Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Gość Patyczak53
to następnym razem jak załączą ci się aktualizacje Kania w komputerze to spokojnie nastaw posegreguj i nastaw pranie, a wtedy już będziesz mogła bez stresu usiąść przy kompie . Mnie dzisiaj nóżki w d. wlazły i jestem tak padnięta jak mops na nos :) od samego rana w dzikim galopie. Ale jedno co mogę powiedzieć to to, że jeszcze w tak ekspresowym tempie nie robiłam nigdy co prawda ze sztucznych ale jednak 5 szt wiązanek ( zajęło mi to całą godz i 5 min ) Ekspresowe tempo bo miałam ślepym trafem za darmola podwózkę pod cmentarz 12 km od mojego miasta. Wiązanki, znicze zawiezione, wspomnienie zmarłych tam pochowanych i dziki pęd do autobusu bo przecież miałam dziś spotkanie aktywizacyjne w PUP-ie( urząd pracy ) , gdzie o mało mnie szlag nie trafił bo nic tylko te same pytania w kółko , typu co powoduje, że nadal musimy płacić pani zasiłek oraz co przeszkadza pani w znalezieniu pracy , a w ich gablotach jakby halny przeleciał tak wymiotło , jedyna oferta dla kobiet to zatrudnię do sklepu zoolog. na czas określony za min socjalne , ale jak poszłam do tego sklepu po karmę dla psiny i zapytałam o ofertę, to mimo, że znajomy prowadzi sklep to i tak odpowiedziano mi, że owszem poszukują ale osoby Młodej. Wiec co , mam się dać przejechać, żeby już biedny PUP nie musiał mi płacić tej jałmużny ????!!!Nawet tzw głupia robota " jak sprzątanie ( chociaż to ciężka praca i nigdy nie wiadomo w jakich warunkach)to albo musisz mieć referencje, albo własną działalność gospodarczą a najlepiej jakbyś człowieku był niepełnosprawny. Po co siedzą te makolągwy w tym urzędzie, kiedy na proste pytanie nie umieją odpowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
🖐️ wszystkim co jeszcze nie śpią:) sprzątam, wyrzucam, upycham w kartony i zastanawiam sie skąd tyle tego??? A zawsze starałam się wyrzucać na bieżąco... na szczęście powierzchnię piwnicową mam mniejszą niż Naszata, ale i tak jest co robić:( dobranoc! Światło gaszę, do jutra! Patyczak, 🌼, dzięki za rady, napar ze słomy w wirówce idzie od dawna:) Algira, trzymaj się! buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Wczoraj... dzieci miały imprezę w amerykańskim stylu czyli ja miałam cały dom młodych ludzi. Mama przetuptała mnie o 18 na cmentarz bo trzeba TERAZ , wcześniej by ukradli . O dziwo udało mi się pod sam cmentarz podjechać , więc dźwigania nie było daleko. Wróciłam - a tam cukierek albo psikus:( czyli mam objajczony dom i muszę sprzątać . Nie powiem żebym była zwolennikiem tej zabawy , skoro psikus nie dla wszystkim jest psikusem . Toż to raczej wytłumaczenie dla chuligaństwa 😡 Wyjechałam na groby nawet wcześnie jak na mnie . kolejka taka sobie , zaparkowałam też w miarę jak trzeba. Podchodzę do ustrojonego wcześniej grobu , a tam..,.wujek . Patrzę a on wpadł na pomysł że trzeba umyć grób. I to tak po chłopsku . Najpierw dół (1/2 szmaty po ziemi) a potem po płycie:O 😠 chyba wiecie jak teraz płyta wyglądała:O Jak matula podeszła to o mało a bym ją na intensywny oddział wiozła. ACzyli pewnie musze wieczorem wziąć szmaty i robotę zrobić od nowa.:( QQQ!!! taką pomoc!:( Odpoczywajcie dziewczyny i Olivierze. