Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Witam się z rana i zapraszam jak zwykle na kawę (_) 🌼 Aruszka głowa do góry 🌼 przyłączaj się do nas, na wszystko rada się znajdzie :) Olej dziada :D Za oknem okropnie, pochmurno, ani deka pozytywnej energii. Próbuję z siebie wykrzesać pozytywne emocje żeby się ogarnąć i wyjść dzisiaj z domu. Grudzień to najgorszy z listopadem dla mnie okres. A jak jeszcze słońca brakuje to masakra. Z łóżka nie chce się wstawać. Ciekawe jak bym się czuła po sesji w solarium? ;) Pomaga? Stosował ktoś? Debe super, że jesteś. Mam nadzieję, że się wyjaśni sprawa topiku. Maila napisałam, tylko nie wiem czy pod właściwy adres. ;) Jakby co, to zrobimy przekierowanie i będzie git. :D Wstawać wstawać..... :D Wiem, wiem..... niektórzy od rana tyrają w robocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata ja chyba wolę dobre komedie o tej porze roku... ;) Wczoraj oglądałam momentami Nic śmiesznego już któryś raz z kolei. Dla mnie tak samo w*********y jak Dzień świra 🌼 Nie dałam rady. M sam obejrzał do końca ;) Nie znam się na takiej twórczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry zapraszam na poranną kawę :-) Kania, pospiesz się, bo ostygnie! Pogoda pod zdechłym psem :-O zupełnie jak wczoraj ... szaro, ponuro i wilgotno :-O ponoć tak ma być już do końca roku :-O:-O Dlaczego u nas musi być z jednej skrajności w drugą? Jednego roku zaspy po pachy i siarczysty mróz, w następnym zero śniegu i ciepełko :-O nie można by wyciągnąć średniej? Naszatko, moi panowie widzieli pierwszą część "Igrzysk śmierci", teraz wybierają się na drugą, to ich klimaty, trzeba po prostu lubić filmy o takiej tematyce. Niedawno pierwsz część leciała w TV, zaczęłam oglądać, ale odpuściłam, wolę inne filmy. Aruszka, witaj zapraszamy :-) pomożemy odzyskać Ci wiarę w ludzi, mamy na składzie sporo łopat do odkopywania z dołka i doświadczenie też ;-) Teraz mała przerwa ;-) muszę troszku popracować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Algira Ale później jak ruszę w rejs po sklepach, to przez cały dzień do wieczora się nie pokażę ;) Wrócę spłukana ale zadowolona ;) potem będę liczyć straty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam i o zdrowie się pytam :-D Powracam jak bumerang i nigdy nie wiem na jak długo ale pamiętam Wszystkie "stare"i witam nowe osóbki i osobniki.kwiatek.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się dzieje, ale nie mogę wysłać postu :O :O ciągle krzyczy, że mój post został potraktowany jako spam :O :O Naprawdę coś się dzieje z kafe :O Bożena Dlaczego wszędzie przed świętami taki młyn? W pracy ..... w domu ..... na ulicach .... :-O obłęd!!! :-O:-O łatwo w tym pędzie coś przegapić .... Dobrze, że niebo się przetarło i świat poweselał ;-) od razu nabrałam większej werwy i chęci do życia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam wysłać sam link z emotkami .... nie poszedł :-p kafe własne linki uznaje za spam :-p:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PomarańczowyAleTeż i niebieski
Interesujący topik :) Mój temat został zaniedbany a tu widzę rozmowa się kręci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PomarańczowyAleTeż i niebieski
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PomarańczowyAleTeż i niebieski
[ czesc ] 🖐️ [ kwiat ] 🌻 [ cool ] :classic_cool: [ love ] 😍 [ spioch ] 😴 [ kiss ] 😘 [ zly ] 😠 [ wsciekly ] 😡 [ ziewam ] 💤 : O :O : p :p : D :D ; ) ;) : ( :( : ) :) wszystko razem piszemy oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PomarańczowyAleTeż i niebieski
