Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość44
Witam. dziewczyny czy macie dokładne namiary do Poradni Genetycznej w łodzi ul. Czechosłowacka. Jak długo się czeka i jakie koszty - tj. kariotypy i MTHFR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, które są po transferach jakie miałyście podane zarodki? Lekarze informują o tym jak wyglądał ich podział do dnia transferu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizuuu
Koala jak zrobisz betę to będzie coś wiadomo, na razie nie panikuj. czekamy jutro na wynik :) MamaAntka dobrze,że napisałaś o cenie i podejściu do pacjentów kliniki w Białymstoku. a do tego tak krótki czas oczekiwania. Dlaczego ja nie wiedziałam o tym wcześniej bo tam bym podchodziła do tranferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, ja mam 3 blastocysty 5 dniowe, jedną podaną z sukcesem siedzi sobie u mnie w brzuchu :) co do tego jak się rozwijały to ja dostałam taką informację: jeden blastek na 5, drugi na 4+ i trzeci na 4 - ale lekarz stwierdził, że czasem te niżej oceniane dają ciążę, a te teoretycznie "lepsze" nie. Trochę to zawsze loteria, chociaż mój 5-tkowy, póki co sprawuje się dobrze, tfu tfu Koala, czekam na Twoje wyniki i trzymam mocno kciuki! Coraz więcej nowych osób na forum, witajcie Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, masz już e-maila ;) Tak jak pisałam mój lekarz ma opinię megagbura, nie rozczula się, nie klepie po ramieniu, jest wręcz oschły - ALE SKUTECZNY ;) zabieg był wykonany w szpitalu wojewódzkim - więc też bez kolorowych pokoi i kwiatów na stole - ale należy sobie zadać pytanie, czy to nam potrzebne ?? ;) nie - my chcemy Dzieciątko :) - wszystko można przetrwać ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi77
Troche mnie nie było a tutaj takie zmiany.. x Roma tak mi przykro_ x Baleboste, Taidzie, Jagodzie, Loli i wszystkim szczesliwie zaciazonym zycze spokojnej ciazy. x Czekajacym na bety trzycyfrowych wynikow. x Koala szczegolne kciukasy za jutro:) x Gosciu matematyku szacun za wiedze i ciekawe linki, mam nadzieje, ze bedzieszjeszcze probowac. x Zuza917 dzieki za odpowiedz, dajesz mi nadzieje bo ja mam tylko 2,5tys km:) licze ze sie uda jeszcze w grudniu. x A u mnie wreszcie jest dawczyni, konczy stymulacje i niedlugo sie okaze na co moge liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Gabi a będziesz mieć transfer świeżych zarodków czy krio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno crio, tylko nie wiem ile i jakie. Gabi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a czy któraś z Was miała w 1 trymestrze niewielkie plamienia? Ja biorę duże dawki progesteronu, bylam na usg, lekarz mówił że jest ok, ale bardzo się boję i stresuje mnie to :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Czy nie uważacie, że niektóre kadetki uprawiają na tym forum Marketingu Szeptanego , np. Dreamer84 która przyjechała raz z Anglii i przy pierwszym ET zaszła w ciąże w danej klinice ?? ( Czy któraś z Was widziała ciąże Dreamer 84?) A „MamaAntka”, dwa transfery i dwa udane , ledwo pojawiła się na forum i już jest w drugiej ciąży też w danej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniżej znajdziecie definicję Marketingu Szeptanego: „Marketing szeptany to jeden z najskuteczniejszych, sposobów na wypromowanie produktu, usługi czy też marki. Powiedzmy sobie jasno nic nie działa na potencjalnego klienta lepiej, niż opinia o danym produkcie, czy usłudze zasłyszana od drugiej osoby. Na tej podstawie z reguły w 100% większość z nas zdecyduje się na zakup. Nasza praca jest narzędziem do budowania takich opinii wśród społeczności internetowych. Nasza praca charakteryzuje się różnorodnością stylów wypowiedzi i treści wpisów, wpisy wykonywane są z zupełnie różnych nicków, adresów ip. oraz komputerów, czyli „przedstawiają” się zupełnie różnie administratorom for internetowych. Nasze doświadczenie w branży sięga sześciu lat. Klienci dla których pisaliśmy i piszemy wywodzą się z wielu zróżnicowanych branż. Na każdym forum na początku naszych działań pracujemy na tzw. wiarygodnością, wyrażającą się w ilości wpisów i porad, tych wpisów oczywiście nie liczymy w rozliczeniach. Staramy się tworzyć i moderować dyskusje w interesującym nas temacie, a nie tylko zamieszczać pochwały, czy też kopiować te same treści, na wielu forach jak część firm z branży. Piszemy w ramach moderowanych dyskusji. Nie zawsze zakładamy nowe wątki, staramy się wyszukać już