Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość Lola van Futers
Karolka, jestem na tym samym etapie co Ty i mam pytanie odnośnie lekòw, bo moja P. Doktor zaczęła mi zmniejszać dawkę progesteronu. Powiedz jak to jest u Ciebie, co i w jakiej dawce przyjmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Lola ja juz tez mam stopniowo zmiejszaną dawke luteiny, na poczatku bralam 2x3 do 13 tyg, potem do 18 tyg 2x2 a od tygodnia 2x1. Jak sie czujesz, brzuszek juz widoczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a prowadzicie te ciąże u zwykłych ginów czy gdzieś w klinikach? I co mówicie lekarzom o sposobie zajścia w ciążę, mówicie że to kd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola van Futers
Tak, widoczny i to coraz bardziej. Czuje sie dobrze, chodze do pracy ale się oszczędzam:-) A Ty jak tam? Już znasz płeć dziecka? A czy badałaś poziom progesteronu z badania krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Lola nie badałam poziomu progesteronu, lekarz nie kazał badać a na własną rękę nie robilam. Ja już teraz tez sie czuję bardzo dobrze po tym jak wymioty ustały całkowicie. U mnie też już brzuszek coraz wiekszy, nie mieszczę sie już w swoje ubrania. Pleć poznamy za niecałe 3 tyg, bo wtedy idziemy na usg. Ja już czuję delikatne ruchy maleństwa, ale na rzie to takie delikatne muśnięcia, niesamowite uczucie :) W końcu zaczynam wierzyć że wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AliQ
Cześć dziewczyny, pozdrawiam wszystkie starające się o ciążę z KD. Ja również zaczynam swoją walkę o macierzyństwo. Wysokie FSH i nieskie AMH to pewnie podobny wyrok jak u większości z Was ;( Leczę się w Białymstoku u dr Grygoruka, Klinika Bocian. Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z kliniką i doktorem? Jak przygotowujecie się do transferu? Ja aktualnie biorę estrofem, później kontrola endometrium i hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja jestem tydzien po in vitro w ostrawie w Gyncentrum cena w koronach albo euro ,ustalana jakby indywidualnie z lekarzem ok 3800 euro . no i mam brac ten nieszczesny utrogestan 4 po 100mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Dziewczyny pomyliłam się z lekami.Zamiast wziąć Fraxiparine 3 dni przed transferem jak ostatnio to wzięłam już dziś...Pomyliło mi sie.Pytanie wobec tego czy zaprzestać zastrzykow I zacząć brać we właściwym czasie czy już ciągnąć dalej do transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy masz miec transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koala zadzwoń jutro do pani Mał. ale chyba możesz spokojnie przerwac i wziąć tak ja masz rozpisane. A co mówił dr, jakie masz endometrium? Gabi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
A jemu tłumaczyłam właśnie co i jak biorę i zrobił tylko wielkie oczy I nie skomentował tego. Dopiero w domu skumalam fakty sprawdziłam na starej rozpisce I zobaczyłam że zrobiłam zonka. Endo mam takie jak ostatnio w 9 dc 10mm A dziś mam 14dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koala masz dobre endo. A z której doby i jakie masz mrozaki? Gabi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę fraxiparine od 2 dnia cyklu, tak kazała Stefanowicz w moim przypadku, nie wiem po co, ale biorę jak każą więc to że wzięłaś teraz to chyba nie ma aż takiego znaczenia skoro ja biorę od 2 dnia. Myślę, że możesz spokojnie przerwać i wziąć 2 dni przed, po co się kuć niepotrzebnie i marnować lek jak nie każą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wygląda IVF KD w Czechach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszmir 88
dziewczyny help!!! macie po htz problemy np. z hemoroidami???? bo moje żyły już chyba nie daja rady...