Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Zuza: najszybciej dawczyni w gamecie. Jedz gdzie chcesz byle nie do Bocian, błagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasja30
do goscia czemu tak napisalas , czy cos wiesz nagatywnego o klinice, mogabys wiecej napisac co wiesz . groszku gratuluje blizniakow i trzymam mocno kciuki . Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Groszku cudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku to bardzo dobra wiadomość za tyle starań dwa szczęścia na raz będą zasłużoną nagrodą - my będziemy odliczać z Tobą w grupie raźniej. Cała akcja "przed" tzw. czekanie na wszystko ma swoje bardzo dobre strony - wyrabia charakter w każdym wieku przez co na pewno jest się później lepszą i troskliwszą mamuśką. Gratuluję z całego serca i czekam na dalsze wieści z groszkowej misji. U mnie na razie dupka byłam na usg endo w 11dc /8 mm- Pan doktor powiedział, że to absolutne minimum,ale ryzykować nie będzie zwiększył dawkę Estrofemu i kontrola następna w czwartek. Fakt, że zawsze robiłam usg w 13dc i było ok ponad 10mm, ale teraz chciałam być nadgorliwa. Pomyślałam lepiej szybciej zrobię, żeby w razie kłopotów nie zmarnować cyklu i masz babo placek wygadałam. Pan doktor powiedział, że jeśli zarodki są piękne to trzeba zrobić wszystko żeby ich nie zmarnować i czas nie jest tu dobrym wyznacznikiem. Endo ma być ja tra la la bliżej max niż min.- i koniec. Wiem, że ma rację więc wrzucam następny bieg na czekanie -jutro operacja teścia więc jest czym głowę zająć. Szkoda mi tylko ewentualnej wizyty w Łodzi 9tego, która jeśli w ogóle dojdzie do skutku w tym miesiącu to się niestety przeniesie na późniejszy termin - taka byłaby okazja znów poplotkować w realu. Pozdrawiam One ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzazaw
Ja bylam w różnych klinikach tam jest dobrze gdzie skutecznie ale dlaczego nie Bocian? Proszę o więcej szczegółów na emaila zuziazaw@o2.pl żeby nas nikt nie posadzil o zle opinie o klinikach na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13 Groszku to najlepsza dla mnie dziś wiadomość od Ciebie. Życzę Ci dwójki cudownych brzdąców. Już spokojnie możesz powiedzieć.... jestem w ciąży, będę miała dzieci :) Nosisz w sobie aż dwa serduszka, ja więcej pisze na naszym mailu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onewish
Groszek - jakie szczęście :):) pomnożone przez 2!! marzenia się spełniają, patrząc na Twoją historię to pewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzazaw
Groszku Twoje zachowanie jest zrozumiale ja też się umiarkowanie cieszyła m bo oprócz radość pojawia się strach o siebie a przede wszystkim o dzieci. Moja rada kup jeśli nie masz wagę, ciśnieniomierz, glukomert i załóż zeszyt codziennie mierz waz się i wszystko zapisuj zaputaj lekarza jakie powinny byc paramerty tj. Jakie rozbieżności powinny zaniepokoic. Szukaj dobrego szpitala z dobrym odzialem polozniczym i dobrym oddzialem neonatologicznym i powodzenia wytrzymaj do 34 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JTM
Groszku - super, gratulacje z dwóch małych groszków (przy takiej becie byłam pewna że będą dwa), podwójna radość ale też niestety zwięszone ryzyko, czujemy się podobnie, strach od wizyty do wizyty, moja poprzednia była w 5 tyg 7 dniu i było widac maleńkie migajace serduszko, następna wizytę mam w ten czwartek tj 7 tydz 3 dzień, może serduszko usłyszę. czym bliżej wizyty tym bardziej jesteśmy z mężem zestresowani, buziaki Witam nowe Kadetki i życzę powodzenia AniuP - wierz mocno w swoją kruszynkę, kiedy testujesz? Pozdrawiam Wszytkie Staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku i JTM dajecie nadzieję, że się udaje :) Tylko po tym co nas spotkało (zero zarodków) jakoś tej nadziei mam mniej :( Ja testuję w poniedziałek i w poniedziałek od razu mam wizytę w Łodzi. Denerwuję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JTM
AniuP - wiem że się boisz i denerwujesz i że po niepowodzeniach trudno być dobrej myśli, ale do poniedziału mniej nadzieję, przesyłam dobre fluidki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzazaw
