Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Koala a bierzesz jeden czy dwa zarodki? dla mnie to też jest dylemat.. w salve embrio glue zalecają przy jednej kropeczce. przy dwóch już chyba nie. robiłaś histeroskopię z biopsją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Histeroskopi nie robiłam bo ponoć nie było takiej potrzeby.Jeden zarodek wezmę bo dwa to wszystkie jakie mam i wyrazie niepowodzenia nie miałabym po co wracać...I jeszcze gorzej byłoby mi się pozbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktos wie co z gosciem44? miala robic bete w poniedziealek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizuuu
baleboste twoja historia daje nam nadzieję :) koala89 histeroskopia pozwala ocenić wnętrze macicy,ale skoro lekarz uznał że tobie jest niepotrzebna to tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizuuu
A którego dnia po transferze robiłyście betę? w mojej klinice każą robić 11-12 dnia przy podaniu 5-dniowej blastocysty, ostatnio tak robiłam ale teraz się zastanawiam czy nie zrobić wcześniej (ach te nerwy!). robiła któraś z was 8-9dpt i wynik wyszedł wiążący?boję się sytuacji takiej, że wyjdzie mi negatywny test i się załamię a okaże się, że było za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
Dziewczyny musiało do mnie dotrzeć . W poniedziałek beta 199,7. W środę 543. Za tydzień mam usg. Bardzo się cieszę ale podchodzę z dystansem bo 1 ciąże poroniłam . Z dolegliwości brzuch mnie pobolewa i tak jakby ciągnie i od czasu do czasu w głowie się zakręci i ciągle mnie mdli . Modle się do Boga żeby wszystko było dobrze. I z całego serca życzę Wam wysokich bet :))))A tak się martwiłam w 7dpt krwią. Dziękuję Wam za wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bete robiłam 12 dpt 199,7 a w środę 14dpt 543. Lekarka w Gamecie powiedziała mi że pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość44
ja bete robiłam 12 dpt 199,7 a w środę 14dpt 543. Lekarka w Gamecie powiedziała mi że pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAntka
Witam Kobietki :) Właśnie znalazłam Wasz wątek i wpisuje się on idealnie w moją sytuację. Moja historia wygląda tak: Mam 36 lat, nie miesiączkuję od 23 roku życia. Leczenie odkąd pamiętam. Gdy przyszła pora na maleństwo - leki, zastrzyki, monitoringi kilkunastu cyklów. Wyniki nieubłagane AMH < 0,07. Brak szans na nasze ukochane, wyczekane dziecko. Jest początek 2013 roku. Prowadzący lekarz mówi o KD. Ja i mój mąż w szoku. Jesteśmy bardzo wierzący - nie mieści nam się to w głowie :( po powrocie do domu decydujemy - zrobimy wszystko by mieć pełną Rodzinę. Jedziemy do Artemidy w Białymstoku. Wizyta 27.03. Badania nasienia męża. Moje usg. Zalecenia: brać estrofem czekać na telefon. No to biorę moje endometrium rośnie. czekam. 25.04 telefon, proszę być w sobotę na 11 w szpitalu. Brać dodatkowo duphaston od dziś. Świat zaczął wirować. Jesteśmy punktualnie. Dostajemy 2 zarodki, profesor mówi, że zdrowe. I że mam się nie martwić. Mąż jest przy mnie, głaszcze po głowie, mówi, że już je kocha :) teraz 14 dni oczekiwania .... jak żyć ? mam brać 2* dziennie estrofem i 3 razy dziennie duphaston. nie wytrzymuję w 12 dtp robię betę - 136 !!! w sobotę potwierdzam test - dwie kreski !!!! Yuppiee !! Antoś urodził się zdrowy, 10/10, 3500 kg o czasie 19.01.2014 roku. Teraz ma 20 miesięcy i jest cudowny !!! Podobny z moim Mężem jak 2 krople wody :) To była najlepsza decyzja w naszym życiu !!! i kto tego nie przeżył niech nie ocenia. No dobra no to teraz: jestem w 5 dtp z komórką dawczyni. Siedzę jak na bombie. Tak pragnę znów zostać Mamą, i żeby Antoś miał Rodzeństwo :) :) Kochane nie mam z kim pogadać, mam nadzieję, że u Was będę mogła !!! Mam napięty brzuch zaczęłam brać no spę na wskazanie lekarza. i czekam znów do 12 dtp by zrobić betę. Życzę Wam wszystkim powodzenia i milutkiego dzionka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Gosciu 44 super fajne wiesci :) Mama Antka witaj - trzymam kciuki! Oby bylo wiecej i wiecej takich pozytywnych historii na naszym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAntka
Gość 44 gratulacje !!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co jest najgorsze w tym wszystkim? Że to się na pewno kiedyś uda tylko nie zawsze ma się na to środki finansowe. I to mnie tak bardzo boli bo walczyłabym dopóki się uda ale nie mam za co :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu44! gratulacje! Czyli jest 4 tydzień? Ja dzisiaj musiałam zjeść kapustę kiszoną, bo tak mnie mdli,ale u mnie beta już ponad 18 tys więc uważam, że mam prawo na zachcianki :) Mamo Antka, witaj! Czy drugi dzidziuś jest z komórki tej samej dawczyni? Ale mamy dzisiaj piękne historie na forum :))))) A tu taka ciekawostka, szukałam w polskim internecie jakiegoś kalkulatora ciąży z in vitro i nie znalazłam, ale za to jest na angielskiej: http://www.ivfconnections.com/forums/content.php/749-ivf-due-date-calculator-by-date-of-transfer-retrieval-ovulation-or-insemination

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAntka
Hej Belaboste :) Niestety nie, dostaliśmy tylko 2 zarodki. Teraz za drugim razem też 2. Embriolog mówił, że naprawdę bardzo ładne :) Czytam Was i widzę jak przeróżnie jest w klinikach. W naszej np. ja nic nie wiem o Dawczyniach, lekarz sam dobrał i tyle. Nie miałam żadnych badań hormonalnych ani za pierwszym razem, ani teraz. W sumie liczy się SKUTEK ;) Więc absolutnie nie marudzę :) ale ... zastanówka jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizuuu
gosciu44 gratulacje:) MamaAntka ja też czekam na testowanie, ach te nerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAntka
Bizuu kiedy testujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizuuu
powinnam zaczekać do 11-12dc ale zastanawiam się czy nie złamię się i nie będę testowała w 8dc (sobota), bo słyszałam że w przypadku blastocysta będzie produkowała już tyle Bhcg, że test z krwi go wykryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizuuu
powinnam wstrzymać się do 12 dpt ale zastanawiam się czy nie zrobić testu w 8dpt. Też mnie pobolewa brzuch, ale po poprzednim transferze też bolał mnie brzuch od 5dpt i nic to nie znaczyło. chociaż teraz mam wrażenie, że boli trochę inaczej. Ps. Mam nadzieję, że nagle nie napiszę kilku takich samych wiadomości na forum, bo próbuje dodać odpowiedź ale nie widzę jej na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAntka
Czyli rozumiem, że miałaś transfer w piątek ( ja w sobotę ) ja poczekam do 12 dtp ;) mam nadzieję, że dotrwam hihi :) Powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizuuu
czekam na dobre wieści od Ciebie, jak ja coś będę wiedziała to dam znać. Może razem będziemy chodzić w ciąży ;) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja76
Witam.Dziewczyny,oddam za darmo 4 opakowania luteiny 1oo mg wazne do lutego 2016 i 2 opakowania System 5o wazne do grudnia 2015,zostały mi po transferach.Na razie czekam na dawczynie i na pewno ich teraz nie wykorzystam a szkoda żeby się zmarnowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Gościu44 wspaniała wiadomość kurcze tyle ciąż na forum fajnie się to czyta. No i tyle transferów powodzenia babeczki. Zazdroszczę ja na razie jestem zawieszona czas ucieka dawczyni nie ma. Chyba czekam na cud :) ale czekam dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitro, a jak Twoje jajeczka? Ja się nie znam, ale może zgłoś się jeszcze w jakieś inne miejsce? Dziewczyny, owocnego zagnieżdżania! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Baleboste trzymaj kciuki bardzo bardzo mocno:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Baleboste lekarz zaproponował żebyśmy spróbowali na moich własnych problem w tym ze po tej wizycie nie dostałam okresu. Ciągle mam nadzieje ze jeszcze się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chetnie przyjme luteine mam niski progesteron tylko 20 w 11 tygodniu wiec zwieksze dawke tyle ze z bialegostoku jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliQ
Dziewczyny co oprócz kwasu foliowego bierzecie przed transferem i po transferze? Oczywiście oprócz luteiny i estrofemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×