Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość DeBe
Witam o poranku(_)>(_)> kawa na dzień dobry :) w nocy padało i grzmiało solidnie, teraz mgła ,na szczęście ciepło. Naszata coś masz szczęście do odwracania strony ale rzeczywiście coraz bardziej to irytuje. Jakoś na innych stronach nie ma problemu a do moderacji nie można się dodzwonić. Mam nadzieję że będzie ciepło i nie będzie wiało to chociaż na balkonie posiedzę bo mam już dość tego uwiązania do kanapy i fotela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
wywiesiłam pranie , pojechałam do miasta. Przeleciała ulewa.Jak dotarłam do domu to musiało schnąć od nowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pewnie jutro do mnie doleci:DWczoraj u mnie też upał był, dzisiaj dalej fajne ciepełko. Zawsze mam trudności ze zmianą garderoby na taką całkiem cienką. Żeby było mi przyjemniej, zamówiłam nowe buty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Wreszcie ciepło. MM poczuł że należy ponaprawiać co nieco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Słonko za oknem coraż częściej u mnie gości i niech tak zostanie 🌼 Na razie kawa (_) Wolne sobie wzięłam bo do dentystki idę. Nie będę czapkować w pracy i się zwalniać na godzinę. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Kawa (_) sobota i te sprawy.... Dobrze że slonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk123
Tak, słonecznie cały czas:)Coraz bardziej zielono, pięknie:)Mam nadzieję, że majówka nie rozczaruje pogodowo. Ostatnie majówki były takie sobie....Jakby nie było, cieszę się, że będzie można odpocząć. Dla mnie najważniejsze, żeby nie padało, bo wtedy aktywności na dworze utrudnione:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Ale sie wczoraj wkurzyłam [zły} Młodzi postanowili grilla połączyć z obiadem. Zaprosili znajomych z dzieciakami. No i nic by nie było w tym dziwnego gdyby kolega ziecia do mie nie zwracał sie "babciu". Jaka ja k..wa dla niego jestem babcia? Oczywiscie skomentowałam to, że babcią to ja mogę być dla tych maluszków a nie dla niego. I nie życzę sobie. No cóż, wywołałam tym salwe śmiechu ze strony naszych dzieci. A tamten do mnie Pani babciu... Chwilę posiedziałam jeszcze z nimi i zwyczajnie sobie poszlam do domu, bo wszystko się we mnie gotowało. Z chamstwem nie będę się zadawać. Zero kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
miłego weekendu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk123
Wszystko co dobre....tak, tak, juro powrót do codzienności:OJuż dzisiaj boli:PWypoczęłam solidnie, ale chęci do pracy brak:PPogoda dopisała, forma i nastrój też:)Taka mega długa majówka mogłaby być częściej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Moja majówka przebiegła raczej pracowicie. Przynajmniej praca w ogródku sprawiła przyjemność . MM na wylocie z domu , na szczęście wyjazd opóźnił się o jakieś 2 tygodnie . Tylko że wieści przychodziły - za 2 dni , i znów za 2 dni..😠 Ani odpocząć ani się zmęczyć . Na imieniny MM zaszalał i kupił mi markizę ( stara się połamała) . Do szaleństwa doszedł jej rozmiar ( 4mb) i kaseta ochronna ( żeby już nie chować na zimę ) i sterowanie elektryczne ( żeby się nie męczyć ) . Ogólnie "trochę " cięższa. Jak go naszło tak zamówiliśmy przez internet 14 kwietnia. Wysyłka w 3 dni. Ok - powinna dojść w tydzień. Cena z transportem 1200 . Minął tydzień - nic . Dzwonię . pytam czy dopiero szyją . Bla , bla , bla - awaria systemu. Wysłali . Do oddziału DHL doszła 23. NO i ..... mija dzień ,2 ,3 . Dzwonię ! MM ma wyjechać - jak ja ją wtargam i zamontuję ????!!!! Zaliczyłam 4 interwencje . NIC . nawet smsa. Jakby nie podgląd na śledzeniu przesyłek to byłabym w czarnej d... No i cały czas możesz odebrać w oddziale kuriera. Q!! tyle kasy za przesyłkę i jeszcze mam jechać 30 km? 