Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość samotna szczęśliwa mama
Dziewczyny lekarz powiedział ze takie ciśnienie jest ok jak najbardziej. Nie mam się czym martwić:-) pogoda swoje daje. a mala ułożyła się poprzecznie... Ja juz nie wiem co ta dzidzia wyprawia :-) a ZUS to mnie tak wkur**** miałam dostać pieniądze 18 Ego zadzwonilam tam a pani mi mówi ze mogłam pracować a nie iść na L4 i okradac państwo.... Później się dziwić ze mi ciśnienie skacze. Wiec wyprawia stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie dostaniesz pod koniec msc kase z zus.z tego co wiem to puszczają na początku i pod koniec msc a za taka odpowiedz bym babke podpierdzieliła bo ona ma obowiazek podać ci informację....w sumie tez musze sie pofatygowac i zadzwonic do nich - zwolnienie mam od maja a kase dostałam dopiero na poczatku lipca i to tez nie wiem jak oni mi to wyliczyli bo nijak mi sie to nie zgadza.czekam do końca msc czy coś wyrównaja jak nie to zadzwonie do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim proszku pierzecie ubranka, bo ja nie wiem na jaki sie zdecydowac? Kiedys byly platki mydlane nie wiem czy jeszcze sa, ale byly bardzo fajne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lovela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płatki mydlane zapychają pralkę, więc chyba lepszy proszek dla niemowląt. Ja nigdy nie wiem kiedy zus mi kasę wypłaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Samotna, napisz skargę na tą babę, niech się tak nie panoszy jedna z drugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Gdyby mi nie rzuciła słuchawka to bym jej powiedziała co trzeba... Poczekam do końca zasiłku, bo może mi problemy robić. I tak juz dość kontroli mam z ich strony.... Co do proszku ja piore w "bobas" tez jest fajny. Właśnie piore i prasuje i juz tak dzidziusiem zaczyna pachnieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bobas najtańsze gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobas *15-30% związek wybielający na bazie tlenu *5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne * mniej niż 5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, polikarboksylany, fosfoniany, zeolity * enzymy, rozjaśniacz optyczny *nie zawiera kompozycji zapachowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesinka2014
Czesc - widze, ze jakis troll tu mieszal niezle :-) Ja uzywam bialego jelenia lub dzidziusia. Pieluchy czasem przepiore w platkach dzidzius. Nic mi pralki nie zapycha, bo raz na jakis czas przepuszcze puste pranie tylko z octem, a poza tym nie uzywam plynoe do plukania. One znacznie bardziej zapychaja pralke. A platki dzidzius i pranie po nich pieknie pachnie. Tak dzidziusiem wlasnie :-) Jeszcze 2 tygodnie w pracy mi zostaly, a potem jedziemy na tydzien wakacji do miejscowosci sanatoryjnej. No i dopiero potem sie zabieramy za szykowanie wszystkiego dla nowego bobasa. Mam nadzieje, ze nie zrobi nam psikusa :-) jakos na dniach ma przyjsc lozeczko przystawne do naszej sypialni. Poki co czuje sie baaaardzo zmeczona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Dla synka tez uzywalam bobasa i byłam bardzo zadowolona. Wszystko ma w sobie chemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Mamawrzesniaka a Ty na kiedy masz termin i które to dzidzi będzie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczesliwa mama
O to szybciutko :-) mój będzie miał 22 mce :-). Ja mam na 8 września:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Ja używam loveli. Ale jakoś nie wiem, czy nos mam zatkany, czy co, bo zawsze mi się dzidzusiowo kojarzyła, a teraz wogóle nie czułam zapachu żadnego. Moje dzieciaki mają 6( synek) i 2,5( córcia). Nawet fajnie macie, że udało Wam się tak szybko o rodzeństwo postarać, na początku pewnie dwójka maluchów da w kość, ale potem będą się fajnie bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdawciazy
