Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech znów nie działA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy już to Forum zostało zamknięte? Dlaczego nikt nie pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może te awarie na forum są specjalne..... jakieś odgórnie narzucone, może już pislandia zabrania takich dyskusji..... kiedyś nie zdarzało się, aby forum aż tak się zacinało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszmar co się dzieje z tym topikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum chyba zamknięto na amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że forum działa tylko po prostu nikt nic nie pisze. Gość, który radził aby w ukryciu podchodzić do procedury chyba odniósł sukces. Nikt nie dzieli się informacjami i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą jak widać więcej nieujawnionych Gości martwi się o ten topik niż zalogowanych i udzielających się forumowiczek więc może po prostu mili Goście czas się zarejestrować i udzielać się a nie występować tylko jako gość. Będzie się wtedy coś działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimika99
To forum działa jak działa, ale może wróci w końcu do normalności. Ja w każdym bądź razie ostatnio znowu byłam w klinice Ovum w Lublinie. Widzę, że cały czas starają się znaleźć rozwiązanie jak pozyskać nowe dawczynie. Ostatnio lekarz mówił, że wprowawdzają zniżki w kosztach dla pacjentek, które zdecydują się oddać swoje komórki (te, które mają powyżej 6 komórek). Teraz są w trakcie nawiązywania współpracy z kliniką ze Lwowa. Pacjentki mają tu przyjeżdżać, przechodzić badania i oddawać komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitro
Dokładnie jest tak jak napisał gość. Więcej na tym forum gości niż osob ktore się podpisują. dzięki podpisom przynajmniej wiadomo czy to juz znana osoba czy kolejna nowa. Wczesniej wypowiedzi gości były raczej sporadyczne czy to naprawdę problem nadać sobie dowolny nick? Przecież przekazujemy sobie tyle cennych informacji i ciągle pojawiają się nowe osoby z takim samym jak nasz problemem. Chyba warto więc podtrzymać to forum a może faktycznie temat się wyczerpał? Tak czy inaczej pozdrawiam wszystkie znane mi kadetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, forum jest nam potrzebne. . . zaglądam co jakiś czas, ale nic nie odświeża, kilka wpisów urwalo, co u Was? Ja w tym cyklu odpadlam niestety, nie zdecydowałam się podejść , może w kolejnym . Pozdrawiam Was wszystkie Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Witaj Mela zrezygnowałaś bo coś było nie tak czy się poprostu nie czułaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...chyba głównym powodem jest ciągłe zawieszanie się forum.Moich postów umieszcza 1 na 4 napisane. Szkoda żeby forum umarło.To bardzo cenne miejsce dla osób starających się. U mnie 24 tydzień się zaczyna i już raz szpital zaliczyłam.Powikłania po poprzednich dwóch cesarkach i obawiam się że to dopiero początek.Więc muszę się bardzo oszczędzać i dużo leżeć co też nie jest łatwe.Jeszcze 10 tygodni strachu potemu będę spokojniejsza. Pozdrawiam wszystkich. Agusia_13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimika99
Agusia, jak się czujesz? Dzieciaczki dają ci leżeć i odpoczywać? Napisz proszę coś więcej o tych powikłaniach. Ja też jestem po cc. Ostatnio miałam dużą ilość płynu, teraz jakieś zwapnienia. Lekarz mówi, że to może być skutkiem cc albo jakiegoś stanu zapalnego. Wzięłam antybiotyk i niby jest trochę lepiej, ale pojawiły się te zwapnienia. Muszę to skontrolować jeszcze z jakimś innym lekarzem. Ten powiedział, że mogą teraz być trudności przy transferze i oczywiście mniejsze szanse na ciążę. A jak było u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Vitro co u Ciebie, jesteś już może po transferze? Ja i lekarz mieliśmy wątpliwości, endo słabo rosło i jakoś tak nie do końca byłam przekonana, tym bardziej, że to byłby ostatni transfer. Trzymam nieustannie kciuki za wasze bąble, transfery. Pozdrawiam Was wszystkie Mela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma77
Hej, Mój ostatni transfer to niestety ciąża biochemiczna. Teraz odpoczywam i może podejdę w maju albo później - niestety to będzie też mój ostatni transfer. Tak chciałabym żeby się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Mela opowiem wszystko po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Roma przykro mi ale jakkolwiek nie ujme to w słowa zabrzmi banalnie. Cholernie to przygnębiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolka co u Ciebie ?Pepe odezwij się jak maluchy? Vitro kiedy przychodzisz? Ja po kolejnej wizycie maleństwo ma prawie 4cm. to dziesiąty tydzień i mam zalecenia odstawić już leki trochę się boję czy to nie zawczesnie bo przecież do 12 tygodnia słyszałam że się bierze . Co myślicie . Jak było u was czy ktos może mi podpowiedzieć ... Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maszeńkkaa
Dziewczyny! Wszystkiego dobrego na święta! Życzę nam obfitości, która kojarzy się z Wielkanocą, na forum i w życiu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych, radosnych i pogodnych Świąt, a także dużo nadziei, kolejnych ciąż i narodzin zdrowych dzieciaczków!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Swiateczne Pozdrowienia dla wszystkich Kadetek! X Widze, ze dobre wiesci mieszaja sie z tymi smutnymi... Tadzik bardzo mi przykro ; ( Roma , za Ciebie wciaz trzymam kciuki - za ten kolejny raz oby udany! X One co u Ciebie? Napisalam dawno juz maila ale moze trafil do "spamu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal mi was:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów to forum nie działa? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×