[ beksa ] 😭 Pominąłem jedną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy dzięki za emotikonki :) Niektóre zapomniałam jak się pisze bo dawno nie używałam 🌼 Siadam do bombek ;) coś mi nie idzie w tym roku robienie. Na szczęście w zeszłym roku narobiłyśmy tyle z Młodą, że choinka i tak będzie piękna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PomarańczowyAleTeż i niebieski
DO:kania2a Ha u mnie już choinka wczorajszego wieczoru zabłysła świeczkami i gwiazdką na jej czubku :) Jedna ode mnie bombka dla Ciebie na choinkę:) (█)’Ѽ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna ta bombka:D Algira- może i ja nie byłabym tak zniesmaczona gdybym wiedziała że to 2 część😠po prostu niczego nie kapowałam. Zrobione z rozmachem , piękne kostiumy ..cóż - nie wszystko musi się wszystkim podobać. ;) Kania - ja muszę kiedyś wybrać się z tobą na taki rajd po sklepach. Strasznie mnie ciekawi jak to robisz? wychodzisz , kupujesz i jesteś zadowolona! Ja wpadam do sklepu - 10 minut na stwierdzenie że nic dla mnie nie ma i tak dalej..:( Po obejściu domu towarowego mam chandrę , odciski, spocone plecy i nic w siatce.:D Bożenka! dawno cię nie było a jednak znalazłaś do nas drogę . Jak miło👄 co u cię ?? jakaś ekspedycja? wczasy? zabawy?Podciągnęłaś już wszystkich do pionu:D:D Storczyk- jak samopoczucie.? nie powala cię zmiana klimatyczna? bo ja ledwie dycham do południa , a po południu ledwie żyję :D:D co to się z człowiekiem zrobiło:P Dla potrzebujących zawsze łopata się znajdzie. Nie z takich rowów się nawzajem ratowałyśmy:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PomarańczowyAleTeż i niebieski
Do: naszata. Czy fascynujący nick , wymyśliłem go na poczekaniu bo piszę na pomarańczowo a mogę też i pisać na niebiesko tak jak i Ty być zalogowanym:) Uważam że nie ważny jest kolor nicku a osoba w jaki sposób pisze tylko że na pomarańczowo dużo tu błądzi podszytów zmieniających swoje nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to kiedyś powiedział jakiś mędrzec ...wszystkie drogi prowadzą .....NA SABAT :-D pomarańczowo-niebieski dzięki :-) A co u mnie ,no się trochę zmieniło były się wreszcie wyprowadził z dniem 1 października czyli super bo 6 lat na to czekałam,to jest bardzo dobra wiadomość z tym związane są niestety finanse bo teraz więcej na mnie spadło opłat to po pierwsze a po drugie żeby się wyprowadził musiałam zmniejszyć mu alimęty, do tego generalny remont wreszcie mojego pokoju +wszystkie nowe meble =DDDUUŻŻYY kredyt i 4 lata uwiązania z bankiem No ale prywatność i spokój z jakiś 10% wzrosła do 85% więc jest ok :-D Co do pionowania moich pozostałych mieszkańców w osobie córki Barbary i starego końa syna Zbigniewa powoli idzie ale się uczą i powoli bardzo powoli prostują ;-P Pozatym ok:-D stawiam wieczorne kakałko :-P \_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to podsyłam ci kubeczek\_/> :D :D ku przypomnieniu- a pro po kunia; www.youtube.com/watch?v=TEKMWpRPU7I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ruch! aż miło popatrzeć, chyba ta operacja modera dobrze topikowi zrobiła:):):). U mnie 7 stopni i pada..............na kotle 49 stopni, a sąsiad się awanturuje że mu zimno...............zwariować można, zakręciłam kaloryfery i otworzyłam okno................................ Bożenka, witaj, gratuluję zmian!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham wszystkim obecnym i nieobecnym umyłam okno i posprzątałam połowę kuchni, jutro c.d. Podsyłam Wam zastawę (_)>(_)>(_)> ;-) ciekawe czy dojdzie w całości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×