Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Jak miło !;) tyle postów poszło się ...! dzień dobry wszystkim. Ławy pomalowane . Choć wg wszelkich prawideł palisander to ciemny brąz u mnie wyszedł prawie czarny. Trudno . Jak sie olej zmyje to kupię jaśniejszy . Ale jestem troszkę zła. Od rana straszy deszczem , ale mam nadzieję że nie będzie lało bo dzieciaki robią grilla ,a nie potrzebuję całej kolonii w domu. Co ja bym z nimi zrobiła??;) oczywiście sobie poradzą tak jak my kiedyś ale jako mama patrzę na to inaczej:D Miłego dnia wam życzę . idę się poleżakować bo nie ja muszę wszystko robić :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Dzień dobry w nowym tygodniu. 🌼 Właśnie zaczynam urlopik :D :D :D W środę wyjazd. Dziś fryzjer. Kosmetyczka już była w zeszłym tygodniu ;) U nas też pogoda w kratkę. Przed południem grzeje a po południu leje ;) Idzie wytrzymać. W sobotę zaliczyłam las i zbieranie jagód. Trochę tego nazbierałam. Były parowańce, no może nie w takiej ilości jak pierogi Naszaty ale dwa dni jedliśmy ;) resztę jagód zamroziłam. Za to nogi mam takie zgryzione jak po ospie. Mugga nie zadziałała. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę impreza dzieci udała się wspaniale. Za to wczoraj od południa - wiało , lało , było czarno. Dobrze że nie dzień wcześniej . Weszłam do łóżka i olałam wszystko - książka , tv Powinnam tyle zrobić ..a w d.. ;) Kania--urlop nad wodą ? przyjedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiego dziwnego lata pod względem pogodowym to chyba już dawno nie było. Wczoraj temperatura szalała, z b. wysokiej na niską, słońce, a za chwilę ciemno i deszcz. Nie miałam wczoraj 2 h prądu, a właściwie konkretnej burzy nie było. Już myślałam, że to u nas coś się stało. Za to zrobiłam sobie wszystkie możliwe domowe zabiegi spa:D Czekam akurat na kuriera. Zamówiłam buty, ale jakaś dziwna rozmiarówka, połówkowa, no i ciut za małe, muszę oddać. Teraz to trzeba mieć na lato wszystkie rodzaje butów, pogoda taka zmienna:DJa będę odpoczywać w sierpniu i jestem ciekawa, czy pogoda mnie zaskoczy i czy to będzie pozytywne zaskoczenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sklepach przeceny na buty. Poszalałam - 3 pary butów przecenione o 50% . przy kasie się okazało że trzecia jest za 1 zł. Czyli 2 pary klapek i kozaczki mam za 90 zł . Kozaki ciepłe jesienne. Co z tego że z zeszłego roku jak do spodni idealne. W klapkach też pewnie będę chodziła za rok.:) jeszcze sobie pobuszuję . może coś ustrzelę ?? Mamy 14st. Jak na lato to super . Nie wiadomo czy chodzić w kurtkach czy bez. zawsze trzeba mieć parasol i sweter lub wiatrówkę .:( a właściwie to mi nie żal bo siedzę w domu. Oby tylko na imprezie w sobotę nie padało nam na głowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazata, zaszalałaś:DOby tylko te jesienne buty w lecie nie były potrzebne:P U mnie też szału nie ma, 19-20 stopni i mocno wieje.Słoneczko świeci, ale chmury też widoczne. Idealna pogoda na prace domowe, ale dzisiaj mam wolne:DKawka, relaks, odpoczynek, wieczorem fitness:)Teraz latam po necie i szukam różnych rzeczy:DKurier buty odebrał, mogę szaleć dalej:PMoże w międzyczasie pogoda określi się w jakimś konkretniejszym kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Widzę, że wreszcie się naprawilo :p moich z 10 postów poszło w niezbyt :p Urlop rozpoczety ;) szkoda, że pogoda mało urlopowa :o Jeszcze wczoraj do obiadu było spoko, teraz niestety kicha :o Niby ładnie, ale duje jak diabli :p Teraz siedzę sobie pod jablonka i nadrabiam czytelnicze zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Budzę się z pierwszymi promieniami słońca i stawiam kawę (_) :) U mnie wczoraj bez deszczu ale wiało nieco. Przynajmniej nie mam kłopotu z praniem. Schło na sznurkach jak szalone. :D Dziś pakowanie, jutro wyjazd. Wczoraj tez kupiłam buty. 2 pary, w tym jedna przeceniona. Moje stare adidasy poszły na śmietnik. ;) Nie wiem co spakować. Pogoda nad morzem w kratkę ma chyba być. Wezmę ze sobą pół szafy chyba ;) Naszatko nie wiem czy do ciebie wpadniemy. W naszych wyjazdach coraz bardziej odsuwamy się od Trójmiasta. W razie czego się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
