Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

cześć dziewczyny:) KKKK - ja tez miałam ostatnio taką ochote na kebaba, że myslałam, że zwariuje - to było zaraz po przyjściu ze szpitala - więc wygłodzona byłam:)ale mąż powiedział, że zrobi mi taka pyszną domową kolację - no i dałam się przekonać:) Pewnie, że trzeba się racjonalnie odżywiać - ale myślę, że lody, pizza czy nawet jakiś fast food raz na jakiś czas - to nie jest znowu takie przestępstwo..także relaks:)Witaminki bierzemy - więc Maleństwo dostaje wszystko co powinno - a kubki smakowe rozwijają się u dzieci koło 6 miesiąca - i wtedy jak najwięcej warzyw owoców, rybek i wszystkiego co dobre:)Bo dziecko prawdopodobnie później będzie takie rzeczy lubiło:)no tak wyczytałam w książce:) Ja musiałam już kupić leginsy(nigdy w nich nie chodziłam - zawsze twierdziłam, że to jest dla mega chudzinek:) i takie większe tuniki - w ostatnim tygodniu bardzo uwidoczniły się moje dzieciaczki...w jeansy ledwo się dopinałam - ale wolałam nie opinać brzucha - i w sumie odkąd zaczęłam tak luźniej traktować brzuch to dużo lepiej się czuję... Nika - ja tez mam siniaki na brzuchu po zastrzykach.. Miłego dnia drogie Panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
limfa przy synku miałam jedo fyn clasic teraz wybieram memo. na żywo widziałam brąz z turkusem i jest śliczny ale teraz miałam brąz więc pora na zmianę. niestety bardzo mi płowiał, ale kiedyś była jedna buda do gondoli i spacerówki, teraz są dwie. a po drugie wózek cały dzień w lato stał na dworze bo mieszkam w domku więc na pewno też dlatego. koleżanki też miały ten kolor i tak nie płowiały. u mnie wróciły mega mdłości., wzięłam torecan bo nie daje rady. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesinka2014
Przypomnialyscie mi o kresce na brzuchu. W pierwszej ciazy mialam bardzo dilna, dlugo nie znikala, a teraz jeszcze nic nie wisac, zeby miala sie znow pojawic. Ale nawet jak sie pojawi, to przeciez zniknie. Kreska ma znaczenie biologiczne, po urodzeniu, dziecko pelznie po niej do piersi. Brodawki sutkowe tez ciemnieja z tego samego powodu, zeby nowonarodzone trafilo do cycka. Natura naprawde wszystko swietnie wymyslila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam tej kreski i licze ze nie wyjdzie ;) Polowkowe mam 17.04 a wiec w 21t1d (czyli w 22 tygodniu). Catherine - gratuluje nagrody ;) Alma - ja tez chce ten memo i chyba jednak wezmiemy ten brazowo-bezowy kolor. Odliczam dni do soboty i wizyty! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Moja wizyta już jutro także trzymajcie kciuki:-) do tej 16 tej to jajko zniosę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej....rozpisałyście się musze to nadrobić wieczorkiem;) Ja dziś miałam wizytę....płeć miała pozostać niespodzianką ale przy badaniu usg nie dało się tego nie zauważyć - bedzie chłopak;)Kolejna wizytę mam za dwa tygodnie - chyba z racji tego że zgosiłam dzis ginowi że wieczorami mocno spina mi sie brzuch a od jakis 2 tyg mam takie odczucie jakbym miała kolkę tylko to obejmuje cały brzuch ale nie jest to jakos wyjatkowo bolesne - w sumie nie okreslił mi czy to skurcze...sama nie wiem czy nie chce mnie niepotzrebnie stresowac czy co. Za dwa tyg go wypytam o to jak nic sie nie zmieni. Młode z usg ma 17tydzien i 4 dni z miesiączki jak dobrze pamietam 16t i 4 dni. Młody śmiesznie leżał sobie - raczki za głową nogi rozkraczone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusiaa
Biedronka gratuluję synka :) K_K_K_K trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę:) Usg polówkowe mam 24.04 ale jak juz wczesniej wspominalam na piatek (04.04) zapisałam sie na dodatkowe usg aby sprawdzić czy oby na pewno wszystko jest okej :) Podczas pierwszego i dotychczas jedynego usg jakie miałam u dzidziusia nie było widac jeszcze twarzoczaszki, ktora jak powiedziala moja gin jeszcze sie nie wykształciła, gdyż jest za wczesnie. Z tego powodu bylam w lekkim szoku, gdy na kolejnej wizycie nie zrobiono mi usg... Dziewczyny...trzymajcie kciuuuuki :) Ja juz nie mogę sie doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusiaa
Aaaaa zapomniałam napisac, ze na usg polówkowym 24.04 bede w 21 tc 2d ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Biedronka haha dobre :-) Natusia w ktorym jesteś teraz tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusiaa
K_K_K_K dziś jest dokładnie 18tc 1d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko bachora nie wysraj buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusiaa
