Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Ja w pierwszej ciąży czułam się super, co prawda tez pracowałam krótko, ale dałam sie szefowej, która miała alergię na kobiety w ciąży. W tej jest na odwrót czuję się gorzej a szefowa nie nalegała na zwolnienie jak w pierwszej. Wszystko zależy też od pracy, nie mówię, ze za biurkiem jest łatwiej, każda praca męczy, ale 12h w centrum handlowym nawet dla nie ciężarnej to czasem meksyk. Co prawda drugi dzień mam cały wolny, ale przecież nie leże: sprzątam, piorę gotuje, prasuje i ogarniam mojego 3,5 latka. Zresztą nie mam co się tłumaczyć. L 4 w ciąży jest i koniec kropka, ZUS nie zbiednieje, na coś moje składki idą. Na pewno nie na lekarzy, bo większość z dzieckiem muszę latać prywatnie, bo kolejki roczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i emerytura też zapowiada się do bani, więc tym bardziej niem mam wyrzutów z mojego L4. Do pracy chodziłam zawsze, chyba ze dopadła mnie jelitówką. A tak to z gorączką, katarem czy kaszlem. Odkąd pracuje przez chorobę byłam na zwolnieniu 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tylko denerwuja kobiety, które nie potrzebują zwolnienia - czują się bardzo dobrze a od pierwszych tygodni ciąży biorą zwolnienie - bo właśnie "zachorowały na ciążę"...przez takie kobiety później reszta z nas ma problemy szukając np nowej pracy..bo pracodawca się boi - i ja się takiemu naprawdę nie dziwię.. Ja chciałąbym popracowac do czerwca - boję się, że w lecie to z tym moim podówjnym brzuchem może mi być już cięzko dojeżdżać do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez zawsze denerwowaly kobiety, ktore przynosily l4 od 5 tygodnia ciazy, a same przyznawaly ze nic im nie dolega, czas spedzaly na zakupach itp. Teraz kiedy jestem w ciazy i wiem ze moja skrocona szyjka jest wynikiem pracy (a jakze, biurowej!) patrze na to troche inaczej. Jakbym posluchala lekarza i poszla na l4 w marcu to pewnie teraz nie musialabym glownie lezec i martwic sie o dziecko. No ale teraz to juz musztarda po obiedzie. Aha, dodam, ze przez cale zycie bylam na l4 dwa razy z okazji grypy zolodkowej i kazde l4 trwalo okolo 2 dni. I tak przy okazji: zostalo mi tylko 14 tygodni do sciagniecia krazka :) a dopiero bylo 17 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nadążę a gość niech sobie kupi słownik ortograficzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limfa, a tak z ciekawosci - ten pessar, ktory masz jest wyczuwalny, tzn. Przeszkadza Ci, czy nie? Ten tekst dla faceta super! Musze dac mezowi do przeczytania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czulam tylko przez pierwsze 1-2 dni. Teraz jest niewyczuwalny, jedynie palcem moge go dotknac jak wkladam globulki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy ma
taka prace jak Ty gosciu, w ktorej nic nie robi, a na dodatek ciagle korzyta z internetu i wylewa swoje zale na forum czepiajac sie osob ktorych nawet nie zna i nic o nich nie wie. Powiedz to swoim kolezankom z pracy prosto w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kto ci każe tu wchodzić i czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny na prawdę musimy olać tych idiotów piszących tu. Już nie jedno forum zostało rozwalone przez takich ..... takiemu zależy, żeby podejrzewać którąś z nas o te pisanie. Choć rzeczywiście namiętnie przyczepił się do naszego wątku, czasem zaglądam na sierpień 2014 a tam zero takich idiotów. No cóż :-( A jak tam Dzionek mija, ładna dziś pogoda, ja niestety w pracy, mało się dzieje więc i czas się dłuży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zagladam na sierpien ;) u nas pewnie dlatego jest wiecej oszolomow, bo jednak nasz topik ma o wiele wiecej postow i czesciej jest na pierwszej stronie. Jak kilka miesiecy temu na sierpniowkach panowal wiekszy ruch to i tam pelno wredot zagladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Byłam tez na innym portalu gdzie tez sa wrzesniowki i tam tez brak takich niedowartosciowanych k***wek. Jak bym złapała to szybko bym mordę obila i najlepiej faktycznie nie odpowiadać na głupie komentarze. U mnie dzisiaj kiepska pogoda. Lekko od czasu do czasu kropi. Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej bo inaczej w czwartek pakuje manatki i wracam. Muszę wkoncu gdzies wywalić moje nóżki zeby koloru nabrały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj caly dzien leze na balkonie i sie wygrzewam w sloncu. Uwielbiam taka pogode - cieplo, ale nie upal :) Planuje po majowce zapisac sie do szkoly rodzenia. Musze tylko najpierw pogadac z lekarzem czy nie ma przeciwskazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znasz tylko swoja super prace i ta w Biedronce tak? Ograniczona jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuje nic nie odpisywać, niereagować , ignorować bo gość na forum zdominuje ... niech sobie pisze sam do siebie to się znudzi :).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkaa22
Cześć Dziewczyny! ;) Dawno nie pisałam, ale cały czas Was czytam. Powoli zgłębiam wszelkie tematy związane z Maluchami, żeby kupić to co najlepsze. I mam pytanie do Dziewczyn, które już mają doświadczenie.. Jaki materacyk kupić do łóżeczka ? Dostępnych jest tysiąc rodzajów, opinii jeszcze więcej i sama już nie wiem co jest lepsze... jakie miałyście materace przy poprzednich dzieciątkach? jakie się sprawdzają najlepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny! wiecie może gdzie we Wrocławiu,Opolu, Oławie czy w tych okolicach można zrobić usg 3 lub 4d i jaki jest koszt? Jeśli chodzi o alergię mi alergolog przepisał krople do nosa buderhin i krople do oczu cusicrom 4%, ale nie wiem czy bez recepty można to kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Ja sie zapisalam we Wrocławiu na badanie 4d 300 zł w Madfemina do jakiegoś specjalisty od usg. Zobaczymy w poniedziałek jak sie spisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondasek86
Hej! Wczoraj byłam na badaniach prenatalnych i poznałam płeć mamy kolejnego chłopaka :) Moje przeczucie co do córeczki się nie sprawdziło- chyba bedzie słodki chłopak skoro tyle nuteli już poszło hehe. Ale synek zdrowy to najważniejsze i waży 435g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondasek86
Limfa12__________Katowice________27.08.14________Chłopa k Aga41 __________ok. Kłodzka______01.09 ___________chłopak ewelincia86______Krajenka___01.09.2014_____? Natusiaa_________Warszawa___ ___02.09.2014r______Chłopak rudzielec39________Warszawa__________02.09.2014_________c hłopiec Blondasek86______Gliwice_________05.09.2014___chłopak Catherine________Warszawa_______06.09____________dziewczy nka Inesskaa_________Łódź__________ 06.09.2014_______chłopiec Sjena____________Lublin____________07.09_____________Chł opak Pelargonia69_____Mińsk Mazowiecki___10.09.2014____chłopak kurkaa _______Śląsk _______11.09.2014 _______chyba chłopakoczko.gif Ania8333 _______ Śląsk _________ 12.09.2014 _____mam nadzieję że chłopak Alma2800_______ Wrocław________12.09.14r_________? K_K_K_K________Legnica________12.09.14__________ Chłopak Wierna__________Wrocław________12.09.14__________Chłopa k Biedronka2223_________Zielona Gora_____12.09.2014______Chłopak Minia1989________Gdańsk________13.09.2014________dziewcz ynka Tygrysek33_______Białystok_______15,09.2014________dziew czynka Edka12__________Mielec_________17.09.2014________? Aneta_83_________Cieszyn________20.09.14_________? Asiał____________Opole__________23.09.14r.