Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Jagoda13: FraniaMania :) my nie mówimy absolutnie nikomu, ze względu na dziecko. Ludzie są różni, nie mówię o przyjaciołach, ale przyjaciele powiedzą innym przyjaciołom, i tak dalej. I potem całe miasto wie, że ta to jest z KD. Nie chcę tak, dla mnie to będzie moje dziecko i koniec. Miałam czas, żeby to przetrawić, zresztą całe szczęście mam taką możliwość, żeby dziecko mieć. Tak to wygląda u mnie :) dowiedzą się tylko rodzice nasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franiamania u nas wiedzą rodzice i bardzo nas wspierają, wiedzą jak ważne i wyczekane są dla nas te maluchy.....nie mają problemu, że to nie z mojego jajeczka. Wiedzą bliscy przyjaciele - jedna para, tak poza tym inne osoby wiedzą o in vitro ale nie o kd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaP
Gabi to będę odpowiadała bardziej szczegółowo. Na usg mierzą Ci na monitorze wielkość endo. Już byłam wczoraj zmęczona i od pisałam jednym zdaniem Dziewczyny Wy mnie nie straszcie ;) bo ja tu z nerwów nie wytrzymam do poniedziałku. Tak wiem dzisiaj jest piątek... ale ten czas leci U nas o KD wiedzą rodzice. O in vitro dwójka znajomych. Nie mam problemu by mówić o in vitro ale różnie ludzie mogą reagować. Jak nie muszą wiedzieć to po co mówić. Nie chce by potem dziecko miało nieprzyjemności. Dowie się o in vitro od nas w swoim czasie. Ale o KD raczej mu nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
Gabi- witaj:) cyclo - progynove brałam do chwili gdy przed inv miałam zrobic progesteron. Lekarz wtedy powiedział, by po @ nie zaczynać nowego opwakowania. W 3 dc oznaczylam progesteron, w 11 skontrolowałam endo (usg waginalne,nic nie boli) i to tyle :) życzę Ci powodzenia. JTM i Groszek- uważajcie na siebie i dbajcie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JTM jak tam po wizycie kochana? O ile dobrze pamiętam byłaś wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byłam ja groszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzazaw
Jest program IMSi z kd w Provita Katowice za 7, 5 tys. wie może któraś na czym on polega?. Bo ja teraz szukam tanich rozwiązań po tych drogich z których nic oprócz braku kasy nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaP83
Zuza tak tanio? Ja tam chodziłam do lekarza ale powiedział mi ze do niczego się nie nadaje wszystko mam złe nawet macice. Poza tym wiem ze są super specjalistami gorzej z tym jakimi są ludźmi. Miałam pecha. Jestem ze Śląska i ta cena brzmi super ale coś tanio bardzo. W Gyncentrum cena zależy od ilości komórek ale nie mniej noz 12tya a w Invimedzie w Kce koszt 18 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzazaw
Ja myślę że to za 2 komórki pochodzą ce od pacjent ek z MZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzazaw
Nie przejmuj się Ania mi w Artemidzie w Białymstoku lekarz powiedział że mam miesniaki których jak nie usune nigdy nie będę w ciąży i powiedziar bzdure bo mi się udalo. W provicie w ogóle tych miesniakow nie widzial a są na pewno. To co Ci zrobili że mówisz że jako ludzie nieciekawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaP83
Po prostu Ci lekarze są mało sympatyczni. Pierwszy od razu powiedział ze nie będę w ciąży a przy lekkiej stymulacji zaszlam tylko miałam wadę macicy i poronilam. W szpitalu jak byłam obiecywal ze do mnie przyjdzie, nie przyszedl i rozmawiał ze mną tak jakbym go prosiła o usuniecie ciąży. Potem poszliśmy do drugiego to na wejściu usłyszałam ze czy my nie wiemy ze nasza sytuacja jest tragiczna i ze nic z tego nie będzie może KD ale on tez nie wie. Ja miałam z nimi takie doświadczenia ale wiem ze maja dobre opinie i pomagają dziewczynom. Mnie akurat nie pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzazaw
