć 1500zeta :p oby m się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
Witam duszyczki!! Upał jak diabli, wszystko suche i zakurzone. Wczoraj niby popadało ale efekty mizerne. Już rano ani śladu po deszczu. Za to zagnieździły mi się pod dachem jaskółki, nic ich nie zdołało odstraszyć, ani kruk, ani folie, ani kot wędrujący po balkonie. Wiedzą pewnie, że im nic staruszek nie zrobi. Z towarzystwa tego typu zadowolona nie jestem i nie mam pojecia co zrobic:( storczyk, u nas też elementarzem nikt nadmiernie się nie zachwyca, ciekawe jaki będzie ciąg dalszy... Pranie schnie, okna brudne jak nie wiem co, ale aura nie skłania do ich mycia. \-/> \-/> kawa na poprawę nastroju, a kto chętny, to i świeże truskawki czekają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Algirko. Ale dobrze że odzyskaliście kasę to nie czuje się winna poddania pomysłu:( Faktycznie wybór niewielki . Co do jakości to ma rację - nasz też ostrzegał więc nie wymieniamy póki można. De Be - u nas upał był wczoraj więc tyrałam w ogrodzie aż mnie T pogoniła , bo ledwie sie na nogach trzymałam . Ale wyplewiłam wszystko do 14 i ległam . Za to dzisiaj rano popadało - miało gdzie wsiąkać . Róże obrodziły jak rzadko , mszyca się zawzięła i żyje w najlepsze. ( czyli nie wina syna że się opinkalał , tylko bestie żywotne:)) Chmury wiszą na niebie. Krótki spacerek do mamy mi nie pomógł . Nic mi się nie chce. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
fajnie było do 17tej. Potem leki , pogotowie. Tyle jej podali a teraz są śpiewy , tańce , papieroski. Wyobrażacie sobie naćpaną T???Ja się wykończę !!! Algira🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Naszatko, jestem dużą dziewczynką i nawet przez myśl by mi nie przeszło mieć pretensje do Ciebie z powodu wezwania fachowca, przecież nie musiałam ;) Ale się uśmiałam z samego rana :-D:-D:-D:-D jak sobie wyobraziłam naćpaną T ...... :-D:-D ale współczuję 🌻 Moja, po ostatniej wizycie u lekarza (dostała leki typowo na Alzheimera) wyraźnie się uspokoiła, nie ma już ataków agresywności. Teraz za to jest górnikiem przodowym z kopalni Halemba Wielka i bez przerwy kopie w szafie! :p Ciągle jej coś ginie (czyt: zabieramy jej) Pieniadze, szklanki, komórka, ładowarka, obrączka, śrubka od przedpotopowego budzika!!! :p Dzisiaj tej śrubki szuka już od 5tej rano!!! :o:o Ale to i tak lepsze niż ataki agresywności :p przynajmniej śpię spoojniej i nie muszę zastawiać drzwi fotelem :p Teraz pędzę, zajrzę później ;) Olivier, a Ty gdzie dzisiaj?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 Algiro, ja dziś we Wrocławiu...;) właśnie przyjechałem ...i idę sobie na Rynek, bo sie już trochę stęskniłem, bo dawno mnie tu nie było ...;) Pogoda idealna, bo w okolicach dwudziestki...i piękne słońce ...;) Pozdrowionka dla Wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Olivier- dzięki za muzę . Dziś jest jak balsam na mą duszę .👄 wczoraj się dobrze zapowiadało... był miły dzień , wieczorem wprowadziłam autko do garażu , zrobiłam sobie kolację i włączyłam tv. Stwierdziłam że skoro mam chwilkę to szkoda że nie ma co oglądać :( ( nigdy nie mówcie tego nawet w myślach !!!) Od razu zadzwoniła moja mama ze ma wysokie ciśnienie . Wtedy ma atak trzęsiawki i paniki. a leków żadnych bo się leczy hom.... upss. w ostatniej chwili złapałam kipiące mleko:P .... homeopatycznie. Wsiadłam , pojechałam , zawiozłam leki , posiedziałam , wróciłam. Zrobiłam herbatkę, postawiłam na stole i ... poleciałam do T. powtórka . Trzęsiawka , zimno , gorąco , daj wodę , leki , wymioty , łazienka. :O po 3 godzinach herbata znów się nie nadawała do picia . Mnie już też było niedobrze. Starość jest wredna!!:O Dziś w miarę ładnie ale chmury znów wiszą nad głową . miłego i spokojnego wieczoru życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci mówią żebym poszła do pracy to odpocznę . :( Algira - czujesz wtedy że wypoczywasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