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę.... tak odpoczywają że żadna nie zajrzy ;) Rosół gotuję na obiad. Prosto łatwo i samo się robi 🌼 Wiesz Patyczaku... coś mi do głowy przyszło z tym PUPem... ;) Ciekawe co by panie w PUP powiedziały jakbyś wybrała się z podaniem o pracę i pismem z zażaleniem na nieudolność tego urzędu do samego dyrektora wymienionej instytucji. ;) W sumie bezrobotni lepiej znają lokalny rynek pracy niż te makolągwy grzejące tam tyłki i stołki. Koleżance po studiach informatycznych jedna dała skierowanie do pracy na pomoc kuchenną. Pierwsze co zrobiła, to poszła do dyrektora i rzuciła mu na biurko z pytaniem Kurwa co to jest? Nawet nie dały jej skierowania na żaden kurs przekwalifikujący. Pan dyrektor załatwił szybko sprawę. Pani musiała się grubo tłumaczyć. Ofertę pracy zwrócono. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten przepiękny dzieńCiepło na całego, słonecznie, po prostu fantastycznie. Pogoda wykorzystana na maksa, goście przespacerowani za wszystkie czasy:)Czas upłynął bardzo przyjemnie, powspominaliśmy dawne czasy, rodzinne historie. Ogarnęłam właśnie dom i zaglądam do Was:)MM przygotowuje kawę, czas na relaks we dwoje:)Szkoda tylko, że jutro do pracy:O Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego popołudnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciągnęłam dzieciaki bo słonko kusiło . Wielkie to urosło a dalej zachowuje się jak małolat- nóżki go bolą :O ale mnie poniosło😠 - kazałam się wyprowadzić , to nie będzie musiał z mamusią raz w tygodniu na 1/2 wychodzić z domu.😡 miłego wieczoru wam życzę . Ja albo poczytam albo poprzestawiam ściany w piwnicy:P Kania- cudowny obrazek. :D Ja bym była szczęśliwa mając taką pamiątkę . Ten wzrok i 2 zęby - to zapowiedź trzpiota:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania , w moim PUPie to nie dość, że panie jak te makolągwy siedzą i grzeją stołki to kierownictwo i pani dyrektor to wręcz przyklejony mają stołek do d. bo 17 lat temu jak byłam na bezrobociu to towarzystwo kierownicze było to samo co teraz tylko jedna z nich stała się teraz dyrektorem. Z tego co sama widziałam i słyszę od znajomych to tak średnio 3 razy w tygodniu jest tam awantura i również z panią dyr, min i o to, że nie ma żadnych kursów przekwalifikujących, czy propozycji na co taki bezrobotny mógłby się sam ewentualnie we własnym zakresie przekwalifikować ( o czym się tak dużo mówi, że są ) dla nas ludzi 50+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś do mnie przyleciał święty Mikołaj przynosząc prezenty ponad te , które zamówiłam. Dziękuję Mikołaju na pewno się przydadzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
Patyczak dzięki, interesujące, mam pewne sugestie dla p. doktor:), tylko czy mnie posłucha?? U mnie słonko, tylko ja padłam, dzieciarnia zaraziła mnie jakimś świństwem, leżę jednym słowem i cieszę się spokojem. Buziaczki dla wszystkich duszyczek i (-)> kawa, może tym razem się nie wyleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów na wolnym stawiam kawę \-/ ano zobaczymy czy się wyleje ;) Za oknem słońce się pokazuje, może jakiś spacer uskutecznię. Mały chory chyba. W niedzielę chrzciny. Niedobrze... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Tak. Słońce pięknie grzeje w dzień. Korzystam - pielę . Latem nie podejmowałam się tej pracy - z nieba żar, ziemia jak kamień... teraz cudo .Lekko wilgotna, chwasty wychodzą tylko trzeba..wideł , tak się rozrosły. Za jednym razem mogę tylko 2 wiadra zapełnić - potem kręgosłup odmawia posłuszeństwa:( Kaniu- może to tylko lekki katarek.Zmiany temperatur najszybciej działają na dzieci . Trzymam kciuki za jego zdrowie- wiadomo że w kościołach raczej zimno - dla niego byłoby niedobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patyczak53
