Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Bingo!! Udało się :-) DeBe, późno na kawę :-) zasypiam nad klawiaturą ... orka w pracy, orka w domu .... na szczęście od czwartku mam urlop ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiemu to dobrze......:(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłam ja-" jarząbek":D:D De be czyli powtórka z rozrywki:( może mu jakąś bombkę ?? czas odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak sąsiadowi podrzuci bombkę sama też w górę poleci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranna kawa!- zaryzykuję filiżankę :D (_)> u mnie wiosna.. oby jak najdłużej - szpara w oknie nadal . Z serwisantem nie możemy sie zgrać :( lecę do roboty🖐️miłego dnia wszystkim Olivier!! znajdziesz nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim wczoraj mnie tutaj nie było,bo przed świętami to jakaś wariacja,ciagle jest cos do zrobienia,kupienia,zalatwienia itp... U nas też piekna wiosna :) oby jak najdłużej ,bo za śniegiem mnie osobiście nigdy się nie nudzi :P Pewno wszyscy w pracy a ja sobie dzisiaj wzielam wolne żeby coś w domu ogarnąć.Jak narazie wypiłam kawę,wyslałam małego do szkoły i siędzę na kafe,tak że nie żle mi idzie :O Ale chcialam Was wszystkich pozdrowić,życzyć miłego dnia i ...spadam do sprzątania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogobela, tak to już jest przed świętami .... gonimy jak szalone, chcemy zapiąć wszystko na ostatni guzik, a potem odchorowujemy to :-O:-O Jak wspominałam w tym roku postanowiłam to trochę zmienić ;-) od czwartku idę na urlop aż do 3 Króli i mam nadzieję, że w tym roku święta to będzie sama przyjemność :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka stawiam przed obiednią kawę i lepiej niech się nie rozlewa :-P (_)> (_)> (_)> No ja właśnie kończę 29 dniowe L4 idę do pracy na same święta ale jestem w zasadzie wyrobiona, nawet choinka już stoi żeby nie było :-D Co do żarełka to w tym roku idę na łątwiznę (czyli proces pionowania rodzinki trwa cały czas jak wcześniej wspominałam ) ciasto z wyjątkiem sernika zamawiam ,garmażerkę zamawiam, jakieś mięso mam, może coś dokupię nie wiem ,kiełbaska jest ,pierniki są :-D i nadwyżka kg też jest i to duuuża:-( wiec nic ekstra -nic super -zwyczajnie żeby nie bić się z wyrzutami sumienia :-D A 4 stycznia jadę na bicie rekordu w morsowaniu -Kołobrzeg :-D stroje mam dopasowane wiec muszę być grzeczna :-D Dzisiaj na obiad robię naleśniki z białym serem na słodko ,zaprosiłam MM wiec muszę się ruszyć :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wieczora :) O tej porze to już tylko sok pomarańczowy albo ocet jabłkowy ;) Własnie skończyłam tworzyć CV mojej kuzynce. Jutro jeszcze wgramy jakąś fotę i będzie git :D Zrobiłam jedną bombkę, potem zajął się mój kot gdy nie widziałam i było po niej 🌼 Niech go diabli Naszata zwykle moje zakupy kończą się moim fochem jak chodzę z Młodą. Zwykle po godzinie mam dość. Kiedy idę sama, wstąpię przynajmniej gdzie mam ochotę. A ona ... tu nie warto, tu nie ma po co... tu nic nie będzie ;) Chyba że jesteśmy w szmateksie. Stamtąd nie da się nawet siłą wyprowadzić dopóki nie obejrzy wszystkiego. Zwłaszcza jak jest przecena po 1 zł. Nudzę się okropnie i trzymam jej łupy. A potem w domu wieeelkie pranie i przymierzanie. ;) Ja niestety pracuję do tego piątku. A później idę znów do pracy po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w światek , piatek i niedzielę , więc mnie proszę nie drażnić 😠 . padam na pycho .Postanowiłam upiec piernik . Kąty zostają brudne, światełka wywiesiłam . Choinki w tym roku nie robię bo nie będzie mi