Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mona1212

TERMIN NA MAJ 2014

Polecane posty

Mnie to tylko stopy bolą i w nocy jak wstaję to taka obolała jestem a tak to jest ok. Ja słyszę bulgotanie po lewej stronie. . Myśmy kupili wózek Jedo Fyn 4DS, znajomi polecali. Mój teraz zjazd dla wózka robi, z mieszkania do ogródka. . Mój wczoraj wyszedł siać trawę, po czym mnie zawołał bo z sąsiadem na temat porodu rozmawiał i sąsiad go nakręcił na wynajęcie położnej (jego żona 3 razy rodziła z konkretną Panią). Ja do tego przekonana nie jestem ale mój już się nakręcił. Jutro dla spokoju zapytam gin prowadzącą i podejmę decyzję. Choć uważam, iż jest to zbędny wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkagda
Hej, ja niestety nadal w całości, męczą mnie te skurcze strasznie , do tego dochodzi ból nerwa w pachwinie od czasu do czasu, dzisiaj znowu powtórka z rozrywki bo biegunka od godziny , mdłości i dosyć silne skurcze ale nieregularne więc nie robie sobie nadzieji:( ja wózek mam kupiony z x landera xq , ale też nie wiem jak będzie się nim jeździli bo narazie w domku stoji i czeka. wizyte mam dopiero na 5 maja i ciekawa jestem czy przez te skurcze zrobilo sie chociaż jakieś rozwarcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malajagoda
Na skurcze nóg jak dla mnie najlepszą jest zwiekszona dawka magnezu,do dwóch tabl. Na noc i po bolu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malajagoda
Nela z wypowiedzi widzę że czekasz na synka ,tak jak ją :-) a w jakim szpitalu planujesz rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malajagoda
Gwiazdka jak się martwić co tam w brzuszku idź na ktg, to będziesz spokojniejsza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 wiosen
Gwiazdkagda ja też mam x landera ale xa.Spadkowego co prawda ale nówka sztuka.Ale Ty dajesz z tymi swoimi objawami jeszcze się rozpakujesz najwcześniej z nas;) -gość26majj ja już mam serdecznie dość zgagi już NIC:( nie pomaga buuuuu:( kobiety co z Moną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malajagoda
39wiosen a próbowałam wyznać miały,albo ciepłego mleczak mi osobiście to pomaga,albo jak i to nieskutkuje to z grubej rury: rennie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 wiosen
gwiazdkagda ja mam x landera ale xa.Spadkowy ale nówka sztuka córka testowała latając po ogródku:). Ty z Twoimi objawami to jeszcze się pierwsza rozpakujesz:). gość26 majj ja to już mam serdecznie dość zgagi już NIC na mnie nie działa:( kobitki co z Moną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 wiosen
Malajagoda producent renni to zbił na mnie majątek;) ten od gavisconu też nie wspomnę o innych badziewiach do picia a sama mogę być żywą reklamą polskiego przemysłu mleczarskiego.Jedyne co mnie ratuje i dodaje nadziei to termin porodu.A wogóle od czwartku chodzę taka podminowana,że hej.Nawet pies dostał ochrzan bo narozlewał wokół miski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39wiosen,żeby to twoje podminowanie nie wpłynęło na poród,bo okaże się,że mały też będzie podminowany i wyjdzie po terminie :) xxxx Byłam wczoraj u lekarza,mała waży 2400g, następną wizytę mam za 3tygodnie i od razu będę miała ktg, puki co to mała się nie wybiera jeszcze na ten świat,Pani gin stwierdziła,że jej tam dobrze :) xxxx A co do tych specyfików od zgagi,to ja ani złotówki nie wydałam:D mojej ciotce zostały wszystkiego po trochu z ciąży :D także gaviscon i renni próbowałam,nie pomogło to nie kupowałam.. xxxx Racja ani Mona się nie odzywa,może już jest po wszystkim. Też MałaMi ucichła ostatnio,ale ona pewnie nowe mieszkanko urządza i nie ma czasu :) Miejmy nadzieje,że Mona w końcu znajdzie chwilę i da znać co u niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 wiosen