DeBe, ja tam na wirusy co wisusy zarażają mam niepokonaną miksturkę . Moja córka niedowiarek z piekła rodem , nie wierzyła, zanim spróbowała to już pluła ,a jednak wychłeptała przez 2,5 dnia pół literka mojej miksturki , mówiąc, że wcale nie jest to takie złe tylko chyba wrzuciło mi się więcej niż w przepisie ząbków czosnku ( takie małe były więc nie powiem dałam więcej , bo ząbek ząbkowi nierówny , no i faktycznie trochę było nadto :)ale po 2,5 dniach stanęła na nogi a lekarka kazała jej leżeć w łóżku plackiem 5 dni i pić malinki i stosować apteczne specyfiki, które poszły w kąt bo miksturka ma miodek, cytryny, czosnek i wodę czyli naturalne witaminki i antybiotyk. Polecam, jak chcesz to dam przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na Fb wrzucam prawie ostatnie swoje dzieła :) Naszato, pamiętam i tobie wysyłam na e-maila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny i chłopaki, tym razem z innej beczki ale warto ... Polecam w 100% Magiczną Gąbkę jeśli jej nie znacie. Producent POLITAN z Rybnika wypuścił na rynek świetną polską rzecz ( zagramaniczna kosztuje tak jakoś ponad 8 zeta )a mianowicie Magiczną Gąbkę pod tytułem Gosia Sprytne Patenty . Magiczna gąbka usuwa ślady kredek, pisaków i różne zabrudzeniach na meblach, ścianach ,plastiku i podłodze oraz rysy na butach. Działa prawie jak gumka bo się ściera , ale używamy jej tylko lekko mocząc . Wypróbowałam i zamiast malować ścianę , umyłam ją Magiczną Gąbką ( miałam 3 szt w opakowaniu ). Gąbek już nie mam, ale mam czystą ścianę bez malowania i zapachów po, za całe 4 zł 30 gr ( tyle u mnie w sklepie kosztuje takie opak czyli 2 mniejsze i 1 szt większa ). Wypróbujcie , bo warto !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Patyczaku- dzięki. Właśnie zajżałam na pocztę i chciałam was pytać czy takiego "maila" nie znacie . Coś mnie powstrzymało przed wywaleniem:) i dobrze . Oglądne jak wrócę do domu. Dziś zimno ,pada-i jak to ja - wzięłam się za usuwanie zdechłych resztek kwiatów balkonowych . Ubrudziłam nową piżamkę bo przecież robić muszę wtedy kiedy mnie najdzie - inaczej nici z roboty . Tak więc jestem zziębnięta , mokra i upaprana;) Zaraz lecę pozałatwiać interesa , a najchętniej zostałabym pod kołderką z ciekawą książką . De Be - odespałaś? Algira - trzymasz się ? Kaniu- jak maluch przed chrzcinami? wyzdrowiał? Storczyku-gdzie się podziewasz przez ostatnią stronę ? Patyczaku- wątroba wytrzymała tą piekielną miksturę . Zrobiłam kiedyś taki specyfik do picia kropelkami ale obecnie jest stosowany do nacierania mięsa- nikt by nie przeżył takiego stężenia:( Olivier- coś ostanio się zakapućkałeś . Gdzie jakieś dzienniki z podróży??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Ja poproszę przepis na tą miksturkę :) właściwie coś podbnego piję prawie codziennie rano, ale nie koniecznie w pełnym zestawie, wodę z miodem robię wieczorkiem, bo gdzieś przeczytałam, że mód rozpuszczony w wodzie, żeby nabrał wszystkich leczniczych i wzmacniających właściwości, musi stać 12 godzin :) czasem doleję do niego trochę cytryny, a czosnek jadam na codzień, w różnych postaciach. Jakoś trzymam się i nic specjalnie mnie się nie ima ;) jakieś drobiazgi, które przechodzą po popołudniowo-wieczornym wygrzaniu się pod kocem ;) Ale zestaw składników w miksturze należy do moich ulubionych ;) Twoje różyczki są wspaniałe :) "liknęłam" je ;) a za gąbką rozejrzę się :) Ostatnio zostałam nadwornym szperaczem :p T. już zupełnie nie panuje nad pamięcią :O utyka wszystko po kątach, a zaraz potem