Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

ja miałam 2 dawczynie - od pierwszej 8 komórek, 10 komórek od drugiej. Teraz są ograniczenia związane z liczbą zapłodnionych komórek. Natomiast tak było i tak pewnie wciąż jest, że w jednej symulacji jedna dawczyni obsługuje ze 2-3 biorczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało zajść od razu, przy pierwszym podejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia z 20:02 W jakiej klinice ? Ile mialas lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 28 lat. W Salve. Ale to chyba czysty przypadek, bo wiele dziewczyn wypowiada się o tej klinice negatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
Ja juz po wizycie u profesora Wilczyńskiego i tak jesli chodzi o badania które dotychczas zrobiłam p/c antykardiolipinowe-ACA – p/c p.ag łożyska- APA p/c jądrowe – ANA mutacja cz V Leiden mutacja genu protrombiny test CBA-cytokiny Th1/Th2 test IMK –Ocena subpopulacji limfocytów to wyniki są bradzo dobre to znaczy żadnych p/ciał nie wykryto , mutacji genów tez nie , czyli z jednej strony dobrze , dla mnie żle bo dalej nie wiadomo co jest przyczyna nie powodzeń . Profesor kazał mi jeszcze zrobić tylko trzy badania : p/ciała przeciw beta 2 glikoproteinie , p/ciała anty-fosfolipidowe , test limfocytotoksyczny - dziś zrobiłam koszt 470 zł . Profesor stwierdził że jesli te badania co kazał mi zrobić też nic nie wykażą , to on nie bedzie w stanie mi pomóc , bo nie bedzie mnie leczył w ciemno , i nie wiadomo na co .wizyta 250 zł . Dla zainteresowanych mój meil kasia22251@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia200kh- to ja gość. Od wilczynskiego i od @. Zaraz do Ciebie napisze. Sprawdź pocztę za jakieś 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda klinika ma i sukcesy i porazki. Ja tez jestem w podobnym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podchodzila któraś do invitro z KD chorując na endometrioze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Ja mam edndometrioze III stopnia i podchodzilam do in vitro z kd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak Karolka? Udalo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Tak udalo sie za pierwszym razem, dostalismy 11 komorek dawczyni z czego uzyskano 4 blastocysty, podano mi jeden zarodek i teraz jestem w 35 tyg ciąży, juz nie mogę sie doczekac jak maleństwo bedzie z nami. A Ty podchodzilas do ivf na wlasnych komorkach? ja podchodzilam dwa razy, nie uzyskalismy zadnego zarodka, dlatego zdecydowalismy sie na KD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera85
Pytanie do Karolka502 . Karolka502 Ty miałaś podawane świeże komórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera85
Tzn czy zarodki były ze świeżych komórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
komórki były mrożone, nasienie świeże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolka,ja jeszcze nie pronowalam inv. Ale mam niskie amh i endometrioze w związku z czym myslimy odrazu o KD. Jak za pierwszym razem to extra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera85
Dziewczyny a powiedzcie mi jak było w waszym przypadku z przyjmowaniem progesteronu czy przed transferem miałyście podawany? Ja mam mieć transfer zarodka za 2 tygodnie ale na razie zażywam tylko estrofem na poprawę endometrium. Dodam jeszcze że to będzie mój pierwszy transfer. Bardzo się cieszę i jednocześnie boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja progesteron w postaci luteiny - duże dawki 3x2 dziennie dopochwowo, ale od kiedy dokładnie niestety nie pamietam, na tydzien przed transferem zaczynałam może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anamix628
Wera85 powiedz mi gdzie ty podchodzisz do transferu?czy już sie ruszyło coś odnośnie in vitro z Kd ?czy ktoś coś wie jaka sytuacja jest w Bocianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera85
Podchodzę w Parens w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wera85 - też sie tam lecze. To Twoje pierwsze podejscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnkaP - a jak wyglada kwestia aktu urodzenia w US? czy podawalaś jakas informacje o KD? bo już sie pogubiłam w tych nowych zasadach - jakis czas temu mowiono, ze trzeba bedzie taka info podać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi77
Bizuuu dzieki, chyba jestem juz przyzwyczajona do porazek. Trzymam kciuki za szybka adopcje. Niestety my nie mamy takiej szansy, mieszkamy zagranica. Jedyna szansa to KD. x Koala89 wiesz ze liczy sie "ten jeden zarodek" i jak dziewczyny pisaly moze byc ciaza ze slabego a brak ciazy z kilku ladnych. A poza tym jestes taka mloda az Ci zazdroszcze. Juz niedlugo wiosna, kciukasy! Kiedy podchodzisz? x Zuza917 odzywaj sie czasami, potrafisz byc "dobrym duchem tego forum". Co u Ciebie? Ja troche odpuscilam, musze sie wyciszyc, bede podchodzic w lecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi77
Baleboste wpis w USC dotyczy tylko korzystania z plemnikow, maz lub partner musi podpisac zeby kiedys sie nie wyparl, nie dotyczy KD. Jak sie czujesz? Spokojnej ciazy. x Kasia200kh dzieki za precyzyjne informacje o immunologii, napisz jak pozostale badania i ewentualne leczenie. Napewno wielu dziewczynom sie przyda. Powodzenia! x Gosciu od Wilczynskiego mozesz napisac na czym polega leczenie? No jaki byl rezultat tego leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi, dziękuje za info! A czuje się na prawdę dobrze, wręcz cudownie bym powiedziała, jedynie coraz mi ciężej, no ale przecież taki był plan :) każdej z Was życzę takiej spokojnej ciąży jak moja dotychczas ( i oby już tak zostało do końca :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baleboste- ktore podejscie udane? Na 100% info o kd nie ma w aktach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100% nie ma info o KD. Według naszego prawa jak urodzisz dziecko to jesteś jego matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera85
Co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera85
Tak to moje pierwsze podejście. Boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaP83
Zaszłam w ciążę przed ustawą i nas ona nie obowiązuje. Jednak w urzędzie tej informacji nie będziecie podawać. Teraz w klinikach informacje przechowywane są tak ze dziecko po skończeniu 18 będzie miało do nich wgląd i dowie się ze jest z KD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drugie podejście było udane. Ja zaszłam w ciążę też przed ustawą, rozumiem,że chodzi o datę transferu. Ale mam jeszcze 2 zarodki i na pewno bede po nie wracać, wtedy rozumiem,że dziecko uzyska jakieś informacje z kliniki, ale wpierw ktoś z nas musiałby je poinformować o tym,że jest z in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×