Tak ciąża po ivf jest wysokiego ryzyka zwłaszcza blizniacza dlatego wymaga szczególnej troski i samokontroli i warto to zrobić. Ale też rzadko kiedy dzieje się coś złego. Tylko trzeba bardzo jej pilnować. życzę wielu nieprzespanych nocy. Będzie ok. Ze mną leżała dziewczyna po ivf z invikty ktora od 24 tc leżała w szpitalu urodziła chłopca i dziewczynkę w 35 tc. Śliczne zdrowe dzieci. Pomysl parka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzazaw
Aniu to się naprawdę udaje. Mnie z jednym zarodkiem się udało. Życzę Ci mdłości zgagi moczu plynacego po nogach. Sapania po przejsciu paru krokow i innych dolegliwości ciążowych. Badz dobrej mysli. Będziesz miała co wspominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demeter33
Groszku ode mnie również wielkie gratulacje!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pamiętam hasła do konta i nie mogę się zalogować co zrobić ?oczywiście do forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu: to byłby CUD... Życzę Ci go mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzazaw
Do Gościa Dlaczego nie bocian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaP83
Drogi gościu Dziękuję za pocieszenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza- bocian to tak samo słaba klinika jak invita. Niestety w jednej i drugiej straciłam cenny czas i pieniądze. Każda inna jest lepsza. Dosłownie każda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzazaw
Aniu a to Twoje pierwsze ivf i pierwszy transfer? Co się stało że zarodki obumarly z nasieniem coś nie tak pytam bo mamy identyczna sytuację wszystkie zarodki a bylo ich 12 obumarly po 3 dobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzazaw
Do gościa wiesz ja byłam już i w tych " dobrych klinikach" wszędzie podobnie. Co do invicty mialam jedno zastrzeżeniem zła organizacja pracy w 2011 roku teraz nie wiem. Tzn.duze opóźnienia w wizytach do 2 godzin. Odwolywanie wizyt tego samego dnia gdzie ja jestem w połowie drogi na wizytę. Brak intymności tzn. Słyszałam jak pani tlumaczy paniom całą procedurę w ten sposób że wiedziałam która to dawczyni. Natomiat co do lekarzy to mam pozytywne zdanie. Ale też nie leczylam się u nich. Uważam że kazda klinika jest dobra jesli jest skuteczna. I tak uważa m ze każda jest lepsza od lekarza z Lublina który wysłał mnie na kauteryzacje jajników i wygasil ich czynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Na własne uszy słyszałam, jak w Invicta tłumaczyli parom procedury wszystkie, przy wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza: pytałas to odpowiedziałam. Jedz do salve, novum, Gamety, gybcentrum, invimedu. Ale nie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorczyni
Chciałam tylko napisać,że gratuluję i trzymam kciuki bardzo mocno za ciąże na forum-JTM i Groszka.Groszku i JTM proszę nie martwcie się na zapas,wiem że nam po przejściach towarzyszy szczególny niepokój do rozwiązania,ale to czas radości dla Was. Udało się Wam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam krótkie pytanko - CZY KTÓRAŚ Z WAS MIAŁA KIEDYŚ ZWIĘKSZONĄ DAWKĘ ESTROFEMU DO 3x2 tabletki na dobę? Jeśli tak to jaki był efekt? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaP83
Zuza to jest nasze pierwsze podejście. Mąż ma super wyniki nasienia ( duzo ponad norme) dlatego nikt nas nie kierował na kariotyp, który zrobiliśmy teraz po tym co się stało. Co się stało nie wiem :( mam podany jeden zarodek w trzeciej dobie. Reszta umarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia ja mialam zwiekszone z 2x1 na 3x1, tak dużej dawki jak piszesz nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3x2 dziennie? Nie za dużo?co za konowal taka dawkę podał Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzazaw
Nie mnie lekarz mowil ze mozna zwiększać do 21 dni ale nigdy nie mialam mnie 3x1 wystarczyło. Do Ani nie przejmuj się ja przy pierwszym ivf to nawet et nie miałam bo komórki dawczyni się rozpadly. Druga dawczyni w tej samej klinice i zarodki tak dobre że tylko jeden podany bo lekarz powiedział że raczej się zagniezdzi i tak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×