Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniusia31

pusty pecherzyk

Polecane posty

Gość gość
Aniusia po co zachodzikas w ciążę? Przecież to małżeństwo juz wcześniej ci się spało nie rozumiem. Chyba masz świadomość samotnego macierzyństwa? Współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Gościu ciąża to nie kara! Ja chciałam mieć córkę a ,nawet gdybym miała ją sama wychowywać to dam radę !nie chciałam żeby mój syn był jedynakiem. Inne sprawa to sytuacja w pracy, to był też sposób żeby utrzymać zatrudnienie i przez ten wolny czas ponyśleć co dalej.poza tym to zawsze jest nadzieja że będzie dobrze, zresztą jak zaszłam w ciążę to między nami było bardzo dobrze. Zreszta ciaża to nie jest dla kobiety ani wyrok ani koniec świata, tylko kolejne serduszko do kochania :) i właśnke dlatego egoisycznie zaszłam w ciążę. I piszę na forum że z męźem mi sie nie układa nie dlatego żeby znaleść współczucie czy, stwierdzenie typu "zaszłaś w ciaże to nie dość ze z meżem masz dwa światy, to jeszcze zachodząc w ciąże jeszcze bardziej sobie przekichałaś j to na własne życzenie". Raczej oczekuje rady typu "kopnij go w dupe i tyle" albo "ja to mam i tak gorzej niż ty". A tak na serio to jak sie nje poukłada to zostanę sama, ale będę miala alimenty, swoją pracę, będę miała gdzie mieszkać i kogo kochać . Także zawsze do przodu i z myślą że zawsze może być gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Takajakasobi pewnie to już ten czas ! Jak będziesz w stanie i sie ogarniesz to napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakasobii
aniusia:) bywasz jeszcze?? jak się czujesz??? przeciez Ty już daleko pewnie w ciązy jesteś:D 6 miesiąc?? boshe jak to wszystko przelecialo:D a u mnie a rekach moj prawie 9 tyg synek:D jak się odezwiesz i dowiem sie ,że tu jeszcze bywasz napisze więcej:) napisz co z tobą- no i gratulacje że będzie corcia@- :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Takajakasobi super!gratulacje napisz co tam u ciebie?u mie poczatek 7 miesiaca!u mnie niestety znow pod gorke!opowiem ci jak napiszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Takajakasobi zaglądam tu jeszcze choć po pierwsze coś z moją komórką jest nie tak i zamyka kafeterie a po drugie u mnie znów niestety pod górkę. Jak będziesz tutaj znów to ci opowiem. Gratulluję tobie zdrowego synka, ciesz się każdą chwilą. I oczywiście napisz co i jak było pokolei. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakasobii
aniusia urodzilas???? co u was?? zgubilam nasz temat bo mam inny komputer i nie mialam w zakladkach. Jak sie czujesz??? dzieje sie cos?? jesli sie pojawisz wymienimy maile bo nie chce tracic kontaktu juz drugi raz , odezwij sie dziewczyno'!'!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj weszłam na nasz temat!urodziłamźsliczna zdrowa dzida dziewczynkę. Jestem w frakcje leczenia rakA!idzie mu lepszemu ,ooby !może jeszcze sięzjawiis to napisz azerko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
To wyżejto ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniudia31
Hej teraz ja czekam na twoją odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim. :) Chciałabym podzielić się z wami moimi obawami związanymi z ciążą. Zacznę od tego, że od lutego miałam bardzo nieregularne cykle, raz miałam miesiączke, potem przez 2 msce nie miałam. Poszłam do lekarza, przepisał mi luteinę na wywołanie miesiączki. I tak naprawdę zaraz po luteinie zaczęlam się strasznie źle czuć: mdlosci, sennosc..Po wzieciu 10 tabletek w ciagu 2 tyg nie dostalam miesiaczki. Zrobiłam test ciazowy - pozytywny. Lekarka stwierdziła, że jestem w 5 tyg ciązy, kazała przyjsc za 2 tyg na kontolne usg. Przyszłam, okazało się, że jest pusty pęcherzyk ciążowy i z jego wielkosci wynika, że jest to ok. 8 tydz. Od razu dała mi skierowanie do szpitala na wywołanie poronienia. Jakos nie mogłam się z tym pogodzic, na następny dzień poszłąm do innego lekarza, który od razu zauważył na usg pęcherzyk żoltkowy i stwierdził, że jest to 5 tydz ciazy. Kazal wrocil za 2 tyg na kontrole. I moje pytanie, czy jest mozliwosc zeby pomylic sie az tyle w okresleniu wieku ciazy? Czy jest szansa, ze wszystko bedzie dobrze? Naprawde nie spodziewalam sie takiej roznicy w zdaniu lekarzy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beta hcg robiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robilam. Jutro ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia31
Hejka dziewczyny! Daaaawwwwno mnie tu nie było ale cóż takie życie. Urodziłam śliczną dziewczynkę ale co przeszłam to moje. Rak w ciąży się zdążą i pamiętajcie o tym by się badać. Od mastektomii mibpnrły dwa lata i mam nadzieję że będzie wszystko dobrze i pamiętajcie puste jajo to nie koniec świata trzeba próbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×