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kaszmir, mi pomaga Proktis M czopki bez recepty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy którejś z Was zdarzyło się schudnąć w początkach ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Ja schudłam w pierwszym trymestrze 4 kg, męczyły mnie ciagłe nudności i wymioty. teraz w drugim trymestrze stale jestem głodna i szybko odrobiłam te 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Gabi77 mrozaki mam z 5 doby jakie to nie wiem.Pierwszy był 4AA ale nie chciał że mną zostać...:-( Ciekawe czy to wina zarodka czy może że mną jest coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Hej Dziewczyny Jak widze ile roznych lekow bierzecie przy transferze to sie zaczynam martwic bo mi zawsze tylko daja estrofem I lutinus/luteine (w dosc duzych dawkach) i kwas foliowy 5mg. A propos kwasu foliowego, to biore teraz od 3 miesiecy 5mg +1mg w zestawie witamin. Podobno nie mozna tego przedawkowac bo nadmiar sie wysiusiuje... ale czy to mozliwe, ze ta duza dawka wplynela na dlugosc cyklu. Od wielu lat mam krotkie cykle 23-25 dni i nagle dwa cykle 27 i teraz trzeci jest juz 30-ty dzien a okresu ani slychu ani widu. Moze to zbieg okolicznosci ... moze czas na htz sie zbliza? - czy moze ktoras z Was mi doradzic jak to rozpoznac (czy do normalnego gina czy do lokalnej kliniki sie umowic)? Moze panikuje ale nigdy wczesniej mi sie nie spoznialo to 5dni i nie wiem co o tym myslec I jestem wsciekla bo wszystko juz bylo zaplanowane odn. listopadowego "urlopu" t.j. endo scratching za 2 tyg i transfer w trzecim tyg. listopada... Juz nawet prawie bilety kupione. Gdybym byla na miejscu, to bym sie do invicty umowila bo tam mamy nasze mrozaczki. Zwariuje zaraz- jeszcze nigdy tak okresu nie wyczekiwalam ;) X Jagodka jak Ty sie czujesz? -Jak mysle o Tobie to od razu wraca mi nadzieja! Tak juz bym chciala miec wszystko ustalone; juz miec ten transfer bez niespodzianek. Zdecydowalismy sie wziac 2 mrozaczki tym razem aby zwiekszyc szanse bo boje sie, ze wszystkie zmysly postradam zanim sie w koncu uda hihi U Ciebie to juz prawie 12-ty tydzien :) - jak sie sprawuje Maluszek? - Wyobrazam sobie, ze czesto sie usmiechasz :) X Taida co u Ciebie? - za troszke ponad miesiac juz bedziesz tulic synka w ramionach :) To niesamowite jak czas leci szybko. x Koala moj tez byl 4AA i tez sie tak zastanawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balbelose, czujesz jakieś objawy czy nadal nic? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, u mnie ok. Jeśli chodzi o objawy...od ostatniego weekendu chwilami mnie mdli, ale przechodzi jak coś zjem. Piersi raz bardziej wrażliwe a raz zupełnie takie jak na co dzień. Generalnie czuje się normalnie i czekam na usg, mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi77
Koala zarodki przetrwały do piątej doby czyli są silne. Czasami tak bywa, że trzeba trafić na ten "złoty" zarodek. Nie ma w tym twojej winy, trzeba wierzyć że następnym razem się uda. Pilnuj tylko kolejności przyjmowania leków. x Zuza917 też zastanawiam się nad ilością leków zalecaną praktycznie każdej z nas . Przecież każda jest inna. Czytałam działania uboczne tych leków i jestem w szoku. Nie wiem czy dam radę je wszystkie łykać, chyba poproszę tylko o te bezwzględnie konieczne. Z twoich wypowiedzi wynika, że masz daleko do invikty, czy to można jakoś ogarnąć? Ja mam bardzo daleko i sama nie wiem czy to się uda poukładać:( x Jagoda spokojnej ciąży i dzięki za założenie wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi co rozumiesz przez "Pilnuj tylko kolejności przyjmowania leków"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież pisałaś że pomyliłaś leki:) Trzymam kciuki za sobotni transfer. Gabi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Post z 19:32 nie był mojego autorstwa:-) Jak się nie uda to nie wiem czy się prędko ogarnę:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koala ups. przepraszam. Moja droga pozbierasz się, pozbierasz bo my jesteśmy twarde dziewczyny. A teraz masz myśleć , że się uda i programować swój organizm na przyjęcie zarodka. Tak podobno działa samospełniająca się przepowiednia. Powodzenia i czekamy na dobre wieści. Gabi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Gabi, tak mam dosc daleko - jakies 6,5 tys. km dlatego kazda podroz do kliniki wiaze sie dla mnie z urlopem i kosztem biletu na samolot ... Ale to wszystko dalo sie ogarnac w przeszlosci (kilka razy juz tak podchodzilam - oczywiscie wciaz bez rezultatu :( Teraz za to nie wiem co robic bo @ wciaz brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koala, trzymam kciuki za transfer! Będzie dobrze! Nie myśl o tym za dużo...w moim przypadku myślenie tylko szkodzi :P Dziewczyny,która jeszcze szykuje się na transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×