________? Nika gość________Warszawa______25.09.14r_________Chłopak Pylasia____________Mazury_________25.09.14____Chłopak Borsuczek ________Wrocław_________25.09.14__________? Mandarynka84____ Kraków________27.09.14r._________Chłopak Patrycja93_______Mazury_________27.09.14r._________ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu, dziekuje za informacje - udalo mi sie jakims cudem zapisac do alergologa juz na dzis po poludniu, wiec mam nadzieje, ze mi ulzy, na razie kupilam sobie spray do nosa z kromoglikanem sodu i troche odczulam poprawe. Xx Limfa - nie wiem czemu, ale zawsze sobie wyobrazalam, ze ten pessar to duzy jest i jakos sid go odczuwa jak klocem miedzy nogami. A co do daty zdjecia, to moim kolezankom na rowni w poprzedniej ciazy sciagali chybaok. 36 tc, wiec cale szczescie, ze nie nosisz go do konca ciazy :-) Xx Nie wiem jak u Was, ale u nas ma byc fatalna - zimna i deszczowa pogoda na najblizsze dni, dzis przyjezdza maz i chcielismy nad morze sobie jutro lub w sobote skoczyc, a tu wichury zapowiadaja :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się cieszę, że będzie deszczowo, nie cierpię słońca i ciepła puchnę i źle się czuję wtedy a jestem w 24 tc niestety ciaża wypadła mi na samo lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina - to czesta przypadlosc w ciazy. Dostaniesz leki i po problemie. Ja bralam Duomox, a z tego co pamietam inne dziewczyny dostaly furagine. Oczywiscie nic nie bierz bez konsultacji z lekarzem. . Mamawrzesinka - jak zobaczylam to ustrojstwo w rekach lekarza to chcialam uciec ;) wielki gumowy krazek, nie wiem czemu ale skojarzyl mi sie z jakims gadzetem erotycznym ;) ale nie taki diabel straszny jak go maluja. . U mnie na szczescie jutro ma byc cieplo i ladnie, dopiero od piatku pogorszenie pogody. Nie znosze deszczu :/ pamietam zeszloroczna majowke - mielismy jechac w gory, ale cale 3 dni padal deszcz i byly burze i ostatecznie siedzielismy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondasek - gratuluje chlopczyka :) ale mamy meski sklad. Patka - czytalam ze najlepszd sa materace z gryka i kokosem, ale moze niech sie wypowie jakas doswiadczona mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondasek86
Dzięki limfa:) Tak się zastanawiam nad wyprawka czy 56 nie będzie juz mała? Ja miałam 56 a mąż 58 to możliwe ze dziecko nie będzie małe tym bardziej ze to chłop. Może na początek kupie 2 zestawy 56 a reszta 62 ??? Może ktoś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze jak chłopak to ma być większy ???? bez sensu miałam córke odrazu 62 a potem syna zaczełam od ubranek 56 nie ma tutaj znaczenia ze jak chłopaka to bedzie automatycznie duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondasek86
Dzięki za doradzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do materaców najpopularniejsze są te gryka-pianka-kokos. ALE: gryka, jeśli zostanie przesikana (a pewnie nie raz, nie dwa się to zdarzy), lubi pleśnieć, więc ja po długich przemyśleniach zdecydowałam się przy pierwszym synu na kokos-pianka-kokos. Mamy z Danpolu. Zdecydowanie bezpieczniejszy dla alergika i małego sikawkowego. W pozostalych dwóch łóżeczkach mamy pianka-kokos, firmy FikiMiki i też są spoko (oczywiście stroną kokosową do niunia). xxx Z perspektywy czasu uważam, że to była dobr decyzja, bo mały po mnie okazał się alergikiem i właśnie się zastanawiam czy alergia pokarmowa nie przechodzi mu powoli we wziewną - od wczoraj zawaliło mu "spiochami" lewo oko i je trze, a mnie też zaczęly wczoraj oczy łzawić. Jak ten alergolog, do którego dziś idę zajmuje się również dziećmi, to zapiszę w przyszłym tygodniu młodego. xxx Uważajcie też na materace lateksowe, niby są miłe, bo przyjemnie odciążają ciało, ale nie wiadomo czy nie będą alergizować dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężarówy próżniaki wyjechały na majówkę, poronią od tego wylegiwania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×