Ja jestem po nieudanym ivf z kd w Provicie ale zbytnio z nikim nie dyskutowalam po prostu powiedzialam przyjechałam po to i po to. . Dla mnie pozytywne wrażenie. Ale ze mnie twarda baba ja jadę po konkret nie czekam na opinie ani diagnoze. Tylko jadę po ivf z kd. Jak mówi ktoś trzeba usunąć miesniaki mówię ze nie i koniec dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny Ja właśnie podchodziłam w Provicie do procedury IMSI z KD i płaciłam 7,500 zł + wizyty, leki, dodatkowe zabiegi, transfer..Wielokrotnie już pisałam, że w Provicie nie ma banku dawczyń w związku z tym trzeba zapisać się w kolejkę, ja czekałam rok i dwa miesiące. Dostałam 5 komórek, z których uzyskano 3 najlepszej klasy zarodki (dwa z nich mam nadzieję pięknie rosną pod moim sercem). Dawczynią była młoda kobieta, która wyhodowała ok 20 komórek i część oddała:). Dawczyni też jest pacjentką Provity podchodzi do in vitro albo z powodu niedrożnych jajowodów, albo przyczyną jest u nich czynnik męski, Moja Pani doktor nie pamiętała dokładnie. Zuza trochę Ciebie nie rozumiem, bo pytasz o procedurę IMSI z KD w Provicie, a dwa posty dalej mówisz, że miałaś taką procedurę nieudaną? Chcąc Podejść w Provicie trzeba przygotować się na dłuższe oczekiwanie na komórki i nie jest to kwestia tygodni. Aniu w Provicie mogę śmiało polecić Ci moją Panią Doktor, Zawsze uśmiechnięta, potrafi rozładować atmosferę, a do tego jest naprawdę lekarzem z powołania. JTM - zaczynam się martwić!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzazaw
Czesc Groszku pytalam bo ja mialam swoja dawczynie, ktora przyprowadzilam do kliniki i nic nie wyszlo. A nie pytalam sie jak wyglada z ich dawczynia dlatego pytam Was moje dziewczynki. Teraz ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzazaw
Kochane nastepne pytanie bylyscie w Artemidzie Bialystok bo oni tez maja komorki od pacjentek i kosztuje to okolo 5 tys. Jak tam to wyglada bo za wielu informacji przez telefon nie uzyskalam? Chwale Boga za to ze prawie wszedzie mam po rowno, bo mieszkam w centrum kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Dziewczyny, ogłaszam powrót, mimo wszystko :) poranne wiadomości, czekanie.... itd... Teraz Ania za chwilę ... ;) ktoś inny, fajnie się wspólnie czekało, liczyło i plotkowało. Ja nie mogę nic więcej napisać, bo u mnie bez zmian, ale chyba u niektórych coś tam poszło do przodu. Groszku, trzymam kciuki za dwa groszki, JTM pozdrowienia ciepłe ode mnie dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się :) dzień dobry dziewczyny. 9 dpt i pre test kupiony czeka.. użyć nie użyć? :) ten test wykazał u mnie ciążę w 26 dc ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorczyni
Cześć dziewczyny ja nie mogę wysłać do Was żadnej wiadomości cały czas błędy-ale udoskonalili nam forum,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorczyni
Króciótko:w pracy mam straszny czas. Czekamy na wieści od Gamety czy coś się zapłodniło i czy będą zarodki. Transfer najprawdopodobniej w tym tygodniu-zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorczyni
Pozdrawiam wszystkie kadetki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorczyni
Trzymajcie kciuki za mnie w poniedziałek,jeśli dotrwają moje zarodki to będzie transfer. Mam ich 5 z 7 komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasja30
czesc dziewczyny dawno nie pisalam , bo u mnie nic sie nie zmienilo ale caly czas was czytam i kibicuje . Dziewczynki mam pytanko czy cos wiecie na temat kliniki VitroLive w Szczecinie , bo ona tez zajmuje sie in vitro jak pisalam do nich do procedura z kd kosztuje 7,5 tys i nic wiecej nie wiem , tez mam bardzo daleko do szczecina prawie jak do bialegostoku ,ale mam tam rodzine i bym miala gdzie zatrzymam sie po transferze . AniaP83 jak sie czujesz masz jakies objawy , nie dlugo twoj dzien . Trzymam mocno kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JTM