hej dziewczyny :) co do prania... piorę w balsamie do prania Dzidziuś i płyn do płukania Dzidziuś. Najbardziej odpowiadał mi zapachowo. Ciuszki lekko pachną, ale nie na tyle zeby to przeszkadzało. Poprostu taki zapach małego dzidziusia po kąpieli :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mój syn był mały to nie wyobrażałam sobie mieć drugiego dziecka. Sama nie wiem dlaczego, bo mój syn był niesamowicie spokojny i napewno nie miałam traumy związanej z macierzyństwem. Nie wiem - może odczuwałam zamach na swoją wolność, czy coś w tym stylu :) Ale tak po skończeniu 3-4 roku życia się ten instynkt znowu zaczął odzywać. Teraz bardzo się cieszę, ale od kilku dni nachodzą mnie lęki, że już nigdy nie wyjdę z mężem do kina czy na kolację, bo z moim 5latkiem to babcia (która mieszka na dole) chętnie zawsze zostanie, ale przy dwójce już to chyba tak łatwo nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Ja powiem wam szczerze ze gdy się do wiedziałam o ciąży teraz to byłam Załamana. Owszem chcieliśmy drugie dziecko ale nie tak szybko. Teraz nic bym nie zmieniła w swoim życiu, cieszę się ze będę mieć córeczkę. :-) właśnie gdy dowiedzialam się o ciąży zaczelam nowa prace, wszystko zaczęło wracać do rytmu po maciezynstwie a tu taka niespodzianka. Dodam ze cały czas stosowalam plastry evra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celina2004
Cześć. Jestem tu pierwszy raz. Moj synek ma przyjsc na swiat 5 wrzesnia. Juz zaczynam sie denerwowac. Mam prawie wszystko gotowe. Mase ciuszkow dostalam od siostry wiec nie mialam wydatkow zwiazanych z ich kupowaniem. Pralam je w lovelli mam proszek i mleczko do prania i plyn do plukania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
Hej dziewczyny, ja za Waszą radą też kupiłam lovelle, bo własnych doświadczeń jeszcze nie mam w tym zakresie. Będę (jestem) mamą po raz pierwszy. Bardzo się cieszę bo córcia była planowana i długo wyczekiwana ale obawy też są.. jak sobie poradzimy, jak będzie z nocnym wstawaniem, czy wystarczy mi sił itp. Jesteśmy już po ślubie 8 lat i teraz taka zmiana :) Dziewczyny powiedzcie jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o nocne wstawanie to tego się nie obawiam. Pamiętam, że jak syn się urodził miałam tyle siły i energii, że mogłam nie spać w ogóle. Jakoś chyba tak działa natura, że nas przestawia. Pamiętam, że kładłam się spać dopiero koło 2-3 nad ranem, bo mi się nie chciało wcześniej. Ale jak już wspomniałam miałam spokojne dziecko i nie miałam problemu z tym, by razem z nim odpocząc w ciągu dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja też ubranka prałam w mleczku z Loveli i super pachną :) polecam ... Dziewczyny mam do was pytanie czy nie obawiacie się że wasze maleństwo urodzi się chore ? mnie ostatnio ciągle ta myśl ściga ... boję się tego ... chciałabym już być po wszystkim i wiedzieć że wszystko ok. Do porodu zostało mi 7 tygodni a ja zaczynam świrować i się martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się za to zastanawiam jak to jest mieć dwoje dzieci, czy kocha sie je jednakowo??? Pamiętam, ze zaraz po urodzeniu nie było od razu takiej megaa miłości (nbie zrozumcie tego źle). Co dzień wydawało mi się, ze kocham go coraz bardziej, i że bardziej już sie na da. A teraz jestem w moim synku po po prostu zakochana. Ma prawie 4 lata, daje mi tyle radości (oczywiście łobuz z niego niezły). Czasem zastanawiam się czy da się tą miłość podzielić? Ciąża była bardzo planowana, ale czasem boję się że jedno z nich będzie bardziej faworyzowane ;/;/;/ Co mozecie powiedzieć na ten temat ? Nika to już twoje 3 dziecko w drodze, jak to było u ciebie? U mnie też jeszcze 7 tyg, właśnie zachciało mi się drożdżowego placka ze śliwkami i mam już w piekarnikiu, do tego kawka z mleczkiem, mhhmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Ania8333 to jest okropne i mimo tego ze wciąż powtarzana sobie ze wszystko jest i będzie dobrze to i tak się boje. To chyba normalny instynkt matczyny :-) mój syn ostro dawał w kość i czasami miałam dość... Zalamanie, płacz ale może dla tego ze oprócz Meza (który kapketnie nie wiedział jak mi pomoc, a jak juz cos zrtobil to i tak biedny dostał ochrzan ) to nie miałam nikogo innego "madrzejszego" będzie dobrze:-) matka dziecku nigdy krzywdy nie zrobi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna szczęśliwa mama
Alma ale żeś smaka narobila ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja tez mam czeso takie glupie mysli czy moje malenstwo bedzie zdrowe, ale trzeba byc dobrej mysli;-). Mi sie wydaje, ze kazde dziecko kocha sie tak samo, chociaz znam rodzine, ktora starcila glowe dla mlodszego synka, a starszy stal sie jak piate kolo u wozu. Na dzien dzisiejszy mlodszy ustawia cala rodzine, bo byl tak nauczony, ze on jest panem i wszyscy musza sie mu podporzadkowac, to straszne ale prawdziwe. Celina czy to ty pisalas kiedys na forum iui-komu sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×