Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Witajcie dziewczyny! Bardzo dziękuję za wsparcie i kciuki, chociaż tak krótko jestem z Wami.. Odebrałam wynik jest 35,3. Zrobiła też estradiolu i progesteron. Nie rozumiem po co estrogeny po transferze i jak długo. W ulotce ciąża to jest p\ wskazanie do ich brania. Ja miałam tylko progesteron brać. I kwas foliowy. Oby wynik mamyAntka był super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Kupi gratulacje Wiosna:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Jupi gratulacje:-D Farciara z Ciebie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizuuu
Wiosna gratulacje:) MamaAntka jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizuuu
ps. Wiosna70 podaj nam nazwę kliniki w której robią takie szczęśliwe transfery. Miałaś podane świeże zarodki czy mrozaki? Stosowałaś embrioglue?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był 1szy raz z KD; a tak w ogóle miałam 3 transfery; 2 x byłam w ciąży ale poroniła. Tak; że nie jestem taką farciarą. Sama jestem winna sobie bo późno pomyślałam o dziecku. Miałam transfer 2 świeżych blastocysty. Białystok. Zobaczymy; jak będzie dalej. Dobrze wiemy; że to początek początków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Wiosna! Ilu dniowy miałaś zarodeczek? Karola, nic nie musisz czuć! A ananasa jedz wtedy kiedy masz na to ochotę, jakby bezpłodność zależała tylko od ananasów to by kliniki in vitro splajtowały, więc myślę, że to aż takiego znaczenia nie ma ile i kiedy będziesz go jadła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się; że 5 dniowy; tak szybko poszło w sumie 3 wizyty łącznie z transferem. Mam pytanie o estrogeny; które przyjmuje cię typu estrofem lub progynova. Jak długo macie brać i po co? Moja sugestia badajcie sobie progesteron;mimo dużych dawek wchłanianie jest indywidualne i to bardzo. Dobrej nocy. Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja estrofem przyjmowałam chyba przez tydzień po pozytywnej becie a progesteronu nigdy nie badałam, ale luteinę biorę cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Czy Wy po transferze mialyscie taka ochotę na <3 Poprzednio nie przeszkadzał mi celibat a teraz kompletnie świętuje:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! Koala,ja po transferze miałam takie sny...że aż mi głupio rano było... :D ale nie wolno to nie wolno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Wiem, wiem, że nie wolno ale lekko nie jest:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Może to dobry znak coś jest inaczej niż poprzednio :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie bierzecie już estrofemu po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym Estrofemem to zagadka. Ja nie brałam wcale już na 5dni przed transferem tylko progesteron. Jeśli endometrium jest wcześniej przygotowane i dobrze ukrwione to potem estrogeny własne ruszają. Mnie martwi ulotka i p,\wskazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAntka
Hej Kobietki, nic jeszcze nie wiem :( wyniku na stronie diagnostyki brak :( grrrrr Wiosna Gratulacje !!!!!!!!!!! :) :) Ja po transferze biorę estrofem i duphaston. Jak beta będzie OK to mam brać do 12 tc. Pozdrawiam :) trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
MamaAntka trzymam z całych sił :-) Obyś szczęśliwie dołączyła do Wiosna70:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
MamaAntka trzymam kciuki z całych sił obyś jutro dołączyła do Wiosna70 z dobrymi wiesciami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Wiosna super ! Fajnie, ze coraz wiecej pozytywnych informacji :) Ja tez po transferze bralam eftrofem ... MamaAntka trzymam kciuki abys podtrzymala dobra passe :) Dziewczyny robilyscie endo scratching w cyklu poprzedzajacym transfer? Nie wiem czy uda mi sie umowic tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Zuza917 ja miałam scratching przed pierwszym transferem i nic to nie dało, teraz mi odpuscili bo podchodziłam cykl po cyklu a scratching ponoć starcza na 3 m-ce i zobaczymy dopiero w poniedziałek co to z tego wynikło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jestescie glupie baby...masakra. nie mozecie miec dzieci to zaadoptujcie, tyle jest ich biednych, samotnych i potrzebujacych milosci. W czym one sa gorsze. Zazdroszcze idiotka, ktore nie moga miec dzieci...zero problemow, lykania hormonow i mozna zaadoptowac malenstwo. A ciaza w nie jest niczym pieknym, najpierw rz.ganie, bo samo cialo uwaza zaplodnionego embriona jako cialo obce, ktorego trzeba sie pozbyc, zmeczenie, a pozniej po 4 miesiacach jeszcze wieksze zmeczenie, bol rozrastajacej sie macicy, ciezar, bolesne kopniaki, bol kregosupa i zeber...coraz wiekszy bol pochwy, bo dziecko ryje sie glowa. Masakra. Moglabym oddac moja plodnosc jakies bezplodnej desperatce, przynajmniej zero problemow. Ja zawsze chcialam zaadoptowac i zaadoptuje, bo szkoda mi tych malenstw, a bede kochac taka dzidzie jak wlasna. Po obecnej ciazy zrobie zabieg podwiazania jajowodow i bede miec swiety spokoj. Nigdy wiecej zadnych ciaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Głupi to Ty jesteś Gość z 3:59.Masz coś o czym marzy każda z nas i tego nie doceniasz.Przeważnie tak jest, że się nie docenia tego co przychodzi z łatwością. Chętnie bym się z Tobą zamieniła, żebyś poczuła co czuje 20-paro latka,która wie że nigdy nie zajdzie naturalnie w ciążę no ale niestety tak się nie da.Wybacz ale byłabym wdzięczna gdybyś nie wypowiadają się na tematy na które nie masz zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej dziewczyny! Ta osoba z 3.59 Gość nie ma pojęcia; jak trudno jest adoptować dziecko,; ją nie próbowałam; ale dom małego dziecka w moim mieście był pod kuratelą poradni w której pracuję jako pediatra; biologiczne matki nie zrzekając się swych praw blokują adopcje; kupi taką raz na 2 miesiące barona i odwiedzi dziecko i już rokuje jako matka. Śmieszne. Pani Gość nie znasz realiów i statystyk to daruj uwagi; bo to bez sensu. Dziewczyny trzymajcie się dziarsko i z uśmiechem na twarzy ...do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiosna, 70 to Twój rocznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAntka
hej Dziewczyny :) Beta 83 na 12 dtp !!! :) martwię się tylko czy nie za mało ??? No to ciążujemy !!! Dzięki za kciuki na pewno pomogły !!! :) Yuppieee!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedź dla ciekawego gościa. Ale odpowiem- wiek mój i męża= 70. Gratuluje mamieAntka. To jest bardzo dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
MamaAntka a który to był Twój transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh, straszne biedulki nie mogace zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh, straszne biedulki nie mogace zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×