Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mona1212

TERMIN NA MAJ 2014

Polecane posty

Bo pewnie dla matki najzwyczajniej w świecie nie chcę się reagować. Hahaha a to dobre :p ja bym się spaliła ze wstydu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale widzicie czasem jak sie czlowiekowi nudzi to se poczyta i posmieje;). Ale tematy o wpadkach sa super haha;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje Wam z tymi sasiadami, wiadomo dziecko jak dziecko ale jakas dyscyplina musi byc, a widze ze ich rodzice gorsi od dzieci;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie ;) No niestety sąsiadów się nie wybiera. Szkoda mi czasami tego dzieciaczka jak tak słucham jak ta matka do niego wyklina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiac mi sie chce bo ktos zalozyl temat o kafeteriankach jakie sa wredne, i oczywiscie od razu obudzily sie te najbardziej wulgarne.. Az sie przykro robi ze w tych czasach taka zawisc jest w spoleczenstwie, tylko zeby wysmiac kogos a samemu zyc w swoim idealnym swiecie, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 wiosen
MałaMi tak sobię myślę,że to wcale nie wymądrzanie się ale podzielenie się swoją wiedzą Ty znasz się na tym ja na tamtym a jeszcze inne dziewczyny na innym.I bardzo miło gdy dyskusja jest merytoryczna i na poziomie.Bez chamstwa i wulgarności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38wiosen bo coś mi się kojarzy że się na tym znasz. Ja mam właśnie problem z pękającymi naczynkami na nogach. Miałam z tym kłopot już przed ciążą ale teraz się nasiliło. Głównie pod zgięciem kolana. Da sie coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie ja pisałam chyba w temacie kafeterianki, frustratki czy coś takiego\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa tematy powstaly podobne;) ale z pozytywna ideą, ale ciezko tutaj na kafeterii o rozmowy na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka sie pyta co ma zrobic jak ja dziecko gryzie w sutek a laska jej odp ze ma mu zabki wyrwac, normalnie zamurowalo mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważaj żeby Cię zaraz ktoś nie zjechał :D Ja jak napisałam żeby sobie wątek jeden założyły bo trzy podobne są to zaczęły sapać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jedna podskakuje bo napisalam ze moze delilatnie skarcic malucha i sie nauczy ze nie wolno a jakas laska napisala : jak skarcic? W d**e dac?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, widziałam i właśnie o to mi chodziło :D A kij z nimi, niech się żrą... Ja muszę się wam pochwalić że zrobiłam z moim mężem ostatnio papierowe sówki do ramek dla mojej małej :) I uszyliśmy trzy sowy do karuzeli nad łóżeczko :D Bo mój małż będzie robił :) Jeszcze dwie będę szyła. Ale jestem z siebie taka dumna że hej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie rzeczy zrobione samemu ciesza najbardziej;) tez musze cos pomyslec i zrobic, czasem sie mi okropnie nudzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę Ci podesłać zdjęcie moich dzieł :) Może cię zainspirują i też zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
38 wiosen, w tym laboratorium robią wszystko na miejscu,nie wysyłają nic kurierem nigdzie. Na wyniki mozna chodzić do nich nawet do godz.15. Ja po prostu trafiłam na jakąś wariatkę, bo jak zobaczyła moją teściową w mundurku to nagle wszystko się dało ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie:D na meila mozesz wyslac kornelia1218@wp.pl. Myslalam ze cos na szydelku zrobie ale pomyslalam ze w lecie w czapkach chodzil nie bedzie;p. To zostawilam szydelko na pozniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 wiosen
Marzena tak w sumie to dobra wola ale...powinno się przestrzegać pewnych zasad owszem są pewne badania dla których ganc e gal w jakich godzinach się je robi (np beta HCG) ale i są takie dla których ważne jest nawet w jakiej pozycji się pobiera krew.Myślę,że chodziło przedewszystkim o dezorganizację pracy(choć myślę że jedna pacjentka to nie koniec świata).I tak szczerze Ci powiem trochę jej się nie dziwię.Ja to bym raczej nosem kręciła,że bez żarcia;) tyle łazisz.Organizm ma swój cykl i raczej powinno się egzystować z nim w zgodzie.Ale jak ktoś się uprze no to cóż-na odpowiedzialność pacjenta(czasem nawet podaje się w komentarzu taką informację o niezgodności z przyjętymi procedurami).Bo jak czasem z wynikiem coś nie gra to można przypuszczać skąd.Mogłabym Ci godzinami opowiadać o błędach przeda analitycznych.MałaMi to głównie problem z kruchością naczyń kapilarnych, osłabiem ich ścian.Przyrost wagi i objętości krwi.W sumie to bardzo nie ma co z tym robić.Wcierać żele ze składnikami poprawiającymi szczelność naczyń.Ale ile musiałabyś tego powcuerać żeby zadziałało.W naszym wypadku raczej ograniczone pole manewru.Wsuwać witC i rutozyd też raczej ogranicza nas stan.Raczej teraz doraźnie nie doprowadzać do zastoju krwi robić ćwiczenia a np powspinać się na palce nie siedzieć długo nie stać odpoczywać z nogami w górze.No i zostaje jeszcze hartowanie.Ciepła woda chłodna woda ale tu jest pies pogrzebany bo jak po prostu masz taką tendencję to może być odwrotny skutek:( ufffJa stosuję delikatny masaż od dołu w górę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 wiosen
I smaruję się żelem bielendy na opuchnięte nogi ale to raczej ze względu na lekko chłodzące właściwości niż żebym wierzyła,że mnie to uchroni przed pajączkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jak już tak chyba mam. Moja mama ma okropne żylaki. Mam nadzieję że u mnie skończy się na pajączkach ;/ A propo masażu... ja już nie sięgam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeeeeeeeest w końcu. Wczoraj próbowałam dodać post to mi wyskakiwało że uznano treść za spam. Co za masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona dzwoniłam do NFZ w Olsztynie, wypytałam się o wszystko. Sprawa wygląda tak że opłatę pobrano od Ciebie bezprawnie. Ale niestety nie możesz domagać się zwrotu :( Tak samo za USG. Pan w NFZ zaproponował żebyś po zakończeniu ciąży złożyła skargę w NFZ. I w żadnym wypadku nie płaciła za żadne badania następnym razem. To tyle co mogę Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście,tak czytałam co tam pisałyście.. U nas jest tak,że jeżeli chodzisz państwowo do gina to i nie płacisz za żadne wyniki..Moja siostra 5 lat temu jak była w ciąży,to chodziła do tej samej babki co ja.. wystawiała jej skierowanie na wszystko,i za żadne wyniki nie płaciła.. Niestety technologia poszła do przodu i nasza Pani gin nie może już w swoim prywatnym gabinecie wystawiać,ale przeważnie przyjmuje się tak,że jeżeli chodzi się prywatnie,to prywatnie też się płaci,dlatego np ja chodzę do lekarza rodzinnego tylko i wyłącznie po skierowanie na morfologie i mocz.. bo innych jako internista nie może wystawić.. Na każdym kroku próbują Nas okłamać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×