Dzoanaaa w sumie masz rację bo jak mam termin na 1 maj to jeszcze jakiś rewolucjonista mi się urodzi;) a wolałabym przykładnego konstytualistę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez właśnie dziś o Monie myślałam, widocznie już tu nie zagląda, bo na pewno by coś naszkrobała;) --- Ja jestem z ok. Bieska-Białej i tu będę rodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja nadal dwuosobowa ;D Wczoraj polecialam do Rossmanna bo jest promo na kosmetyki do makijazu oczu. U mnie ok. Kostka juz znosnie. Tylko ten bol podbrzusza jest juz nie do zniesienia. Zaczynam sie do niego przyzwyczajac ale nadal jest nie przyjemnie. ----------- Ja mam Roan Teo. Ale tez ciezko mi cokolwiek powiedziec bo stoi. ----------- Gwiazdkagda ja na Twoim miejscu bylabym juz dawno u lekarza. Umarlabym przez tyle dni. ----------- Dziewczyny czy zakupilyscie juz pampersy? Ja kupilam po jednym opakowaniu 1,2 i 3. Czy tyle bedzie ok na poczatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też po wizycie i mały waży ok. 2,5kg, ale ma jeszcze te 3 tygodnie,ale lekarz sądzi że nie doczekam, szyjka krótka, rozwarcie ponoć się zrobi za niedługo a luteine już odstawiłam, także tylko czekać;) --- gwiazdkagda, a ja myslałam ze już może tulisz swoje maleństwo:) -- Mi troche zgaga przeszła, chyba temu że brzuch się trochę obniżył, takie przynajmniej mam wrażenie -- Ja dzisiaj z pampersów dokupiłam jedynki -jedną mniejszą paczke, bedzie do szpitala, a jeszcze mam dwójki - dużą paczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Hej dziewczyny. Mi też się chyba brzuch obniżył bo jakoś tak więcej miejsca mam w okolicach płuc i żołądka, nie czuję takiego uścisku. Mi na zgagę nadal pomaga gaviscon. x Pampersów mamy kupiona póki co jedną paczkę jedynek z pampersa, więcej się dokupi później. Chusteczki tez mam z pampersa ale sensitive. x Zaczynam się coraz bardziej bać porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkagda
Oj dziewczyny ja tez bym pojechala juz sprawdzić do szpitala ale boje sie jechać jak te skurcze nieregularne, jak bylam na ktg w szpitalu w zeszlym tygodniu to polożna mi wyjaśniła jak wygladaja skurcze porodowe i żeby przyjechać dopiero jak będą regularne trwaly ok 30-40 sekund z przerwami co 5-7 minut...a poza tym lekarz który mnie badał w szpitalu stwierdził że jak np. Nie czuję ruchów małej albo coś mnie nie pokoi to powinnam najpierw jechać do swojej przychodni... I dlatego tak boję się jechac do tego szpitala:( mam plan że za nim pojade do szpitala to najpierw zadzwonie do szpitala do położnej i wypytam czy juz mam jechać. No ale może dotrwam do wizyty u mojej ginekolog. wczoraj wieczorem znowu miałam silne skurcze napinające brzucho a cała noc męczyłam się z bólami w dole takimi jak menstruacyjne, do tego kręgosłup na wysokości biustu strasznie uciskal jakiś nerw chyba:( no ale przeżyłam wiec nadal czekam na akcję porodowa:) lecę zaraz na spacerek z córą bo u mnie piękna pogoda:) aha jeśli chodzi o pampersy to ja mam dwie paczki 1 -jedna spakowalam do szpitala druga w domu będzie, duży karton pampersa rozmiar 2 i jedna mała pampersa w rozmiarze 2. Narazie wiecej nie kupuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdkagda
A jeśli chodzi o xlandera za to ja miałam taki 3 w 1 dla pierwszej corci i był rewelacyjny jak dla mnie, co prawda ciężki i duży ale dawałam rade:) teraz chciałam wypróbować coś innego i dlatego wybralam model XQ :) zobaczymy jak się sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kupilam chusteczki pampers sensitive. Nadal sa w promocji w Kauflandzie za czteropak 18 zl. Ja kupilam wiecej pampersow bo w tej paczce 1 jest tylko 40 szt. A kolezanka mi nagadala ze taki maluch to robi kupke praktycznie po kazdym karmieniu. I ze ona zuzywala ok 10 szt na dobe. Dlatego zrobilam zapasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Ja kupiłam tylko jedną paczkę bo nie ma żadnej promocji ani nic więc mąż kupi więcej jak już urodzę, jedna paczka starczy na ok. 3 dni więc damy radę. Do