Dzięki Kochane za pamięć Groszku dzięki Twojemu wpisowi zauważyłam że gdzieś wcięło mój wszorajszy wpis. Byłam na wizycie, 7tc 2 dzien, słyszałam serduszko, coś cudownego oczywiście był płacz szczęśia, okruszek ma już 94 mm wzrostu ach... Ale teraz żyję do następnej wizyty i bardzo bardzo sie boje bo właśnie nadchodzą trudne tygodnie 8 i 9 Podrawiam Was wszystkie bardzo mocno i myślę i czytam i kibicuję choć pisze niewiele, jesli mogę w czymś pomóc to bardzo chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Dzień dobry kadetki kochane. Co u mnie mogę napisać jednym zdaniem: czekanie :) za to jestem z Wami myślami, a szczególnie z AniąP. Korci pre test :) JTM cieszę się, że napisałaś, całuję podwójnie. Kasja30 też dawno nie zaglądałaś, pozdrawiam każdą ciepło. Biorczyni też mam trudności z nowym forum. Trzymam kciuki za ET. Kola, Avocado jak dacie radę, dajcie znać. Pozdrawiam Agusie, Gościa z rana, Agę, FranięManię :), Zuzę i Groszka, a raczej Groszki potrójnie oraz Gabi. Coco i One... niedobrze, że nie piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka już niedługo Twój wielki dzień. Biorczyni z tego co czytam będzie to chyba Wasz wspólny dzień...ściskam kciukasy najsilniej jak się da. Sama restartuje się przed środą to będzie moje pierwsze ET ...byłam dziś w miejscu gdzie "kończy się świat"na dzikiej plaży tylko ja i mój M. Baterie podładowane można wskoczyć na start. Po powrocie wydarzyło się coś śmiesznego - po moim osiedlu łaził bocian - skąd się znalazł akurat w środku osiedla w tak ważnym dla Nas czasie nie wiem, ale na pewno nieświadomy zrobił Nam mega przyjemność;_;););) Groszku, JTM dajecie nam siłę do dalszej walki dzięki za wpisy. Boska One dzięki za to, że jesteś..Kola podziwiam za hart ducha. Całą resztę oczywiście serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda twardziel z Ciebie - to Twoje forum może uda się jednak jakoś przetrwać...w grupie siła. ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Agusia u jakiego lekarza M.R jestes?? Nie u dr P w Gamecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Agusia resztkami sił już piszę czasami, bo wciąż piszę to samo... czekam, czekam czekam i tak ponad miesiąc. Ale mam poczucie, ze jak przestanę pisać, każdy przestanie, to kolejna dziewczyna, która dowie się o KD zostanie sama ... nie wiem skąd w mojej głowie takie przeświadczenie. Podnoszę poprzednie pytanie o M.R i jeszcze jedno... skąd 13 w Twoim loginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasja 30 Jestem ze Szczecina i podchodzę do procedury z kd w Vitrolive. Jestem dopiero na początku, w maju podpisaliśmy dokumenty i czekamy w kolejce. Można podać swoje preferencje co do wyglądu dawczyni (kolor oczu, włosów, wzrost, wykształcenie, itp.) i oczywiście grupa krwi. Im więcej kryteriów, tym dłuższe czekanie. Dawczynie to kobiety, które same podchodzą do in vitro i mają nadmiar komórek i chcą się z nimi podzielić oraz kobiety z ulicy. Jedne i drugie dostają rekompensatę (2400). Koszt faktycznie prawie 7,5 tys., w tym jest mrożenie nasienia (500 zł). Lekarze mają dobre podejście, chcą pomóc, nie ukrywają jeśli coś może pójść nie tak. Dostaje się 6-7 komórek, wszystkie zapładniają, jeśli żadna komórka się nie zapłodni, para jeszcze raz podchodzi nie tracąc wcześniej poniesionych kosztów. Pozdrawiam. Wszystkim dziewczynom bardzo kibicuję i wierzę, że niedługo każda podzieli się swoją radością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Kadetki JTM cudowna wiadomość maluch rośnie jak na drożdżach:) AniuP, Biorczyni - trzymam jutro za was kciuki,oby beta była wysoka u Ani, a transfer Biorczyni przebiegł spokojnie i z pozytywnym zakończeniem:) Tydzień będzie pełen emocji, bo środa należeć będzie do Agusi13. Kochane dziewczyny, ponieważ forum ostatnio przymarło....apeluję przypomnijcie, co u was i na jakim jesteście etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×