Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Informacja dla Majtuni i zainteresowanych: topik (wątek) jest "uszkodzony" i kolejne strony będą się zapewne wyświetlały z coraz większym opóźnienien - chyba, że redakcja podjęła by jakieś działania programistyczne - ale na to bym nie liczył. Konkluzja: porzućcie ten wątek i piszcie w następnym, zatytułowanym np "In vitro z komórką dawczyni cz. 2"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maszeńkkaa witam:)Dzięki za Twoją listę badań i że zadałaś sobiebtyle trudu i dokopałaś się do mojej;)Ja też jestem po zmianie kliniki,ale moj lekarz nie widział sensu aż takiego rozszerzania badań...Większość zlecil prof.immunolog.Może jeszcze sama coś sobie zlecę;)...Powodzenia Maszeńkkoo. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jakiś czas temu byłam tu razem z Wami, ale niestety nie udało mi się zostać mamą...zostało mi trochę leków i chciałabym je komuś oddać, bo szkoda mi wyrzucić Progynova 21 około 35tabletek, Fraxiparine 6szt, Utrogestan 23tabletki, Prolutex 25mg 5szt jeżeli ktoś coś chce proszę pisać albo dzwonić ilbiala@op.pl, tel. 508727003 Powodzenia! Trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do Dziewczyn, które są na htz..... czy macie badane próby wątrobowe? I czy zdarzało się którejś przerywać htz, a po 2-3 miesiącach wrócić do hormonów? I z jakim efektem? Taka przerwa nie robi szkody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie robię co jakiś czas próby watrobowe i wychodzą ok. Htz biorę regularnie, bez przerw, wiec nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest ktoś, komu wyszły złe? I co na to lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was dziewczyny serdecznie powiem tak mialam transfer 22 sierpnia jednego zarodka dziewczyny invitro z kd to sie naprawde udaje udalo sie i mi to uda sie kazdej starajacej ja znikam jestem w 5 tygodniu ciazy jutro kolejna beta zycze powodzenia one dziekuje za mile slowa.Pozdrawiam alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak kolejna beta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex gratulację pozytywnej bety i trzymam kciuki za idealny przyrost i szczęśliwy przebieg ciąży. Ja w lipcu urodziłam synka z kd i cieszę się jak kolejnej koleżance się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majtunia
Ja mam transfer za dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolejna beta to 953 za dwa tygodnie uslyszymy serduszko caly czas strach pozostaje ale dziewczyny powiem wam jedno marzenia siw spelniaja zycze to kazdej starajacej sie szczesliwych bet dziekuj***ardzo za mile slowa Majtunia wystarczy uwierzyc i wszystko bedzie dobrze ja w to wierze.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katia Witam, nie wiem, czy ktos mnie pamieta , ale pisała tutaj pare razy wczesnej. Do tej pory udzielałam sie na forum , niskie amh" , jednakże podjelismy decyzje z mężem i jestesmy zapisani na liste oczekujacych do KD. Chciałam Was zapytac jak wygląda przygotowanie kobiety do przyjecia KD, tzn jakie leki zażywa i czy sa bardzo drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majtunia
Estrofem, acard, medrol w invimed. Koszt 80 zl, ja biore od 3 dnia cyklu , miedzy 11 a 13 dniem badanie endometrium a miedzy 9 a 11 badanie estrogenu z krwi, gdy endo jest ok transfer po 3 dniach od oddania nasienia partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn transfer po 3 dniach jesli masz juz komorki, na mnie juz czekają wiec dlatego tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maszeńkkaa
Tadzik, nie ma za co. Wiesz, każda z nas czerpie lub czerpała z tego forum wiedzę i wsparcie. Jeśli tylko mogę się za to jakoś "odwdzięczyć", udzielając się tu i dzieląc swoją historią, to zrobię to :) Czy dyskusja przeniosła się gdzieś, czy ten wątek po prostu umiera? Może faktycznie założyć nowy wątek na kafeterii? Przenosiny na naszego bociana nie wyszły za bardzo. Trzymam kciuki za Ciebie, Zuzę, Vitro, Romę, One i inne dziewczyny i chętnie śledziłabym Wasze dalsze historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×