Za kawę dzięki,postawiła mnie na nogi:) mam nadzieję że obejdzie się bez kolejnych burz. Dosyć już się narobiło szkód, ale chyba to jeszcze nie koniec, prognozy nie są dobre niestety:(. Kania,dobrej pogody i miłego odpoczynku! Buziaki wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algira, właśnie wczoraj zastanawiałam się, czy Ty już przypadkiem nie rozpoczęłaś wypoczynku. Pogoda mieszana, tak więc na pewno super pogoda też Ci się trafi:)Udanego wypoczynku i jak najwięcej słonecznych i bezdeszczowych dni🌼 Kania, Teraz wszędzie potrzebne jest różnorodne ubranie, pogoda z dnia na dzień zmienna. Pakowanie jest rzeczywiście małym wyzwaniem. Osobiście nie lubię pakować się na wyjazd, zawsze wezmę oczywiście za dużo wszystkiego. MM zawsze powtarza, że przecież będę jechała, a nie szła i niosła bagażu na plecach, a więc mogę wziąć wszystko co chcę. Nie lubię jednak zabierać przysłowiowej połowy szafy w podróż. Zresztą, facet zazwyczaj i tak ma mniej, to łatwo mu mówić:P Naszata, czy trudno jest kupić materiał będący mieszanką lnu i np. wiskozy? U mnie przynajmniej nie mogę, ale może wynika to z wielkości okolicznych miejscowości. Jednak w necie też nie znalazłam...Co Ty na to? Na kawę Kani nie załapałam się, ale za to proponuję teraz kolejną🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja stawiam kolejną ;) (_)> (_)> Kania, szerokiej drogi! Po drodze znajdź słońce i podrzuc do mnie ;) Storczyku, jestem mniej więcej w Twoich rejonach ;) raczej mniej jak więcej :) koło Lniana :) całkiem fajnie ;) budzą nas koguty, psy w nocy nie dają spać ::D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam len z wełną , len z bawełną i len z lycrą . Osobiście nie uważamy by którykolwiek mariaż był trafiony. Len z bawełną był niezły na obrusy , z wełną -żakiecik jakiś ale mnie nie porywał . najgorszy jest z lycrą . Lycra pęka i steraczą niby kłaczki , a ciuchy sa strasznie rozwleczone. ogólnie len nie lubi niczego obcego. A jak w ścierkach masz napisane len z bawełną to najczęściej jest 10% lnu . ale znalazłam . proszę bardzo:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.centrumkrawiectwa.pl/product_info.php?products_id=509&osCsid=b15208a425602d25670bfd11e1c804d7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sklep.supertkaniny.com/pl/p/LEN-WISKOZA-MADE-IN-ITALY/4307 pl.dawanda.com/product/67614955-tkanina-orzechowa-len-wiskoza-naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pl.dawanda.com/product/67614955-tkanina-orzechowa-len-wiskoza-naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam podzielić bo chciało zespamować ,. a drugi post zlał się w całość :( ale teraz jest ok. Miłego dnia A pogoda u nas tylko straszy ale jest ok. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata, dzięki:)Sama też znalazłam podane przez Ciebie Strony i to jednak nie to. Szukam właśnie na obrus. Interesuje mnie mieszanka, bo wygląda jak len, ale jednak bardziej komfortowa w użytkowaniu. Widziałam fajny materiał na wyjeździe, ale kosztował około 100 zł za mb i nie kupiłam. Teraz żałuję, bo u nas takiego nie ma. Mam kilka obrusów w tym stylu, cały czas je użytkuję i przydałyby się nowe. Jakiś czas temu kupiłam czysty len. Poprosiłam MM, żeby wytrzepał obrus po śniadaniu. MM położył z powrotem na stół i mówi do mnie: wiesz, jakoś tak pogniótł się. Wyglądał jak psu z gardła wyjęty. Facet nie pomyśli, że taki obrus trzeba delikatniej potraktować:PMiałam też kiedyś taki fajny gruby obrus, ale przez lata tak się sprał, że zrobił się za mały:DWiększość obrusów mam z materiałów kupionych na metry, bo te gotowe zazwyczaj nie spełniają moich oczekiwań. Jedyny gotowy, z którego jestem bardzo zadowolona, to ten, że tak powiem, wigilijny:) Algira, rzeczywiście jesteś trochę dalej niż bliżej:)Dzisiaj zapowiada się ładny dzień, wypoczywaj na całego🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. Trudno nam dogodzic ;) i pewnie jeszcze ma byc jednokolorowy? Na szczęście ja obrusów mam bez liku . za to stół 1 . A jak zmienię to znów nie będą pasowały :P Upał że do rowka spływa. Dziewczyny cieszcie się urlopem. Widziałam jak niemiec na rondzie jechał pod prąd! Dobrze że facio z przeciwka miał refleks:D:D bo inaczej znów byłoby w wiadomościach .Zwykle w tym miejscu ruch jak na Marszałkowskiej za komuny. A mówią że zawsze i na każdym rondzie w prawo:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata, tak, obrus jednokolorowy. Taki w naturalnych beżowych odcieniach. U mnie jest taki wybór naprawdę problemem. Pospałam dzisiaj bardzo długo, a to wszystko przez burzę, która trwała, trwała i trwała...Do tego syreny, deszcz, pochmurny poranek. Teraz jest jeszcze mokro, ale dosyć ciepło. Leniwie rozkręcam się do życia;)Kawa umila mi chwile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Na szczęscie po nocnym laniu z nieba jest słonecznie. Niestety wywieszone wieczorem pranie było bardziej mokre niż wieszałam . W sobotę mam imprezę ogródkową więc proszę wspomóc mnie w modłach o ładną pogodę czyli bez deszczu .Wszystko inne zniesiemy. Koce mam , jadło i napitek też . Już zapomniałam jak dużo się trzeba napracować przy takich imprezach . Do tej pory 70% pracy fizycznej robił MM .;) teraz muszę sama . A niech to . Chciałam to mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w nocy też szalala burza, troszku się ochlodzilo :o pogoda w tym roku nas nie rozpieszcza :o basen na podwórku, jezioro obok, a my póki co moczymy się w wannie :p jest fajnie, czisza, spokój, nie patrze na zegarek, ale ciepelka brak :o Najgorsze, że nie zapowiadają upałów, przynajmniej nie w tych stronach :p Chyba naprawdę trzeba pomyśleć nad cieplejszymi rejonami ;) chociaż 40sto stopniowe upały na południu Europy też mnie przerazaja! :o A może Bornholm??? Tam podobno jest bardzo dużo słońca. Naszatko, trzymam kciuki na sobotę ;) Oby pomogło! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyku, może Ty coś poczarujesz? :) U Ciebie zawsze było lepiej z pogodą :) Jak popchniesz trochę ciepelka na zachód, to i ja się załapię :) Ciekawe jak Kania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
U mnie chłodno ale jeszcze nie pada, wszystko przede mną bo pewnie nocą lunie tak jak dziś. Pogoda nas nie rozpieszcza jak widać. Naszata,kciuki za sobotę trzymam, może zadziała:) Miłego wieczoru duszyczki, z telefonu sobie nie za bardzo radzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj też rozpogodziło się całkiem fajnie. Dwadzieścia kila stopni, idealnie na aktywność typu rower czy przyjemny spacer. Dzisiaj na razie ładnie:)Oby tak zostało i urlopowiczki mogły wykorzystać pogodę:) Naszata, trzymam kciuki za pogodę imprezową:)Resztę na pewno super ogarniesz:)Ponoć dopiero niedziela ma być gorsza... Lubię lato i ciepełko, ale zdecydowanie upały ponad 40-stopniowe nie są w moim guście. Lecę po maliny:)Moje są beznadziejne. Już dawno mówiłam MM, żeby darował sobie te krzaki. Pojadę, kupię, są piękne. Pewnie nie takie zdrowe, ale smaczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wczorajszą pogodę nikt pewnie nie narzekał, był piękny letni dzień. Dzisiaj....trzymam kciuki za to, żeby było ok. U mnie nie wygląda za ciekawie, słońce było, ale już nie ma, tylko chmury i wiatr. Do wieczora jeszcze daleko...oby pogoda opamiętała się w porę. Niestety często tak jest, że w tygodniu w miarę, a weekend do d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tylko lekko popadało, bardzo krótko. Na zewnątrz 27 stopni i właściwie wszystko może się zdarzyć. A że dosyć mocno wieje, to może jakoś pogoda poukłada się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
nic się nie poukładało:( impreza przeniosła się do domu. ale i tak się udała mimo że zamiast grila było mięsko z piekarnika;) zmykam bo tak jest parno że pot ścieka z nas potokami. A przed chwila wyszłam spod prysznica. :D:D Mam nowy przepis na sałatkę . Napisze jutro . Pyszna była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×