istniejące w danym temacie i w większości do nich dopisywać nasze wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, kto nie chce niech nie wierzy :) jeśli mnie się udało nie widzę powodu, by ukrywać ta wiedzę. Może komuś się przyda i pomoże. Podkreślam nikogo nie wysyłam, nie zmuszam do ET w mojej klinice. Pozostawiam tylko rozwadze :) to tyle w temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosną 2016, nie snuj tu teorii spiskowych. Myślę, że różne czynniki mają wpływ na wybór kliniki, a nie pojedyncze opinie. Zresztą o Białymstoku jest tutaj wybitnie mało wpisów, choć pacjentów było mnóstwo, głównie za wschodniej granicy, gdzie te zabiegi są o wiele droższe. A jak ktoś miał *widzieć* ciążę Dreamer? Czyż to nie jest anonimowe forum. Ludzie, litości, nie róbcie zamieszania w głowie kobietom, które już tyle przeszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe spostrzeżenie Wiosna...ale wiesz, jeśli problem jest po stronie kobiety a poza tym wszystko inne jest ok i ma szczeście to i za pierwszym razem przy KD może się udać :) ale jestem ciekawa wypowiedzi innych ja w każdym razie dobrowolnie i zupełnie pro bono "reklamuję" Gametę Rzgów, bo mi pomogli a np Invicty nie polecam bo uważam,że ździerają kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie oddawania komórek przez dawczynie za darmo - to tak jest również w dwóch klinikach, w których podchodziłam, czyli Bocian w Białymstoku i Novum w Warszawie. Zazwyczaj dostaje się 2-3 komórki i płaci za sam zabieg. Jednocześnie w tych klinikach są długie kolejki oczekujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłam, dałam sobie na spokój. We wtorek znowu zrobię betę i zobaczymy. Spokojnej nocy dziewczyny i spokojnych myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Full of Hope
Hej Dziewczyny, wpadam na moment, bo z czasem krucho. Moja córeczka skończyła 6 tygodni, jest piękna, zdrowa i cudowna - wywróciła nasz świat do góry nogami i oboje z mężem jesteśmy w niej zakochani po uszy :) Życzę każdej z Was takiego ogromu szczęścia, bo to jest nie do opisania. Dziewczyny walczcie, bo warto, to się naprawdę udaje! A do podejrzliwego gościa - u mnie też dawczyni znalazła się szybko i zaszłam w ciążę przy pierwszym transferze, a dodatkowo z Czekają na mnie jeszcze 3 zarodki. Do IVF podchodziłam w Gamecie i szczerze polecam, prowadził mnie dr P. Gratuluję wszystkim, którym się udało (Jagódko, Tobie szczególnie :) ) Marta, Nika - nie mam czasu śledzić wcześniejszych wpisów - jak u Was? Powodzenia dla wciąż walczących !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dordonowa
Drogie mamy i przyszłe mamy.. trzymajcie kciuki. Powoli zbieram się do kliniki na ET. jeszcze tylko róż na policzki rzucę, co by być piękniejszą :) Ale mam pytanie - z nerwów czuję jak brzuch mi się trzęsie, a nie chcę zaszkodzić.. Wcześniej zawsze byłam już otumaniona rolką :/ tym razem nie. Czy no spa będzie odpowiednia, aby teraz wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIGDY ! To nie byłoby genetycznie MOJE dziecko, to jest to samo co adopcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dordonowa, trzymam kciuki, a super wygląd wskazany, bo jak inaczej możesz zaprezentować się dieciaczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszmir 88
Koala czekam na pozytywne wieści od Cb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Wyniki dopiero koło 18.Do tego czasu chyba fisia dostanę.Aż z tych nerw sobie dziś jedna ampułke z Prolutexu wylałam na stół.Dziś w nocy strasznie było mi niedobrze i oczywiście głupia pomyślałam, że to może ciążowe nudności.:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koala, nie bądż rozrzutny, bo Prolutex drogi, a Tobie będzie jeszcze potrzebny parę miesięcy. Jestem myślami z Tobą, bo przeżywała to samo. Piękna pogoda sprzyja pozytywnemu myśleniu, więc tylko dobrze ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koala trzymam kciuki :) obiema łapkami :) :) Ja dziś rano zrobiłam kolejnego sikańca ;) i kreska jakoby bardziej wyrazista :) :) byłam też na becie. Zobaczymy, wieczoram ma być wynik na www. I znów czekanie - może troszkę mniej nerwowe :) Wiosna70 a Ty jak się czujesz? Masz jakieś objawy? Ja bym ciągle spała i głowa mnie boli jak rzadko. Brzuch coraz mniej, tylko jak Antosia ponoszę (robię to tylko w sytuacjach całkowicie podbramkowych) , albo popracuję za dużo - ale to chyba normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×