😡 Przez ten czas markizy staniały. Wymogłam na MM że tam nie pojedzie , a jak chce dźwigać to sklep jest bliżej. Czyli dojechaliśmy do sklepu , kupiliśmy tańszą , cudem ją dowieźliśmy- MM był w siódmym niebie, że nie posiadamy kabrioletu:D:D:D. Wtargaliśmy do garażu i zaczęliśmy się zastanawiać jak to bydle wtargać na piętro!! .Dobry Bóg sprowadził kumpla w nasze progi. 4 silne męskie ręce wciągnęły to na górę . Damskie przydały się do asekuracji . Na drugi dzień chłopaki montowali , a kobitki sprzątały , podawały śrubki i wiertarki. 4 osoby miały co robić . Markiza zamontowana, musowo oblana żeby się na rozeschła. Przeżyła 2 imprezy . MM wyjechał , a DHL co? dziś znów przesyłka przełożona na jutro!! A mnie to już lotto!! I zamiast 1200 zapłaciłam właściwie 850. Bo była tańsza , nie płaciłam za transport i za zakupy 2 V dali 100 zł prezentu na dalsze zakupy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do świątecznych przygód doszły inne atrakcje. .Poszłam po cuś do piwnicy - w piwnicy powódź . MM na chwilę się położył by odpocząć po atrakcjach , więc nie poodpoczywał:P Szukanie .. znalazł - trzeba rozmontować pół ściany . Jak już się dostał , trzeba nową rurę . Jest 18,50 . W auto i gazu. Udało się . nawet z nawiązką , bo oddać łatwo , a w niedzielę robić mógłbyś gdyby ci złączki nie brakło i z robotą będziesz czekać do następnej soboty . Q!! Kiedyś były małe metalowe to właściciel stał za ladą . Teraz molochy 50 km za miastem !!Dość że daleko - po gwóźdź nie wyskoczysz , to o pracy w niedzielę zapomnij. Tak więc się nam udało. MM po łokcie urobiony , ja latam na piętro i do piwnicy . Puść wodę , zamknij wodę :P a moja mamusia dzwoni przyjedź bo chcę kupić tv . Ok dziś nie, bo mam robotę - obraza!! W sobotę . Jedziemy do mamusi - powiesimy ci markizę . Nie , bo......, innym razem . To jedźmy po ten tv. ( daleko , bo w sklepie pod nosem tego modelu akurat nie ma):P Nie , ja teraz nie potrzebuję .ok....Mija niedziela o dziwo handlowa. Poniedziałek . moje plany są wyliczone co do sekundy ,a i każda chwila z MM ważna. Mamusia dzwoni - przyjedź wieczorem to pojedziemy po tv. Sorry - nie mam czasu. Na 2 dzień urodziny T . cały dom ludzi . znów nie pojechałam po tv. O wymyślonej znów markizie do zawieszenia zapomnij. Obraza majestatu .MM zadzwonił się pożegnać Rozmowa trwała 45 sekund. Nawet jej siostra potrafiła z nim pogadać przez 5 minut. Wczoraj zadzwoniłam, to po minucie usłyszałam, że jest zajęta . Q!!! Kiedyś szlag mnie trafi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I naprawdę uważam że kopanie łopatą w ogrodzie jest przyjemne:P:P:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden z samorządów, opracowując kryteria i wskaźniki ocen dla dyrektorów, zawarł w nich taki punkt jak "współpraca z parafią" - mówi Krzysztof Beszczyński.- mam nadzieję że jesteście po dobrej stronie:D:D:D Q! Nasi dziadowie by się przekręcili- tyle lat walki a wróciło to samo tylko z drugiej strony. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×