się chciało sprzątać . Kilka gałęzi musi starczyć . Bożenka - masz nową klawiaturkę . jest jakby .... bardziej polska??? :D:D:D Cieszę się że tak ci dobrze... a jeszcze niedawno... jednak łopaty pomagają :D:D Mnie zamiast łopaty przydałby się nowy model miotły- jakiś Nimbus 2013:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko ze stacjonarnego przeniosłam się już jakiś czas temu na laptopa, ale to nie to ja po prostu zaczęłam spieszyć się nieco wolniej ,i częściej czytam to co napisałam zanim wcisnę enter :-D A co do miotełki to może taki list do gwiazdorka"" last minute""a w nim prożba o robota sprzątającego iRobot -:-D :-D :-D No chyba grzeczna byłaś :-P Dzisiaj miałam ciekawe popołudnie ale może o tym jutro 😴 💤 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNALAZŁAM :):):) Witam stare i nowe duszyczki i pytam kto nam to zrobił i dlaczego? czy któraś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz- ja myślałam o takiej bardziej zmyślnej miotle niż typu odkurzacz. za irobota mam syna- żadna filozofia wywijać rurą od odkurzacza.Za to już dotarcie do kurzu na szafkach czy w kaloryferach , półeczki w szafkach... no cóż . tu ręka( właściwie "łapa" ) synowska niewiele wnosi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ! ci skrobnęłam marchewkę Ruda! :D Nie wiemy , ale bardzo się cieszę że nas znalazłaś . 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra wszystko fajnie, ale znów pisze "zgłoś do usunięcia" - ktoś nas nie lubi czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedzielę wysłałam mail z zapytaniem. Nie dostałam żadnej odpowiedzi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żem się upiła więc dobrej nocy wszystkim🖐️ \/ miał być kielonek ale pewnie się rozlał. No cóż zlizywać nie będe bo mam dość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki2906
Hej kochani , witam serdecznie.Mam wprawdzie 35 lat , ale chetnie nym z Wami posiedziala czase jestem z dolnoslaskiego.Milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Od trzech dni walczę w łazience ,prosta wymiana spłuczki i odświeżenie ściany spowodowało wymianą baterii wannowej:-(i próbą uszczelnienia spłuczki już trzeci dzień z rzędu .A wszystko to przez amatorów czyli ja i syn i MM .Co jeden to lepszy gamoń no ale i tak ja mam najlepsze pomysły i prawie wszystko poszło po mojemu czy będzie leciała woda? okaże się jutro rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko jeszcze świąt nie ma a Ty już się upijasz ??!! Kurcze jakaś cisza przed tymi świętami w medich ,no ale raczej to norma A mnie dzisiaj nosi po tak długim wolnym idę na nockę ,kurna będę pewnie upierdliwa dzisiaj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też byś potrzebowała wzmocnienia mentalnego:P T daje w pióro aż miło . Nikt tak se nie zaszkodzi jak człek sam sobie . lekarz miał dość walki - zakuł ją w gips. Od kostki po pachwinę . kuśtyka , biadoli , spier.. wszystkim święta- miała isć do swego szwagra . teraz oni zostali na lodzie. Kazałam ich zaprosić - ale to ja muszę wszystko przygotowac . A tak pięknie miałam wszystko wyliczone - czyli luz pierwszy raz w życiu i święta na cudzesach . :O Pada, spadam . musze pomyśleć o jakimś pierniku:P czyli niech słuchaja fachowca! rządź dalej!