kochane, a to się porobiło!! Naszata, :( a było przecież w miarę spokojnie! Jak widać nie należy sie cieszyć na zapas... Olivier, pogłaszcz w moim imieniu krasnala - łakomczucha, jest cudny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Kawa na dzień dobry (_) 🌼 Za oknem wróciło słonko. :) Naszata przekaż powinszowania od na dla MM. 🌼 16tego Milanek Demolka skończył roczek. ❤️ Dziś przyjdą goście na tort urodzinowy. Algira nie masz fajnie z ta lodówką. wiem coś o tym. Ale wymienicie to nawet może na prądzie zaoszczędzisz. Teraz robią energooszczędne bardziej. Nasz telewizor 4 razy więcej żre prądu niż ten Młodych. Planujemy sobie zmienić ale na razie kasy na brakuje na ten wydatek. Trzeba najpierw auto spłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato coraz bliżej, za kilka dni kalendarzowe:)Pogoda komfortowa;) Zaniedbałam ostatnio kilka spraw, ale niedługo nadrobię:DJedynie sport nie ucierpiał i jakoś wyrabiałam się:) Moja lodówka też ma już trochę lat służenia nam....prawie 13...Tak więc liczę się z tym, że może podziękować za współpracę;) DeBe, co do elementarzy, to myślę, że będzie tylko gorzej. Na razie wszystko było nowe, a od przyszłego roku już nie będzie. Do tego dojdą kolejne poziomy z darmowymi podręcznikami.... Naszata, niedawno to ja przerabiałam temat 50-tki MM:)Było bardzo fajnie i wesoło:DMimo że tak naprawdę, nie ma się z czego cieszyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impreza będzie we wrześniu. Na razie MM na saksach . Pogoda wcale nie znośna . 12 st i leje . Rozumiem że podlewa mi za darmochę , ale mógłby w nocy. Poszłam z dziećmi na spacer. Wstrzeliliśmy się między ulewami. Zaczyna sie lato i pierwsze imprezy plenerowe , ale zdrowy pęcherz mi jest drogi więc sobie darowałam. Mieliśmy iść na 81 lecie. Ale wujek wlazł na czereśnię bo mu żal było kilku owoców. Drzewo po byku . Drabina śliska , wujek leciwy - zleciał jak młody bóg. Do tego wspomagał się grabiami przy zbieraniu plonów. - znacie - numer znałem tylko grabi nie widziałem?? no to on zobaczył dokładnie . Szwagier zawiózł krewniaka na pogotowie. Zszyli mu powiekę i siatkówkę . jutro do kontroli. Oko zaklejone . O imprezie może sobie teraz pomarzyć . Dobrze będzie jak będzie widział . Facet mocno zrośnięty z autem - nie wyobrażam go sobie chodzącego na piechotę . A tak może się ta zabawa skończyć . Idę pooglądać coś w tv . Na spokojnie. Miłego wieczoru życzę . Kania - patrz jak ten rok szybko zleciał:D:D Na pewno przekażę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Naszatko, młodzież ma rację!! Odpoczywam w pracy od wszelakich problemów jakie mnie ostatnio nawiedziły ;) Chociaż czasem rano wstaję zmęczona i mam chęć zadzwonić o urlop na żądanie, to po chwili namysłu odkładam słuchawkę i lecę do pracy, bo tam mam święty spokój!! A nawet jeśli się natyram, to wiem, że za pieniądze :p Dzisiaj moja T. wręcz kłóci się z nami, bo nie chcemy jej uwierzyć, że w telewizornii ogłosili, że prezydentem została Ewa Kopacz! T. specjalnie