szpitala spakowałam na razie chyba 5 sztuk ale chyba dołożę jeszcze z 5. W ogóle o chyba już ze 2 razy przepakowywałam torbę i jeszcze pewnie ze 2 przepakuję :) Dziś u mnie bóli ciąg dalszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pampersów mam puki co jedną paczkę 1 z pampers,do szpitala. Zrobiłam psiukusa mojemu i jak urodzę i będziemy mieli z małą wrócić do domu,będzie musiał kupić sam pampersy,a za każdym razem jak jesteśmy w jakimś sklepie to mu mówię,że będą potrzebne 2 :D także chcę zobaczyć,czy ogarnie jako tatuś czy nie :)) XXX My kupiliśmy wózek Babyactive model Elipso z tego co próbowałam,to jest super lekki stelaż i gondola wręcz piórko i bardzo leciutko chodzi,ale zobaczymy jak się będzie sprawdzał z dzieckiem w środku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zbieram z tym pakowaniem ale jakos mi nie idzie. Na tej rozpisce ktora dostalam od poloznej co wziac do szpitala napisane jest zeby wziac spiochy, kaftaniki, czapki, skarpetki i niedrapki. Z tym ze ja w sumie nie mam spiochow takich klasycznych. I teraz nir wiem czy wziac pajace i pod spod body z krotkim lub na ramiaczkach? Ratujcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jakies tam spiochy ale raczej nie wyjsciowe. Dostalam w spadku. Myslicie zeby specjalnie dokupic spiochy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tą książeczkę gdzie jest wyprawka -do szpitala i jest w niej napisane "Rzeczy dla dziecka: 3 bardzo cienkie bawełniane kaftaniki 3 ciepłe bawełniane kaftaniki lub body (czyli możesz wziąć body ;) 10 pieluszek tetrowych i paczka jednorazowych (chyba już każdy szpital ma tetrowe i nie trzeba ich brać) 2 czapeczki bawełniane bez wiązania 2 pary śpioszków 2 pary skarpetek ciepły kocyk lub śpiworek (rożek) [pewnie będzie ciepło,to kocyk odpada] ;D 2 duże ręczniki " xxx Ja dla małej nic nie muszę brać do ubrania,tylko pampersy i krem na odparzenia,we wszystko ubiera szpital,dopiero jak do domu będziemy miały wyjść to muszę jej mieć ciucha jakiegoś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci MałaMi,że tak zaglądnęłam do komody z rzeczami małej i mam w niej więcej śpiochów niż pajaców.. nie wiem czemu.. ale to moja siostra mi kupowała większość ciuszków,a ona już 2 dzieci wychowuje,także chyba się zna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam liste rzeczy wymaganych przez szpital w ktorym bede rodzic. Wezme pajace i body. Ubiora w to co bedzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Te listy to chyba tak orientacyjnie raczej. Przecież jak weźmiesz body i pajace to też Was nie wyrzucą z oddziału :) Najwyżej mąż Ci dowiezie jak już bardzo będą tego wymagać. Ja wzięłam kaftaniki i jedne śpiochy, jeden pajacyk i jedne półśpiochy - takie małe ubranka dużo miejsca nie zajmują a nie wiem co mi się przyda. x Dziewczyny a co macie przygotowane na wyjście ze szpitala? Ja kupiłam body z długim rękawem i pajacyk, do tego wezmę kocyk i oczywiście czapeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na wyjście tatuś zakupił małej ciuchy i chciałam ostatnio zmienić,to był sprzeciw,także nasza mała będzie wychodzić w bodach, koszulce na długi rękaw, pół śpiochach i mamy taką grubszą bluzo/kurteczkę,także założę jej to,jak będzie gorąco to nie będę jej zapinać no i czapeczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 wiosen
MałaMi dobrze kombinujesz body+pajac to tak jak body+kaftan+śpioch ja wogóle nie mam śpioszków tylko kaftanik+ półśpioch lub pajacyk pod to body.Dla mnie wygodniej się zdaje poza tym pomyślmy: dzidziuś leży na plecach i ma na nich dwie warstwy (bodziak+kaftanik) lub trzy(bodziak+kaftanik+śpioch po plecach).W którym zestawie będzie mu chłodniej i się mniej spoci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 39 wiosen
A na wyjście koordynaty wyślę ze szpitala w zależnościod pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×