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko jak głowa? ;) Mewy nie tupią? ;) Nie dziwię ci się. Jakby mi T spier... święta, to też bym sobie chlapnęła co nieco 🌼 Na szczęście ma swoją córcię ;) Zaczęłam rekolekcje 🌼 Po pierwszym dniu nic nie zrozumiałam. Jakaś mamusia siadła obok z rozwydrzonym gówniarzem. Byłam bardziej nim zainteresowana. Ni diabła nie byłam w stanie się skupić. A ksiądz jakoś tak niewyraźnie mówił jakby sam chlapnął coś do obiadu. ;) Kupiłam sok noni :) w smaku obrzydliwy :O Będę się umartwiać za sprawą tego soku. ;) Owoc Noni zwany jest również „KRÓLOWA OWOCÓW”. Ma ponad 6000 lat swojej opisanej historii, której należy szukać w Indiach i Południowej Azji. Przez wieki był stosowany również w kulturze polinezyjskiej. Kahuni - miejscowi lekarze Samoa oraz na Hawajach, z sukcesem stosowali owoc Noni do leczenia: systemu trawiennego, obstrukcji, biegunki, pasożytów jelit, ropnych wrzodów w jamie ustnej, przełyku czy dwunastnicy. Podczas okresu głodu, niedojrzałe owoce noni były dla rdzennych ludów Polinezji istotnym źródłem pożywienia Owoc Noni jest bogaty w fitocydy, dlatego też tubylcy stosowali go podczas różnego typu infekcji grzybiczych, bakteryjnych czy wirusowych m. in. skóry, narządów wewnętrznych oraz górnych dróg oddechowych, oraz na stawy, podczas zwichnięć i zgnieceń. Dzięki dużej zawartości serotoniny i melatoniny, wspaniałe efekty Noni dawało przy leczeniu złego samopoczucia i depresji - poprawa nastroju i pogody "ducha" oraz w sprawach hormonalnych tak u kobiet jak i u mężczyzn. Również wykorzystywali tę roślinę w przypadkach cukrzycy, oparzeń, ukąszeń jadowitych owadów czy gadów i podczas ciężkich zatruć najczęściej rybami. Tylko, że moja filozofia mi mówi, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. ;) Będę was regularnie informować jak to cudo na mnie wpływa. W końcu mam tego 1 litr. ;) 30 ml dziennie, trochę się zejdzie zanim to zmęczę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożena, gratulacje!! Naszata:(, a miałaś mieć święty spokój...............czyli jak widać nie ma co się cieszyć na zapas niestety.......................:(:( Kania, a po kiego grzyba masz się umartwiać tym obrzydlistwem? pokuta jakaś czy co?? Dobranoc, mam dość na dziś, znowu ponad 10 godzin w robocie......................a podobno mamy takie luzy............😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noni jest "przepyszne" w smaku, ale działa, choć osobiście wolę aloesa i jemu jestem wierna :) Piorę, sprzątam, gotuję..... pełny serwis przed świętami. To w domku bo w pracy inwentaryzacji czas nastał więc liczę i liczę i liczę sama nie wiem co bo w końcu do kadr się przyjęłam, a jakieś śrubki muszę liczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duch Świąt zadziałał. Dziś możemy wyjść do domu godzinę wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De Be:D nocne polaków rozmowy dają w kość!;) Dziś o świcie obudził mnie serwisant okien. No cóż - przyjęłam go w piżamce. Mimo że nie wiedziałam o jego wizycie chętnie facia wpuściłam. Oczywiście takich okien nie ma robione gdzieś w garażu za moje ciężko zarobione pieniądze udają firmowe . Po wielu latach walki z firmą - której pewnie już nie ma przyjdzie mi teraz okno zakleić i na wiosnę wymienić :( Mam 3 okna tej firmy - oczywiście największe:( Mają mi zadzwonić ILE?? Mama jojczy żem źle ubrana , dostałam kasę na bluzkę . MAm kupić pod choinkę . Ok. Pytanie - kiedy??? i co na mnie wlezie? oprócz serwowanych wszędzie chińskich nietoperków nie ma niczego😠 Udało mi się wyskoczyć na godzinkę . przymierzałam wszystko jak leci , byle szybciej . no i znalazłam !!:D czarny topik ze sweterkiem z ładną aplikacją z przodu . Bez zapięć . Wyglądałam jak ...kobieta.:D i spojrzałam na metkę 😡 Zgadnijcie!!!!😭1098,00!! macie takie bluzeczki?? ciekawe jak szybko bym musiała wzywać R-kę , jakbym MM powiedziała jaki zakup zrobiłam ;) Ale gust to mam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×