jest to jej wręcz niezbędne do życia i szperacze ruszają ... powoli, metodycznie przewracamy wszystko, bo ... wszystko można zaleźć wszędzie :o włącznie z lodówką, pralką i koszem na śmieci :o Kania, jak mały? Na niedzielę zapowiadają duże opady :o Olivier, widać, widać .... teraz też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj z młodą u innego stomatologa i ten wstawia chyba złote zęby!!! Ale od początku ... obumarły u niej ząb jest leczony kanałowo, podczas pstatniej wizyty, zdarzył się mały wypadek i pękło czy urwało się narzędzie grubości nitki, którym pani fedrowała w zębowym kanale :o nijak nie mogła go usunąć (młoda leżała na fotelu ponad godzinę) i pokierowała nas do gabinetu ze stomatologią mikroskopową. Cały zabieg wyjmowania, prześwietlania i zakładania opatrunku trwał ok. 15min. (bez jakiegokolwiek leczenia). W recepcji, jak usłyszłam należność, aż mi mowę odjęło, oblały mnie poty i ciarki przeleciały po kręgosłupie 😭 😭 400 zeta!!!!! 😭 😭 😭 Zdjęcie opatrunku, wyjęcie z kanału tego czegoś, zrobienie dwóch rtg i założenie opatrunku to wszystkie czynności wykonane przez lekarza Spodziewałam się podwyższonej ceny, bo facet, który wychodził przed młodą, płacił 800zeta, ale żeby aż tak?! Muszę wynegocjować gratisową wizytę u naszej stomatolog, bo to w końcu ona narobiła kłopotu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algira - oby ci się udało . Ostatnio MM miał taką samą przygodę tylko że z wiertłem zamiast wypełnienia chodził 15 lat:( wyjęcie przy okazji nowej plomby jak u ciebie - 5 minut roboty i 300 zł:( Współczuję T. U mnie lepiej - na razie zapomina co mówiła . Rzeczy odkłada na miejsce. Zimno .. Ja za gąbką też się rozejrzę . Jeśli nie znajdę to będę prosiła o przesyłkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Cześć ;) :D Naszatko ;):D zaniedbałem sprawozdań, to prawda :( spróbuje nadrobić ...;) W Poniedziałek w Bielsku B. tak wiało, ze chciało głowę urwać przy pięknym słońcu ...;) we wtorek w moim mieście było tak wiosenne i ciepło ze w Bonarce i okolicach śmiałem z krótkim rękawkiem ;) wczoraj w Kętach juz chmury i zbierało sie na deszcz, który jednak nie nadszedł ...;) i nie wiedziałem, ze tam autobusy na kablu jeżdżą ;):D podobnie jak w Lublinie ...:) a dziś w Lodzi pada i to mocno ...;) to taki przegląd pogodowy i moja trasa całego tygodnia ...;) Ale to juz było ..,najważniejsze, ze dziś piątek i długiego weekendu początek ;):D Algiro ;) widać moje poczynania w profilu, widać ;) oj oj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
Patyczak, zdjęcie gąbki proszę cobym wiedziała czego szukać!!! Sprzątanie przede mną! Odespałam, w domu jak po piźgnięciu bomby, nic znaleźć nie mogę, jutro się przenoszę w popłochu, bo muszę opuścić mieszkanie do końca mca. A jeszcze piwnica i garaż mi zostały do uporządkowania w niewielkiej na szczęście części, ale zawsze... Olivier, załatw mi na jutro słonce, cobym z meblami nie mokła.. najlepiej wyślij paczką, jeśli świeci tam, gdzie teraz jesteś:) Trzymajcie kciuki duszki i duchową energią proszę mnie wspierać, cobym nie padła przy tej zabawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeBe :) będzie słońce ;) :) wysyłam też pozytywą energię i wspieram myślami :) Miłego i udanego długiego weekendu Wam życzę ;):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeBe, trzymaj się pozytywnie🌼 MIałam ostatnio małe rozterki. Wprawdzie lepiej nie jest, ale melduję się i piszę;) Pogoda jest cały czas super. Ciepło i spacerowo. Jeżdżę jeszcze