Gościu...bez obaw-"bachora nie wysram" :) Biedronka ma dziś sraczke a ja wręcz przeciwnie...z tym "sraniem" mam wieeelki problem :D hahahaha moze coś zaradzisz skoro taki mądry/mądrą jesteś? Swoja drogą...podziwiam takich ludzi jak Nasz gość....ileż to trzeba mieć kompleksów i jaką zaniżoną ocene własnej wartosci....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he;)Przy porodzie się pewnie ze...am gościu;)jeśli ten fakt nastąpi specjalnie dla ciebie zrobię fotkę bo chyba cie to strasznie kręci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny błagam :D przed chwilą skończyłam oglądać Top Chefa z moim ulubionym tajskim jedzeniem a tu taki toaletowy temat :P jutro jadę na zdjęcie szwów choć mam wątpliwości czy zdejmą te z pępka. boję się, że będzie bolało jak nie wiem ale staram się samą siebie przekonać, że to jedno cięcie i szew właściwie sam puści i wypadnie. w ogóle dziś dopiero nastąpiło odkrycie jak moje dziurki są zszyte i jestem pod wrażeniem inwencji chirurgicznej. nie wspominając już, że jeden szew mam zawiązany na KOKARDKĘ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
Fajnie by było zrobić od nowa tabelkę i wpisac już płeć dzieciaczków (zdaje sie że duzo chłopaków bedzie ) , nie wiem czy mi puści bo jak wklejam stare to wychodzi spam. Spróbuję cos wymyslić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
Pomysł z nową tabelka popieram. Jest duzo nowych dziewczyn, dużo nowych informacji :) Chyba musiałybyśmy się wszystkie wpisać jeszcze raz. XXXXX Ja wczoraj miałam wizytę u gin i dowiedziałam się, że będzie synuś :) Przez długo nie chciał się pokazać, ale w końcu się udało. Jak widać mamy wrześniową męską dominację. Przeczuwałam dziewczynkę (ze względu na mega mdłości w I trymestrze), ale jak widać nie ma to znaczenia. Z małym wszystko ok, tylko ja mam jakąś infekcję w drogach moczowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargonia69
Hej ja byłam we wtorek u lekarza ciśnienie 90/60 ale to pewnie przez przeziebienie wyniki ok tylko nie miałam usg i nie wiem czy wszystko jest ok ale umówiłam sie na 10 na usg żeby zobaczyć moje maleństwo.Nastepna wizyta 29 kwietnia i pewnie wtedy bedzie to usg.pozdrawiam miłego dnia:)aha przeziebienie przechodzi dostałam syropek dla kobiet w ciąży i maść majerankową na katar i pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondasek86
Kurcze to chyba tylko ja jeszcze nie znam płci, jutro mam wizytę ale nie wiem czy mi zrobi usg bo miałam ostatnio. Jak nie to się dowiem dopiero 29 na połówkowym. Ale mam przeczucia na córeczkę zobaczymy czy trafne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie ta nowa Kafeteria, wcześniej można było robić tabelki a teraz spam, inne tabelki będa bardzo nie wyraźne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondasek ja też nie znam jeszcze płci, obstawiam ze połówkowe dopiero po majówce będę miała więc jeszcze sporo czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargonia69
Nie bede tego komentować!!!!A ty gościu idż sam lepiej do lekarza.Ja też nie znam jeszcze płci ale mam nadzieje ze 10 sie dowiem,zreszta nie ważne aby było zdrowe tyle czasu na nie czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
Może spróbujemy tak: Nick______________ Miejscowość____Termin__________Płeć Mandarynka84______Kraków_________27.09.14r._______chłopczyk a wpisy będziemy robić według terminu porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Kurcze wy już o połówkowych a mnie w sobotę zacznie się dopiero 16 tydzień:) wizytę mam na 17 kwietnia.. a do którego tygodnia można robić te połówkowe? Mam pytanie..powiedzcie mi ile pijecie?Chodzi mi o wodę, jakieś zioła, herbaty, soki..bo ja ostatnio - jak w szpitalu leżałam wyszło mi 4 - do 5 litrów dziennie - tak mnie suszy:) położna powiedziała, że to bardzo dobrze - bo może nie będę tylu obrzęków miała...ale za to chodzę do toalety - co chwilkę..ehhh Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
Jak dawałam kropki to uznawało za spam, a jak kreski dolne to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick______________ Miejscowość____Termin__________Płeć Alma2800__________Wrocław_______12.09.14_________? Mandarynka84______Kraków_________27.09.14r._______chłop czyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusiaa
Nick______________ Miejscowość____Termin__________Płeć Natusiaa__________Warszawa__________02.09.14r__________? Alma2800__________Wrocław_______12.09.14_________? Mandarynka84______Kraków_________27.09.14r._______chłop czyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Ja jakaś niegramotna jestem i nie umiem się dopisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Warszawa, 25.09.14, chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×