zapisała sobie na kartce co mówili, żeby nam dobrze przekazać. Jak MM powiedział jej, że prezydenta wybraliśmy miesiąc temu i jest nim Duda, a Ewa Kopacz jest premierem, to się obraziła, bo przecież wie, co słyszała, a my chcemy zrobić z niej wariatkę :p Co do lodówki ... zastanawialiśmy się kilka dni, w zeszłą sobotę nie mogliśmy się zdecydować, bo za duży wybór :p Miała być biała, bez rączek, bo stoi na samym wejściu do kuchni, mieć komorę zero (mam ją od 12lat i bardzo się sprawdza), być tania, energooszczędna. Przodowały firmy Bosch i Samsung, bo Aristony mają kiepskie wnętrze. Aristony mieliśmy pralkę i lodówkę, odpowiedni 11 i 12 lat. Kupiliśmy dzisiaj ...... stalową (ale nie inox), z rączkami, ma komorę zero, ale po rabatach małpa kosztowała prawie 3000, ale producent podaje A+++ czyli osiągnęliśmy kompromis!! :D:D:D Czas pokaże, co kupiliśmy ;) Dziewczyny, nie narzekajcie ;) tak naprawdę nie pesel jest najważniejszy ;) liczy się pogoda ducha, samopoczucie i to, co dzieje się wokół nas ... czasu nie zatrzymamy, trzeba się z tym pogodzić i korzystać pełną gębą z tego, co jest nam dane :D Naszatko, gorące uściski dla MM 🌻🌻🌻 https://www.youtube.com/watch?v=2HpDbGuWLHo Do dzisiaj słucham jej z przyjemnością, a w czasach o których śpiewają, nieźle się przy niej wyskakałam :D:D Dziewczyny, uszy do góry!! Przed nami jeszcze wiele wspaniałych chwil ;) Raz na wozie, raz pod wozem, ale ciągle do przodu! ;) :D :classic_cool: 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata, ja mam imprezę MM za sobą, ale za to swoją przed sobą:DAle to jeszcze troszkę;) Algira, kto narzeka! Same opisujecie różne trudne sytuacje, tak więc pewne obawy są....Cieszę się dobrym zdrowiem, jestem w dobrej formie, dbam o siebie, mogę często więcej niż wiele młodszych osób, tak więc jest bardzo dobrze:DMM też się dobrze trzyma:D Naszata, zdziwił mnie Twój wczorajszy deszcz. Masz rację, potrzebny jest, ale wybiera czasami nieodpowiednie momenty:DU mnie było cały dzień fajnie, ale niestety, mimo dobrej organizacji, nie udało mi się wyrwać na spacer, czego bardzo żałuję. Dzisiaj zapowiada się ładna pogoda, może uda mi się dotlenić:) Kania, ten pierwszy roczek zleciał rzeczywiście ekspresowo:) Tak się właśnie zastanawiam nad moim stażem kafeteryjnym....i doliczyłam się 6 lat!!! Wy macie jeszcze więcej na koncie:)Ciekawe, czy jeszcze kiedyś wypijemy kawę w realu?....ale przecież wszystko zależy od nas:)🌼 Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdziłam, że najpierw dotlenię się, a dopiero potem wezmę za pracę. I to był błąd:DZebrałam się szybko po porannej kawie i ruszyłam na spacer. Zaczęło się trochę chmurzyć, ale pomyślałam, że to nawet lepiej, bo przynajmniej dekoltu sobie nie opalę:DPo jakimś czasie zaczęło kropić, zawróciłam. Pies niepocieszony, niestety niebo wyglądało coraz gorzej. Teraz pada, zrobiłam sobie kawę i nie pozostało mi nic innego, jak wziąć się do pracy:ONo cóż...przynajmniej dla ogrodu dobrze;) O, nawet grzmi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
Witam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
Hmm jest jakąś pani chętna popisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, bardzo chetnie popisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
A kim jesteś?możesz się opisać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
I jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
Jest jakaś kobieta spragniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×