na letnich oponach, bo tak jakoś lenia mam na zmianę:PMam nadzieję, że pogoda nie zmieni się nagle i nie będę musiała stać w kolejce:D Kania, ważny dzień tuż, tuż. Trzymam kciuku za zdrówko najważniejszej osoby, rodzinną atmosferę i ładną pogodę😘 Algira, teraz tak niestety jest, że nigdy nie wiadomo ile przyjdzie nam zapłacić. Idziesz gdzieś i zastanawiasz się ile kasy zabrać. Znajoma przewidziała na wydatki u dentysty 200 - 250 zł. Wzięła ze sobą jeszcze na jakieś zakupy i przydało się, bo u dentysty musiała zapłacić 650. Zdziwiła się, ale w efekcie końcowym była zadowolona, że ma już z głowy:DWszystko ładnie, pięknie, ale zarobki są przewidywalnie za małe:P Za tydzień wybory, banery rozmnożone na maksa. Jak patrzę na niektóre osoby na nich, to zastanawiam się, co nas jeszcze czeka w przyszłości... Wypoczywajcie w miarę możliwości i regenerujcie siły🌼Kawa podana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma może ktoś doświadczenie z parowaczem do prasowania? Widziałam kiedyś w sklepie, jak pani z lekkością i łatwością prasowała wiszące rzeczy. Mam na to ochotę, ale nie wiem, czy warto zawracać sobie głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz, to ja polecam bezproblemowo i bez wychodzenia z domu portal www.dyskoteka.co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Storczyku- zastanów się czy?- - masz gdzie to to postawić - masz tyle prasowania że inwestycja się przyda - nie masz przypadkiem przyzwyczajenia prasowania i oglądania tv bo wtedy i tak nie bedziesz korzystać z nowego nabytku. Najlepiej jakbyś miała możliwość poprasowania tym urządzeniem. Dziś sobota- zakupy zrobione, poszukiwania prowadnicy w toku - jest nikłe światełko w tunelu . Pogoda jeszcze nie barowa ale słońca brak . Kania - ucałuj najważniejszą dziś osobę .👄 Miłego dnia 🌻 dla wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
zostałam dostarczona na nowe miejsce pobytu:) meble rozstawione, dobytek w pudłach, ja w popłochu, jednym słowem rzeczywistość:) jeszcze na razie na 2 domy, bo tam nie grzeją, podłączą w środę. Jakoś to będzie, nowe wrażenia i doświadczenia zawsze pożądane Olivier, dzięki, słonko grzało👄 Kania, jak młody? Trzymam kciuki, jutro będzie super! 🌼 🌼 dla wszystkich, padłam i nóg nie czuję, muszę odpocząć, jutro ciąg dalszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawą i słoneczkiem🌼 Naszata, miejsce na parowacz mam. Chciałabym go stosować tylko czasami, do rzeczy, które są kłopotliwe do prasowania, szczególnie te przez ściereczkę. Prasuję bez tv, z radiem:DZasatanawiam się, bo jak na tak rzadkie używanie, to cena mnie przeraża i może rzeczywiście nie warto. Chyba, że sponsora poszukam:PMuszę jeszcze w takim razie przemyśleć sprawę. Wiem, najlepiej byłoby spróbować, ale nie mam takiej możliwości, przynajmniej o niej nie wiem... Kania😘 DeBe, dużo siły życzę przy rozpakowaniu wszystkiego🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie mam miejsca na nico;) Walczę z winkiem bo przestało pykać . NIestety nie mam alkoholomierza ale jak spróbowałam to powaliło . Spiryt prawie :D do tego za mało cukru . Dosłodziłam , dodałam rodzynek . chciałam do mniejszego baniaka przelać - przelałam . Jak zaczęłam dodawać składniki to mimo odjęcia farfocli musiałam znów zagospodarować duży . A że upaprałam całą kuchnię podczas tych zmagań to teraz mam wysprzątaną ponadnormatywnie.ŁApki mam fioletowe. przegapiłam watahę. teraz mam inne plany , zobaczę powtórkę w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×